Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 lipca 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

LECHU WAŁĘSO, ZA CO MUSIAŁEŚ ODWDZIĘCZYĆ SIĘ SB-EKOM i tym podobnym... ? - Takiś Wałęso religijny to wyspowiadaj się przed nami skrzywdzonymi...

Odbieranie przywilejów emerytalnych służb PRL ma długą historię.

W grudniu 1992 r. Sejm przyjął ustawę odbierającą tzw. emerytury mundurowe funkcjonariuszom PRL stosującym represje,

ALE PREZYDENT LECH WAŁĘSA ZAWETOWAŁ JĄ !

a weta nie zdołano oddalić...!!!

W grudniu 1997 r. rząd koalicji AWS-UW przeforsował zmiany zasad waloryzacji emerytur mundurowych, które skutecznie zawetował Aleksander Kwaśniewski.

Tego można zrozumieć jako: „ALKA lub OLKA” – syna służbowego „WOLSKIEGO” (KRYPTONIM W. Jaruzelskiego z okresu jego współpracy z „informacją wojskową”, gdy nią kierowali rosyjscy generałowie w "naszym" WP.

No, ale co im Lechu zawdzięcza, że tak ich chciał „na skarpetkach puścić”, a im takie eleganckie „oficerskie emerytury” utrzymał?!

Czy tylko za takie ekstra warunki w czasie stanu wojennego? Czy obiecali mu, że jemu i jego rodzinie zagwarantują wspaniałe warunki życia, jeśli pomoże skłócić między sobą przywódców Solidarności, aby rozbić jej potęgę, a on za to będzie chronić ich przed słusznym batem narodu!!!

Nie chwal się Lechu, że Ty obaliłeś KOMUNIZM, bo sam byłeś zerem, gdyby tego nie chciał prawie cały naród.

POCHWAL SIĘ TERAZ, CZEMU ICH OBRONIŁEŚ, GDY MOŻNA BYŁO ICH TAK DELIKATNIE (W PORÓWNANIU Z NALEŻNYMI KARAMI WIĘZIENIA) UKARAĆ ?!

Nie sądź, że my jesteśmy tak głupi, a ty tak mądry, że nam bajki poopowiadasz, a my Ci uwierzymy !!!

WYSPOWIADAJ SIĘ PRZED NAMI !!!

Franciszek Krzysiak

W ogóle to grono, któremu postanowiona zmniejszyć emerytury jest za małe! W nim brak jest pracowników PZPR i politruków !!!

Jeśli UB-owcy, SB-ecy (nie wszyscy !!!) wykonywali tę robotę oprawców, to powinno się również, a może nawet jeszcze bardziej ukarać inspiratorów, rozkazodawców politycznych, a tymi najczęściej byli czołowi centralni i lokalni "towarzysze z PZPR" i ich odpowiedniki w wojsku, w milicji, WOP - ie, SW, PKP..., szczególnie "politrucy"!

Nie zapominajmy, że "wojsko było ZBROJNYM RAMIENIEM PARTII !!!"

Tych "politruków" to znaczy oficerów politycznych, a dokładniej: zastępców dowódców (wszystkich szczebli) ds politycznych bali się formalnie wyżsi stanowiskiem ich dowódcy!

Dlatego szczególnie winno się zwrócić uwagę na nich i ich też pozbawić przywilejów za krzywdy jakie ludziom wyrządzili.

Nie zapomnijmy, że w czasie stanu wojennego wielu z nich było KOMISARZAMI WOJSKOWYMI w wielu zakładach i instytucjach i pomiatali ludźmi i ikrzwdzili ich, tak jak im się chciało !!!

PS.

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, dlaczego Wałęsa rozpirzył rząd Oleksego. Tak naprawdę, to wina jest Macierewicza który dokopał się do teczek Wałęsy (Bolka) i stworzył swą słynna listę. Logiczne, że prezydent Wałęsa, przywódca Solidarności nie mógł dopuścić do tego żeby jego SB-cka współpraca wyszła na jaw. "Położenie" rządu Oleksego dało mu czas na na pozbycie się dyskredytujących go dokumentów.
I teraz może się chwalić, że sąd lustracyjny nie uznał go kłamcą... - przygłupie Wałęso papierek skorumpowanych sędziów to jeszcze nie wszystko, liczy sie opinia publiczna, a media nie takich dupków kasowały i kasować będą, a więc jak nie potrafisz mówić po Polsku, to po prostu zamknij się, ponieważ i tak kosztem robotników masz kasę i dni w historii które powinne być wymazane...

Książka SB a Lech Wałęsa - przyczynek do biografii

autorzy: Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk

Plik do pobrania w formacie PDF ze strony Afery Prawa
oraz http://internowani.xg.pl/


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Virginio
24-12-2014 / 02:19
Wow, that's a really clever way of thinikng" rel="nofollow">mfchfjk.com">thinikng about it!
~Michele
20-12-2014 / 13:44
I just want to tell you that I am just all new to weblog and truly eneyjod you're page. Likely I’m want to bookmark your blog post . You amazingly come with very good well written articles. Cheers for revealing your web site.