Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-11-2011

Nielegalny cyrk na Wiejskiej !   Marek Chrapan  

 Kolejny raz na Wiejskiej  ulokował się nielegalny "cyrk na kółkach" wg starego powiedzenia. Gdyby rzeczywiście ten cyrk był "na kółkach" nie byłoby żadnego problemu - zapakowałoby się całą mnażerię i wyekspediowało za granicę, najlepiej dalekowschodnią gdzie co niektórzy bardzo dobrze się czują i mają przyjaciół, wbijając im dożywotnego "misiaka" w paszport i nareszcie większość Narodu by odetchnęła. 

Co prawda Obie Ich Najwyższe i Agenturalne Jołopowatości wczoraj wręcz "szlochały" w zapewnieniach o swej "miłości" do Kraju  i Narodu za "wybór" ich "opcji"  nie dodając jednak że ten "wybór jest wysokości ok. 20% z koalicjantem ok. 25% uprawnionych do głosowania, a więc wbrew 75 % reszty narodu. W dodatku "wybór" nielegalny bo wybory nielegalne nawet w świetle obowiązującego bandyckiego prawa.  

JAK SIĘ MA TO DO DEMOKRACJI ? ! 
Ano tak jak Thusk do Polaka co  pokazał  milczącą akceptacją świętowania przez naszych sąsiadów kolejnego paktu typu Ribentrop - Mołotow.
Wracając do menażerii cyrkowej trochę chyba się zagalopowałem, świat zwierzęcy nie jest tak obłudny, przewrotny, załgany jak ten lokujący się na Wiejskiej i z nią związany.  O Obu agenturalnych  jołopowatościach pisałem i będzie jeszcze okazja, teraz wspomnę że to one zainscenizowały w swoim charakterze, czyli klaunów początek występów. 
Później zaczęto wybierać szefa tej menażerii, wybrano oczywiście odwrotnie niż by wybrała natura czyli normalność. 
Szefową menażerii zostaje bezprzykładnie bezczelna kłamczucha non stop totalnie łżąca przez cztery lata, wystarczy przypomnieć jej bezczelną, sępią gębę łżącą w Smoleńsku do milionów oglądających, nie mówiąc o  łgarstewach rozsiewanych do dzisiaj o "uzdrowieniu" służby zdrowia, a wygląda tak :trzy lata temu moja Mama  zrezygnował z operacji na zaćmę w Elblągu bo trzeba było czekać 0,5 roku sądząc że może gdzieś będzie krócej Okazało się że nie było, a w ciągu tych 3 lat kolejka w Elblągu wydłużyła się z 0,6 roku do 2 lat. TO SĄ DOKONANIA KŁAMCZUCHY ZA TO  NAGRODZONEJ.  

Kolejnym kuriozum w tej po za zwierzęcej menażerii był wybór z-czyni szefowej reprezentującej świat nie mieszczący się w sferze żadnej normalności kiedy nawet będący na bakier z normalnością głosowali przeciw, jednak pod presją JPNiAJ musiano powtórzyć głosowania aby uzyskać potrzebny JPNiAJ efekt przymusem odpowiedniego głosowania w drugim i ewentualnie kolejnych głosowaniach. W trakcie tego wyboru stronę wybieraną reprezentował jak przystało na tę opcję pedzio krygujący się przed mediami niby panienka w okienku z dzielnicy czerwonych latarń. By nie odstawać od "reszty świata" i do naszej menażerii dokoptowano dwóch innego koloru nie mających pojęcia o świecie który mają reprezentować. 
Kiedy o tym myślę nieodmiennie przypomina się anegdota z życia męża królowej Anglii księcia Filipa kiedy w parlamencie wdał się w pogawędkę z czarnoskórym parlamentarzystą pytaniem : "jakąż to egzotyczną krainę pan reprezentuje ? - parlamentarzysta : "urodziłem się w Lewerpoolu" - książę :" patrz pan, nie wiedziałem że jakiś Lewerpool jest jeszcze po za Anglią" - Książę doskonale wiedział że przodkowie tego parlamentarzysty - kacykowie plemienia - oddali Anglikom spore zasługi w przekazywaniu swojego terenu (kraju?).

A jakie zasługi położyli nasi ? - Doszło do tego że za zasługi uważa się to że nie uczestniczyli w grabieży Polskiej Gospodarki Narodowej czego nie można powiedzieć o naszych "rdzennych". Nigdy nie przepadałem i nadal nie przepadam za Kutzem, jednak wczoraj powiedział coś normalnego, to co widzi i czuje zwykły człowiek od 22 lat patrząc i słuchając menażerii udającej parlament w Polsce, i za to mu BRAWO !!! - NA WSZYSTKO JEDNAK CZAS PRZYCHODZI  I  NORMALNOŚĆ TEŻ SIĘ ODRODZI !  

 SZYKOWAĆ SIĘ !!! 

Marek Chrapan

P.S.

Musimy przygotować "Obywatelski projekt ustawy umożliwiający odwołanie parlamentarzysty w trakcie kadencji" - potrzebni eksperci.

Przygotujmy się na Marsz Niepodległości !!!

 Więcej:

PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan 
AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU ! Marek Chrapan 
Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~mmm
10-11-2012 / 08:22
witam panie Chrapan widze w panu przywódce pszyszlej parti wolnej od agentów Mosadu itp.jak nazywa się lub jak nazywać się będzie ta partia