Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA W ŻYDOWSKICH MEDIACH MONIKA OLEJNIK Media żydowskie jak zwykle mataczą - gdzie diabeł nie da rady, tam babę pośle - Monika Olejnik w akcji :-)))

Żydówka Monika Olejnik zaskoczyła ministra Kamińskiego - twórcę PiS-owskiego spotu reklamowego "układy" - przedstawiając spot z własnym tekstem. W efekcie zamiast walki z oligarchicznymi układami korupcyjnymi można usłyszeć bajkową narracje o układach zależności w PiS nawiązującą do ostatnich zdarzeń.
I tak szef z cygarem poleca: "Cześć. Jest sprawa. Trzeba Leppera i Kaczmarka wywalić z rządu". Pada: "Niech Zbyszek coś wymyśli. Engelking? Ma fajny głos, niech zrobi prezentację i sprawa załatwiona". Widzimy dolary ładowane w kieszeń, którym towarzyszą słowa: "Zawieź tę kasę Lepperowi. Morda, ty moja". Cięcie - napis "A teraz". I zdenerwowany facet z komórką: "Wiem, k...a, że chcą komisji śledczej. No to co? Rozwiązujemy Sejm, wygrywamy wybory i wracamy do gry". Na koniec napis i głos lektora: "Czy wrócą?!"

Oryginalna reklamówka PiS

Spot reklamowy PiS - układy

Wersja Moniki Olejnik i Stacha KornatowskiegoKamiński za ten numer zażądał od Olejnik przeprosin i zagroził sądem, ponieważ bez wątpienia mamy tu naruszenie cudzej własności.

Mamy kolejny dowód że polityka i media to gówno z którego żydowscy chałturnicy potrafią lepić dowolny kit. Cóż, zasadą jest, że jak chce się psa uderzyć, kamień zawsze się znajdzie.
Czy p. Olejnik ma nadzieję, że np. AP będzie miała jakiejkolwiek trudności z ośmieszeniem jej dowolnego wywiadu, czy jej samej?

Kolejny spektakl miernoty żydowskiego idioty (tak sam o sobie mówi) Kuby Wojewódzkiego oglądaliśmy w TVN w niedzielę 16 września. Żałosne, jak Żydzi potrafią poniżać się za kasę.
Kuba tym razem zaprosił do dyskusji o seksie ( ulubiony temat tego zboczka), cyckach, pedałach (brukowce zarzucają mu pedofilie) i polityce znanego aktora Marka Konrada - którego na wstępie już całował po rękach.
Aktor wykazał się jednak inteligencją i nie dał się wciągnąć w prowokacyjne wypowiedzi na temat Rządu.
Wojewódzki bardzo się się dziwi, dlaczego pomimo zorganizowanej przez żydowskie media nagonki na PiS większość społeczeństwa jednak chce głosować na tą partię.
Tak dla jego dobra informuje go, że znaczna większość społeczeństwa po prostu jest inteligentniejsza od Kuby Wojewódzkiego i nie musi tego podkreślać. Inteligencja nie ma też ochoty słuchać żałosnej propagandy idioty Wojewódzkiego prezentujące "kiblowe" odzywki z poziomu szkoły podstawowej.
To że żydowskie media mogą mącić zawdzięczają właśnie partii PiS, o czym wyraźnie Wojewódzki nie zdaje sobie sprawy.
Bezsprzecznie, za takie durnowate lekceważące odzywki na temat Rządu i Prezydenta Wojewódzki już dawno zostałby zamknięty w szpitalu psychiatrycznym przez władze poprzednich Rządów. PiS-owi zawdzięcza że może jeszcze pieprzyć głupoty w prowadzony programie...

MEDIA TO WŁADZA I PIENIĄDZE - FINANSE POLSATU I TVN, czyli jak swój pierwszy milion ukradł Zygmunt Solorz i Mariusz Walter...

RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji - kretyńskie żarty debili: Tomasz Skory, Tomasz Olbratowski i Paweł Oksanowicz. Czy ta żydowska stacja odpowie za obrażanie wiary Polaków?

Osobowość Telewizyjna 2006 w plebiscycie "Elle" - 7-letnia Jadzia Nalepa Skasowała takich faworytów jak: Kamil Durczok, Kuba Wojewódzki i samego Tomasza Lisa przechytrzyła :-)

Ranking FORBES Za ile sprzedają się twarze? - Żeby zakupić Tomasza Lisa do reklamowania prezerwatyw trzeba zapłacić co najmniej 700 000 tys. zł. Ile kosztują inni?

Tajemnicą reklamowo-propagandowego sukcesu i Tuska i PO jest ukrycie obfitych źródeł środków na kampanię oraz pomięcie ustawowych limitów tych środków.

To że PO to nie tylko "przechrzty polityczne" o tym mówi cała Polska...
PO, która szła do wyborów z hasłami respektowania zasad, generuje mechanizmy korupcyjne
Kilka cytatów z prasy na temat zdziecinniałego i próżniaczego Donalda Tuska - Czy będzie kolejny
Z CYKLU "NIEBEZPIECZNE TEMATY" - PRAWDA O TUSKU I JEGO RODZINIE.
ANTY-TUSK - tylko zakłamanie w obronie prawa Polaków do prawdy o własnej przeszłości?
Ciemna strona "jasnej mocy" Donalda Tuska?
Poszukiwacze zaginionego elektoratu - czyli oszustwa sondażowe...
Karty władzy już praktycznie rozdane - o co żebrze przegrany Tusk w spotkaniu ostatniej szansy?

POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! - kolejny odnowiony rozdział z cyklu "niebezpieczne tematy" - lista żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach - czyli ...kto jest kim? ...

Reszta interesujących publikacji w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników


A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.