Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
15 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA HUSARZ POSPOLITE RUSZENIE

POSPOLITE RUSZENIE - "Zatrzymać lichwę - ruszyć Kredyt Społeczny"

D I A G N O Z A
Na czym polega - sedno - AFERY "PRAWA" WSZECH-CZASÓW?

Sedno sprawy przedstawię na przykładzie dot. Polski

Sedno afery prawa - bezprawia - wszech-czasów ma swój wymiar w konstytucji - dziś obowiązującej - uchwalonej dnia 6 kwietnia 1997 r. AFERA ta, polega na zapisie w Art. 227 i dotyczy oddania monopolu na kreację pieniądza, prywatnej bankowej sitwie, podporządkowanej ponadnarodowej i antynarodowej (bezpaństwowcom) ośmiornicy (Bank Światowy i M.F.W.), gnieżdżącej się w bazylejskich bunkrach. Jest to ZEZWOLENIE na okradanie całych narodów w tym Polaków, które odbywa się zgodnie z "prawem", za pomocą lichwy (przymusowy procent od kredytów - lichwa). TO ZEZWOLENIE na stosowanie lichwy jest ewidentnym ZŁAMANIEM dekalogowego przykazania NIE KRADNIJ.!!!!!!! ZEZWOLENIE TO, ubrane (dla niepoznaki) w literę prawa, wyczerpuje wszelkie znamiona ZDRADY narodowej, akt pogardy dla narodu, nie tylko Narodu Polskiego, ale ZDRADY ponad podziałami, które mają ogólnoludzki wymiar z potępieniem w cywilizacyjnym sensie. Jest to wymiar ANTY-CYWILIZACJI, gdzie nieliczna grupka złoczyńców stała się dyktatorem, że ludziom trudno jest nawet oddychać.!!!

Ci dyktatorzy (oligarchia finansowa) wykorzystują ten podstępnie zdobyty monopol na naiwnych i obłudnych ustawodawcach, którzy sprzedali Naród Polski obcym, w niewolę - jak im się wydaje po wsze czasy - jakby w jasyr, za srebrniki (diety parlamentarne), podobne do Judaszowych, a ci krwiopijcy okradają naród, bo mogą. A obłudnicy, przygotowujący się do nowego rozdania kart, dbają wyłącznie o to, by krwiopijcom włos z głowy nie spadł.!!!!!!!

Kto o zdrowych zmysłach pozwala "bankierom" okradać naród w tak bezczelny sposób, lichwą???
JEST TO ABSOLUTNY SKANDAL CYWILIZACYJNY.!!!
po prostu AFERA PRAWNA - bezprawie - WSZECH-CZASÓW.!!!


Przytaczanie innych drobniejszych skandali nie ma sensu
wobec powyższego skandalu-skandali.!!!

Z uwagi na to, że mamy obecnie kampanię wyborczą
należy się odnieść do debaty głównych aktorów z dnia 1 paźdz. 2007.

A. Kwaśniewski - główny twórca AFERY WSZECH-CZASÓW - główny redaktor obowiązującej dziś w Polsce konstytucji. Powiedzieć o nim zdrajca, to mało powiedziane, więc na tym skończę, szkoda języka.!!!!!!!

L. Kaczyński - premier - reprezentant podmiotu politycznego - "p. i sprawiedliwość???". W rzeczywistości - niewolnik oligarchii finansowej. W niewolę wpędził go debata-nt A. Kwaśniewski (TVP 2 - 1.10.07.) - za sprawą zapisu konstytucyjnego w sprawie oddania monopolu dla krwiopijców - zezwolenie na stosowanie lichwy. W rozmowie nawet się nie zająknął, że jest ofiarą zmowy "bankierów" - tej ośmiornicy lichwiarskiej i bez szemrania wystawia coraz to nowe niespłacalne obligacje, powiększając nieustannie tzw. dług publiczny.

