Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZDZISŁAW RACZKOWSKI WITOLD LIGEZOWSKI ANDRZEJ LEPPER LIGA I SAMOOBRONA LIS NA KACZORÓW?

Lepper do świń, LiS na kaczki? - płynie dynastia Lepperów.

Na pewno wszyscy Polacy, na czele z czcigodnym Tomaszem Lisem, czy to w Kościele, czy przed snem zastanawiają się "co z tą Polską".
Bądźmy szczerzy, życie, jak bandyta z zza rogu zaskakuje nas coraz to ciekawszymi informacjami. I wiemy wszyscy dobrze, że niejednokrotnie doprowadzają nas one do głębokiego śmiechu, a czasem też do huśtawki nastrojów (śmiecho - płaczu).
I tak właśnie jest z urodzonym pomysłem w głowie Andrzeja Leppera, żeby wzorem bliźniaków Kaczyńskich rodzinnie zacząć rządzić Polską.
Kto mu taki pomysł podpowiedział, my przypuszczamy, że był to były minister i doradca Kaczyńskiego Artur P, który pewnie zapodał sobie co nieco i w chwili olśnienia rozwiązał problem Andrzeja, co zrobić żeby być przy żłobie.
Ad rem; jeżeli nie Andrzej , to w takim razie Tomasz Lepper poprowadzi Samoobronę ku świetlanej przyszłości, tak jak prowadzi swoje gospodarstwo w Zielnowie, żyjąc w koalicji ze wszystkimi zwierzątkami.
Tomasz Lepper może się pochwalić tym, że w swoim gospodarstwie ma na ten przykład całkiem spory asortyment; są to krowy, świnie, żubry, owce, strusie, a ma nawet pawia (nie wiadomo czy tata puszcza czy syn puszcza).
Nie chcemy być złośliwi, ale wygląda na to że tak ojciec jak i syn chcą powtarzać historię a pisał już o tym Orwell "Folwark Zwierzęcy" i pewnie tak jednemu jak i drugiemu w przebłysku zamroczenia zdaję się, że kierowanie Polską to jest to samo, co kierowanie gospodarstwem. Panowie Lepperzy; społeczeństwo zaczyna już brzydzić to kumoterstwo, ziomkostwo, obsadzanie posad przez znajomych, rodzinne koniunkcje. Jest takie stare szlacheckie powiedzenie "kończ Waść , wstydu oszczędź".
Tomasz Lepper pytany o to, czy pozostawił by gospodarstwo po to aby wejść na "salony", odpowiedział wyświechtanym sloganem "nie potwierdzam, nie zaprzeczam".
Z takiej odpowiedzi, można jedynie wnioskować, że korzenie jego kindersztuby mają coś wspólnego z ogładą towarzyską jegomościa, który mawiał "nie chcem, ale muszem".

My wszyscy zatroskani Polacy, życzymy krajowi jak najlepiej. Panowie w.w. powinni sobie jednak zdawać sprawę z faktu, że naród to nie owieczki, pokorne i dające się na rzeź prowadzić, a otumanianie społeczeństwa obietnicami to nie sposób na utuczenie sobie kont bankowych i rzeszy wyborców tudzież zwolenników "obornikowych" odchodów.
Pamiętajmy: panta rhei - popłynął Lepper ojciec, syn powinien wyciągać wnioski. Lepiej mieć gospodarstwo i święty spokój, aniżeli władze i obornik w gaciach ze strachu.
Osobnego potraktowania wymaga również abstrakcyjny pomysł połączenia czegoś złego z czymś gorszym, inteligentnym uświadamiamy, że ten twór będzie zwal się LiS.
Jakby z nazwy wynikało, miałoby to być coś sprytnego, przebiegłego (z zoologii to takie małe rude zwierzątko z wielką kita i długa mordka co kradnie kury i kaczki). W rzeczywistości lepperowsko - giertychowskiej LiS ma być sprytem na PiS, znaczy to że powstaje całkiem nowe ugrupowanie, które być może będzie chciało razem wystartować w wyborach do parlamentu. Trudno powiedzieć i ocenić jednoznacznie , czy jest to desperackie przedsięwzięcie czy być może dobra fuzja, która w konsekwencji może doprowadzić do głębokiego podziału w prawicowych ugrupowaniach.
W.L.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jimmy
04-01-2015 / 22:52
That's a smart way of loionkg at the world. vobdbbak.com [url=murhulq.com]murhulq[/url] [link=sxfsmrz.com]sxfsmrz[/link]