Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
15 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZDZISŁAW RACZKOWSKI WITOLD LIGWZOWSKI ANDRZEJ LEPPER U TALIBÓW?

Lepper – czy jego świetlana przyszłość to azyl polityczny u Talibów?

Nasz wielki polityk i przywódca Andrzej Lepper wychwalany przez niektórych, niczym sam Wasilij Zajcew – niestety, w chwili obecnej nie jest już snajperem, ale ofiarą na którą się poluje. Polowanie to prowadzone jest tak przez Służby Specjalne, jak również przez wymiar sprawiedliwości. Rzecz ujmując rozsądnie, może się okazać że kraina mlekiem i miodem płynąca może być w chwili obecnej trochę za ciasna dla Andrzeja Leppera ( w przeciwieństwie do Anety K, która zaczyna czuć się jak ryba w wodzie).

Andrzej Lepper choćby w tej chwili odwiedził najlepszą wróżkę i najlepszego jasnowidza w Polsce to my bez opinii takich fachowców możemy powiedzieć (przypuszczać) że ubranie mu biżuterii na ręce to po prostu kwestia czasu. Srebrzyste i błyszczące bransoletki będą dobrze wyglądały z Andrzeja letnio – solaryjną opalenizną.

My nie chcemy , żeby nas posądzano o okrutne szyderstwo i aby wytykano paluchem, że za dużo cieniujemy w te klocki. Dlatego też podzielimy się naszymi przypuszczeniami i skromnymi spostrzeżeniami gdyż pod uwagę wziąć trzeba, że winy Andrzeja w tym wszystkim to może być tak – jak to chłopy mówią – cyt. „ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka”.

Być może A. Lepper jest częściowo umoczony w seks aferę. Być może on również umoczony jest w jakieś przekręty i machloje. Idąc tą drogą myślenia , można by powiedzieć , że być może każdy polityk w Polsce jest w coś umoczony. Skąd więc wzięła się ta mania moczenia w bagnie?

Politycy moczą polityków , sądy moczą swe ofiary, aż strach pomyśleć, jak bardzo w obecnych czasach „człowiek człowiekowi wilkiem”.

Wykurzenie Andrzeja Leppera z rządu RP to tylko początek tego co prawdopodobnie będzie się działo.

Inteligentni ludzie z całą pewnością zdają sobie z tego sprawę, że PiS nie bez powodu postawił żądanie by koalicjanci zobowiązali się do głosowania za uchyleniem immunitetu wszystkich posłom, którzy będą mieli postawione zarzuty przez prokuraturę.

I teraz jesteśmy w ogródku i witamy się z gąską. Wystarczy teraz aby znalazł się prokurator, który postawi Lepperowi zarzuty i resztę scenariusza wszyscy znamy. Z całą pewnością taka układanka ma jakiś sens , a mianowicie Lepper pozbawiony możliwości udziału w życiu politycznym może co najwyżej wrócić blokować drogi i staje się całkowicie nie groźny dla Kaczyńskich choćby dlatego, że oni przemieszczają się helikopterem.

Dla przyszłych naśladowców Andrzeja Leppera winni jesteśmy napisać tutaj przestrogę, aczkolwiek wcale nie znamy się na biologii i zoologii, lecz kaczka to taki zwierz , który bez problemu może poruszać się po gruncie bagiennym, wodnistym, błotnistym , potrafi fruwać. Bez problemu nurkować- nawet w szambie. Dziwne że Lepper , jako rolnik całkowicie o tym zapomniał.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.