Na ofertę, złożoną przez oddolnie tworzony, polityczny, a-partyjny Ruch Społeczny pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji, nie był łaskaw odpowiedzieć. Ubolewamy z tego powodu, bo jest to jedyny ratunek dla PiS i dla NARODU, by się można wyrwać z pod kurateli globalnych złoczyńców i odciąć brzytwą macki tej ośmiornicy. Podawaliśmy i nadal podajemy leżącemu rękę. Cóż jednak z tego, skoro leżący ("p. i sprawiedliwi???") nie zauważył do dziś, tej podanej ręki.

Z uwagi na to, że obaj rozmówcy (A.K. i L.K.) zachowują się jak konował, który chce leczyć chorego pacjenta, a jednocześnie okłamuje GO, ukrywając przed nim najstraszliwszą z chorób - RAKA JEGO KRWI - zachwalając swoje lekarstwo na wszelkie choroby (tylko nie na RAKA.!!!). Oczywiście o lichwie i lichwiarzach nie wspomnieli.!!! Czyż można im się dziwić??? Przecież jeden z nich zaaplikował tego raka do konstytucji, a drugi toleruje jego działanie, nie widząc w tym ZŁA.!!! Mało tego, obaj dbają, by krwiopijcom włos z głowy nie spadł.!!!!!!! A krwiopijcy - zatrzymali rozwój sektora finansowego na poziomie lekarza zamierzchłych czasów -CYRULIKA - który opanował jedynie operacje upuszczania pacjentowi krwi, właśnie brzytwą.! No i upuszczają, udoskonalili jedynie metody tego upuszczania KRWI, a słowo lichwa usunęli z użycia.!!! Mając brzytwę, daną im do rąk przez naiwnych ustawodawców - obłudników, tną nią pa wsiech.!!!!!!! Dać małpie brzytwę, to zrobi to samo, a może i lepiej.

Tylko pozazdrościć rozmówcom dobrego samopoczucia.!!!!!!!

Powstaje zatem pytanie:
KTO i w jaki sposób, może przerwać to globalne oszustwo???
Częściowa odpowiedź na to karkołomne pytanie jest niżej.

GRA WSTĘPNA
jako przygotowanie do gry właściwej

Z uwagi na to, że Pospolite Ruszenie w organizacji z obiektywnych powodów na razie nie bierze udziału w farsie wyborczej, ogłoszonej na dzień 21 października 2007 r. uważamy, że naród w swej masie, powinien iść do wyborów i wybrać PiS ("p. i sprawiedliwych???"). Skoro tak pragną pełni władzy, by móc zrealizować ich zdaniem program, bez liczenia się z opozycją, to niech się tak stanie.!!! A niechże się męczą z belką w szprychach - wsadzoną im przez oligarchię finansową - oraz z kijami, bez przerwy wsadzanymi im przez opozycję.

Pomimo, że ich program (w domyśle) nie zawiera dobra z powodu ignorowania przez prawych i sprawiedliwych doktryny Douglasa, bo zajmują się wprawianiem drzwi, okien i nowych schodów do rozwalającego się domu, z powodu zniszczonych lichwą fundamentów oraz belki, wsadzonej w szprychy wozu - zwanego władzą - przez bazylejską ośmiornicę. Na plus można im zapisać walkę z korupcją i innymi przekrętami, ale ignorowanie RAKA KRWI (lichwy), przekreśli wszelkie ich wysiłki, choćby mieli najszlachetniejsze intencje. No cóż - głupota, gdyby miała skrzydła, mogła by fruwać.!!!

Rozmówcy różnią się jeszcze podejściem do strefy EURO
co jest istotne w grze wstępnej.

