Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZDZISŁAW RACZKOWSKI WITOLD LIGEZOWSKI ARTUR PIŁKA NA HAJU

Piłka wylatuje z gry? - Czy Rząd kierowany przez Prezydenta działa na haju?

Trzeba przyznać szczerze, że zahartowanego Polaka nic raczej zaskoczyć nie powinno. No, ale co powiedzieć w sytuacji, z której jasno wynika, że doradca prezydenta ni jaki Pan Artur Piłka, jak możemy przypuszczać stanie przed sądem, za doradzanie prezydentowi, niejednokrotnie będąc w stanie ekstazy.

Panu doradcy Piłce, który nata bene był doradcą do spraw sportu w Kancelarii Prezydenta RP będzie przedstawiony zarzut wprowadzenia do obrotu środków odurzających. Możemy śmiało przypuszczać że z mętnego wzroku pana Piłki da się odczytać, co zresztą sam przyznaje, że nie miał zamiaru tylko wprowadzać, ale jak najbardziej korzystać na własny użytek (vide załączone foto).

Minister Ziobro prezentujący znajomość zagranicznego języka w stopniu zaawansowanym oświadcza cyt. ,,to Se Ne nawrati,, i chce w ten sposób powiedzieć że kilo koki o której mowa, przechyliła kielich goryczy i skończyło się pobłażanie i niestety pan Piłka wypadł z gry. Jednocześnie minister sprawiedliwości poinformował że postępowanie dotyczące m.in. Artura Piłki przez tajne grupy operacyjne toczyło się od początku roku, a prokuratura współpracowała w tej sprawie z Kancelarią Prezydenta.

Gdy zarzuty przeciwko Arturowi Piłce potwierdzą się to niestety – jak znamy życie – będzie on wykopany do paki na około lat 10.

Jakby to powiedzieć przyszłość pana Piłki nie jest świetlana, no bo tak ujmując rzecz rozsądnie to on te nasze mistrzostwa w 2012 roku będzie mógł oglądać w więziennej świetlicy w telewizji, chyba że Prezydent go ułaskawi i wszystko wróci do normy, no bo jak to tak Mistrzostwa bez takiego doradcy, i bez dopingu dla mistrzów. A teraz trzeba by rozważyć, skąd na ten przykład nasi mistrzowie i nasi doradcy biorą towar.

Nasuwa się tutaj tylko jedno miejsce gdyż obecnie kokainowym zagłębiem świata jest uwaga- zielona wyspa zwana – Irlandią. W zatrważającym tempie wzrasta na wyspie popularność kokainy. Moda na ten narkotyk wzrosła do tego stopnia , że kraj znalazł się na 5 tym miejscu w świecie pod względem sprzedawanej i spożywanej kokainy. Z najnowszego raportu Narodów Zjednoczonych o zażywaniu narkotyków wynika , że Irlandia pod względem ilości sprzedawanej kokainy nie ustępuje krajom takim jak; Boliwia, Wenezuela, Salwador, czy Senegal (nie mylić ze Stivenem Segalem) . Jakby tego wszystkiego było mało można by snuć przypuszczenia , że zeszłą sobotę 7 lipca Lecha Wałęsa gościł w hrabstwie Mayo i pewnie celem jego wizyty też było poszerzenie swoich horyzontów myślowych . Być może planuje on zaopatrzyć swoich doradców w prezenty na własny użytek, toć to nie przystoi wracać z ,,gołą ręką,, i tylko chwalić się kolegom ,, a com widział i com słyszał,,.

Wielkim znakiem zapytania co do trzeźwości podejmowanych decyzji stało się także postępowanie pana szanownego ministra edukacji Giertycha, który od samego początku miał jakieś dziwnie oszołomione decyzje. Ale bądźmy szczerzy, my wcale nie zazdrościmy ani prezydentowi, ani jego bratu ciężaru rządzenia krajem, w którym może się okazać , że tak naprawdę najbliższy współpracownik niestety nie jest trzeźwo myślący.

I PODOBNE TEMATY w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.