Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA PORAŻKA ROKU OSZUSTWA PLATFORMERSÓW

Nie było cudów są za to POrażki - tak ocenia pierwszy rok rządów Tuska opozycja PiS i dowcipnie dokumentuje obiecanki wyborcze i wpadki platformersów.

Meritum zebrano na specjalnie utworzonej stronie: POrażka roku gdzie w kilkunastu filmikach przedstawiono pracowicie zebrane wpadki rządu PO.
http://www.porazkaroku.pl/index1.php

Z wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.

Rząd Donalda Tuska jest bardzo zły, dużo gorszy, niż się spodziewaliśmy. Jego bierność i nieróbstwo powodują, że Polska traci cenny czas. A w niektórych sprawach jest go bardzo mało.

Program tej ekipy prowadzi bowiem do dezintegracji państwa, narodu i społeczeństwa. Z każdego jej przedsięwzięcia - planów zmian w administracji, oświacie, mediach, służbie zdrowia, prokuraturze - wyziera plan redukcji funkcji państwa, zrzucenia z niego wszelkiej odpowiedzialności. Do te go dochodzi celowe zaniechanie ostrej walki z patologiami, którą utożsamiono z zamachem na prawa obywatelskie. Natomiast praktyka funkcjonowania rządu Tuska jest o tyle dobra, że jest on bezradny, i jego złe plany pozostają w sferze deklaracji. Ale z drugiej strony to nieróbstwo prowadzi do tak fatalnych sytuacji, jak ta, w której znalazła się Stocznia Gdańska. Jest to chyba nąjbierniejszy gabinet spośród rządzących Polską po 1989 r. Tak ostrożny, jak tylko można to sobie wyobrazić. Jedyna jego faktyczna działalność to propaganda. Tak naprawdę zamiast rządu mamy jedno wielkie ministerstwo propagandy.

Ten rząd nie podjął żadnego palącego problemu Polski, jak depopulacja, brak wystarczających zasobów wodnych, zagrożone bezpieczeństwo energetyczne czy brak mieszkań dla przeciętnych ludzi. Równie niewiele zrobiono w kwestii budowy dróg. Przyznaję, że to piekielnie trudny problem. Ale jedynym pozytywnym działaniem rządu w tej dziedzinie były próby zachęcenia chińskich firm do udziału w budowie naszych dróg. Jest to rzeczywiście chyba jedyna metoda, by nie ulec tutejszemu kartelowi wymuszającemu monstrualne ceny.

Działania Donalda Tuska w polityce zagranicznej doprowadziły do tego, że jest w Europie traktowany jako polityk niesamodzielny, ktoś, kto ustawia się w pozycji klientystycznej, który, jak dziecko, chowa się pod (niemiecką) spódnicą. To oczywiście bardzo zmniejsza nasz prestiż na arenie międzynarodowej. Choć wyrównuje to aktywność prezydenta.

Ogromnych spustoszeń rząd PO-PSL dokonał w relacjach ze Wschodem - wielu naszych partnerów obrażono, zaniechano wielu działań. Na poważną degradację naszej pozycji międzynarodowej wskazuje agenda rozmów prowadzonych z polskimi politykami. Gdy my byliśmy przy władzy, może specjalnie nas nie lubiano, co spotyka każdego, kto się rozpycha i walczy, ale za to rozmawiano z nami poważnie...

Wiersz O Donaldzie Tusku

Puste gesty, puste słowa,
puste serce, pusta mowa,
puste, choć zacięte usta,
pusty wzrok i głowa pusta,
pusty program i projekty,
do cna pustych stek inwektyw,
pusty jazgot, próżne żale,
krzyk, co treści nie ma wcale,
puste groźby, puste miny,
wielkie morze próżnej śliny,
puste hasła, obietnice,
wszystko puste - poza picem!

Słowem zero, nicość, próżnia -
tym się w świecie Tusk wyróżnia

Michalski - Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!

PLATFORMA OBŁUDY - Władza zdobyta poprzez kłamstwo, jest - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!

Grzegorz Niedźwiecki do Premiera Tuska: Naród nie chce żadnej tarczy antyrakietowej i jakiegoś tam traktatu Lizbońskiego!

GŁOSOWAŁEŚ NA PO? Przeczytaj jak wyborcom "obrzezano mózgi"...

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.