Kwaśniewski - gdyby objął władzę, to znacznie by przyspieszył wejście do strefy, strefy absolutnego braku suwerenności narodowej, z powodu UTRATY narodowego bogactwa, którym niewątpliwie jest pieniądz (fundamentalny atrybut suwerenności), spełniający rolę krwi, JAKO NOŚNIKA ŻYCIA. Oddanie, pełne oddanie kontroli nad przepływem krwi gospodarki obcym spowoduje, że my, jako NARÓD popadniemy w stan AGONII, bez przyszłości narodowej, staniemy się pośmiewiskiem dla świata. A GDZIE nasze Polskie Obowiązki???
Kaczyński - gdy przypuszczalnie nie odda władzy - odwlecze nieco termin wejścia do strefy EURO - tak sądzę. Przedłuży zatem czas, palącego się jeszcze światełka w tunelu, potrzebny po to, by suweren w swej masie, po kolejnym, może ostatnim przebudzeniu się po wyborach z ręką w nocniku, przebudził się wreszcie na dobre, spojrzał do lustra, wyrzucił wrodzoną - wyssaną z mlekiem matki - NAIWNOŚĆ i w następnych wyborach, które niebawem nastąpią, w jednodniowym akcie wyborczym: osądził zdrajców, wydał wyrok i wyrok ten WYKONAŁ.!!!
AKT OSKARŻENIA - zamieszczony na naszym blogu; http://husarz33.bblog.pl/ nic nie traci na aktualności. WSZYSTKO jest przed nami - jeśli się zorganizujemy na polu do walki z Goliatem", które wyznacza Pospolite Ruszenie w organizacji. Plan działania oraz nowa Konstytucja, której treść jest zgodna z prawem objawionym przez BOGA, znajduje się na powyższym blogu.
Powyższe dotyczy gry wstępnej
Gra właściwa nastąpi, jeżeli pod sztandarem
politycznego, a-partyjnego Ruchu Społecznego
pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji
zgromadzimy "wojsko" w liczbie najmniej 15 milionów
żołnierzy uzbrojonych w kartkę wyborczą
TO
wtedy wystawimy drużynę
która zgarnie całą władzę i zrealizuje NASZ plan, wyrażony hasłem:

"Zatrzymać lichwę - ruszyć Kredyt Społeczny"

Wtedy
dzisiejsza bezgwiezdna noc z woli krwiopijców
stanie się jasnym słonecznym dniem.
w którym ZŁO, zacznie się zwijać
a DOBRO NABIERZE BLASKU.!!!

W blasku dnia, złoczyńcy nie znajdą miejsca by się schować!

Tego wszystkiego
w imieniu Pospolitego Ruszenia w organizacji
Państwu - ludziom odważnym - ludziom sumienia
wszystkim ludziom dobrej woli i sobie ŻYCZĘ!

Rzecznik Pospolitego Ruszenia w organizacji

HUSARZ
PROGRAM - WALKI Z "GOLIATEM"
jego najważniejszy skrót:
by ulżyć CIERPIENIOM SUWERENA, który cierpi na brak woli politycznej,
by wziąć udział w jedynej takiej GRZE na świecie
w GRZE O ŻYCIE - każdego "Kowalskiego" z osobna i NARODU jako całości.

Formalnie - GRA ta jest już rozpoczęta
Za jedyne 10 złotych - wpłacone na adres Banku Informacji HUSARZ
można wygrać Dywidendę NARODOWĄ dla każdego.
Ale musi być spełniony jedyny warunek tej GRY O ŻYCIE,
którym jest masa krytyczna grających - minimum 15 milionów
gotowych oddać głos na DRUŻYNĘ
wystawioną przez wyborców Pospolitego Ruszenia w organizacji.

Wtedy weźmiemy władzę i zainstalujemy system sprawiedliwości,
zmieniając dzisiejszą atrapę sprawiedliwości i prawa
na ustrój, którego prawo stanowione,
będzie zgodne z najwyższym prawem ustanowionym przez BOGA.!!!

Wtedy - może się zdarzy, po raz drugi
CUD NAD WISŁĄ
by POLACY znów uratowali świat przed zagładą
od bazylejskiej ośmiornicy, detronizującej życie na ziemi.!!!

Kęty dnia 8 października 2007 r.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~husarz
23-05-2014 / 12:03
NOWA POLSKA - strona; www.nowapolska-w-internecie.pl