Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan

I - Po doniesieniach o ewentualnych brakach gazu jesienią tego roku i "pomocy" UE w rozmowach z Rosją o naszej umowie na dostarczanie gazu, wychodzi na to że to UE "walczy" o nasz interes a nie nasz "rząd". Od dawna wiemy kto nami "rządzi" (i to na wszystkich szczeblach - opisywałem odpowiedź wce "starosty" -też "historyka" - pow. Elbląskiego na pytanie o przekop mierzei do stymulacji gospodarczej regionu z największym bezrobociem w Kraju ) -, wystarczy obejrzeć w TV-Polsat "Kiepskich" i już wiemy wszystko o "jołopach". Być może tylko po to właśnie pędzili nas do UE żeby to UE załatwiała nasze sprawy bo "one" nie potrafią niczego oprócz napychanie własnych "kabz" grabieżą, łapownictwem i tym podobnymi szachrajstwami przygotowanymi dla swoich kapusi przez przeróżną SBcję.

Patrząc na tę SBcko-kapusiowską "jołopowatość" w sprawach Kraju i Narodu nie jest dziwnym że wszystkie gałęzie gospodarki kolejno są likwidowane a Kraj w jednym sezonie znajduje się kilka razy pod wodą mimo przeciętnych opadów - w komunie bywały lata z o wiele większymi opadami a takich powodzi nie było. I żaden "jołop" łącznie z "najwyższym", dzisiaj po "wyborach", nie raczy zajrzeć do powodzian by nie przypominali im składanych przed "wyborami" obietnic przy których nie mają jak się "obłowić".
A ci ludzie w obliczu nadciągającej zimy nie mają gdzie się podziać, nie mają z czego żyć, ale cóż to już obchodzi "jołopów",
im się speszy do następnych grabieży przy "prywatyzacji" szpitali -nie ważna nazwa tego szachrajstwa - podchody są pod lasy państwowe, kopalnie itd. Do powodzian ponownie się "uśmiechną" kiedy nie będzie już czego po za rzekami "prywatyzować". "Prywatyzacja" rzek da im szansę na kolejne szachrajstwo i wtedy dzisiaj zapomniani powodzianie staną się dla nich ważni.
Dzisiaj dla "jołopów" ważniejsza jest walka z Krzyżem ustawionym dla upamiętnienia zgładzonych, z samą pamięcią o ludziach którzy reprezentowali interesy Polski i Polaków - odwrotnie niż "jołopy" reprezentujące interesy obcych, a nie Narodu do którego się "przypisali", wysługujące się agenturom obcych państw.

Sądzą że grabież Krzyża wyuczonym przez jeszcze NKWD/UB - NKWD tak właśnie przyszła po mojego śp. Ojca na Wileńszczyźnie - sposobem zatrze pamięć o ofiarach bandyckiej zbrodni wykonanej przez agentury ulokowane na najwyższych szczeblach Państwa Polskiego.
Niech "jołopy" się nie łudzą, Naród pamiętał, pamięta i będzie pamiętał mimo wymazywania, zaciemniania, przeinaczania historii, w domach opowiadać będziemy dzieciom i wnukom o rzeczywistych faktach, tak jak ja dowiedziałem się o Katyniu następcy będą dowiadywać si ę o Smoleńsku.
Ale to nie dociera do "jołopów", "one" nie zaprzestaną tej walki dopóki nie przyjdzie rozkaz z po za Polski, widać to wyraźnie. Dlatego też My, Polacy musimy być przygotowani do obrony - SZYKOWAĆ KAŁACHY !!!


II - Telewizyjne dyskusje na temat "katastrofy" Smoleńskiej ostatnio przybierają typowe cechy rozmydlania faktu zbrodniczego. Uczestniczą w tym nawet dyskutanci z PiS. Jako przyczyną "katastrofy" - zbrodni zaczyna się lansować ustalenie "kwalifikacji" lotu, cywilny czy wojskowy, każdy z odmiennymi procedurami. A według mnie jest tylko i wyłącznie temat zastępczy by nie doszukiwać się faktycznych przyczyn zagłady Prezydenta broniącego w jakiejś mierze Dobra Narodowego i ludzi z tym kierunkiem związanych
m.in. całe Dowództwo Sił Zbrojnych RP, Prezesa NBP, Prezesa IPN itd...
DZISIAJ JUŻ NIKT NIE ZADAJE PYTANIA
: KTO SPOWODOWAŁ ŻE WSZYSCY CI LUDZIE ZNALEŹLI SIĘ W JEDNYM SAMOLOCIE UDAJĄCYM SIĘ DO PAŃSTWA KTÓRE DOKONAŁO ZBRODNI KATYŃSKIEJ, KTÓRE PRZEZ LATA NIE CHCIAŁO SIĘ PRZYZNAĆ DO TEGO, KTÓRE NADAL MA ZA ZŁE POLAKOM UJAWNIENIE TEJ ZBRODNI I NADAWANIE JEJ ROZGŁOSU, KTÓRE NIE AKCEPTOWAŁO KIERUNKU POLITYKI PREZYDENTA L. KACZYŃSKIEGO !!!

Nikt nie próbuje nawet znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania, zasadnicze dla tej "katastrofy" chociaż wiadomym jest że otoczenie Prezydenta było ostrzegane przed lotem w takim składzie
m.in.. przez oficera UOP panią Annę Pietraszak. Politycy o tym już zapomnieli i prawdopodobnie dla "dobra racji wyższych" - czyli stosunków z Rosją, gotowi są zapomnieć o tej niespotykanej w skali światowej kolejnej zbrodni na Narodzie Polskim.

Nie twierdzę że w zbrodnię tę uwikłany jest naród rosyjski, nie twierdzę też że uwikłany jest nawet rząd rosyjski, ale jestem pewny że jest to dzieło agentury rosyjskiej i polskiej wywodzącej się z czasów komuny. Ludzie lecący tym lotem stanowili realne zagrożenie dla agentury rosyjskiej ulokowanej w Polsce, a więc i interesom agentury w Rosji która jest połączona "biznesowymi" więzami z polską mafią agenturalną.
Agentura dobrze zdawała też sprawę że "wyeliminowanie" tych ludzi będzie na rękę rządom obu
państw i że te rządy nie przyłożą się do wyjaśniania "katastrofy" - ZBRODNI. Dziwi mnie natomiast udział przedstawicieli PiSu w spłycaniu przecież zbrodniczej sprawy udziałem w jałowych dyskusjach zastępczych.
Nie
"rząd" nie wyjaśni, "niezależna" prokuratura nie wyjaśni, "politycy" nie wyjaśnią - NARÓD WYJAŚNI !!!
- I NIE ZAPOMNI TEJ ZBRODNI TAK JAK NIE ZAPOMNIAŁ KATYNIA.
A DO OBRONY PRZED MAFIĄ BANDYCKĄ TUSZUJĄCĄ I TĘ ZBRODNIĘ - SZYKOWAĆ KAŁACHY !!!.


Marek Chrapan

"RZĄDZĄ" POLSKĄ - AGENTURA ? - JOŁOPY ? - A MOŻE JEDNO DRUGIM W POŁĄCZENIU !

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~waldizzagranicy
13-03-2014 / 20:54
na narodzie polskim,facet co ty za debilne teksty plodzisz ,taki byl charoszy ten wasz prezydent to dlaczego schowal;iscie go w piwnicy