Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ŻYDOWSKA WOJNA W GRUZJI

KTO STERUJE GRUZJĄ?

Gruziński minister ds. integracji Temur Yakobashwili podziękował wczoraj Izraelowi za pomoc w szkoleniu gruzińskiego wojska. Wczoraj powiedział on, że "Izrael może być dumny ze swoich oficerów, którzy szkolili gruzińskich żołnierzy". Yakobashwili, który nie ukrywa swojego żydowskiego pochodzenia, w wywiadzie dla radia armii izraelskiej w języku hebrajskim stwierdził, że szkolenie to umożliwiło Gruzji stawianie oporu rosyjskim oddziałom w starciach, które w ubiegłym tygodniu wybuchły w separatystycznej prowincji Ossetia.

Według Yakobashwiliego, mała grupa żołnierzy gruzińskich zatrzymała całą rosyjską dywizję, dzięki przeszkoleniu przez izraelskich doradców wojskowych. "Wczoraj zabiliśmy 60 żołnierzy rosyjskich" - powiedział Yakobashwili. (www.haaretz.com/hasen/spages/1010225.html)

Przez ostatnie siedem lat, Izrael pomagał przygotowywać gruzińską armię do wojny przeciwko Rosji poprzez dostawy sprzętu wojskowego, szkolenie żołnierzy oraz doradztwo w sprawach bezpieczeństwa. Walki, które wybuchły pomiędzy Rosją, a Gruzją w ostatnim tygodniu wyciągnęły na światło dzienne intensywne zaangażowanie Izraela w tym regionie.

Współpraca wojskowa pomiędzy Gruzją, a Izraelem rozwijała się bez problemów, m.in. dzięki temu, ze minister obrony Gruzji Dawid Kezerashwili jest byłym obywatelem Izraela, mówiącym płynnie po hebrajsku. "Jego drzwi były zawsze otwarte dla Izraelczykow, którzy przyjeżdżali do Gruzji oferując sprzęt wojskowy "made in Izrael" - powiedział jeden z naszych rozmówców. "W porównaniu z Europą Wschodnią, umowy zawierano tutaj szybko, głównie dzięki osobistym kontaktom ministra obrony".

Według ministra Yakobashwiliego, "prowadzimy obecnie wojnę z Wielką Rosją i potrzebujemy pomocy ze strony ONZ oraz naszych przyjaciół, a głównie USA i Izraela". (www.ynetnews.com/articles).

Jedna z opinii internautów na stronie: http://vnnforum.com:

"Żydzi (kikes) są tak aroganccy, że zrobili Izraelczyka ministrem obrony Gruzji. Rozmawiałem ze zwykłymi Gruzinami, którzy są przeciwko atakowi na Osetię. Pamiętajmy, że ten rząd powstał w rezultacie rozruchów. Ostatnio Rosjanie znaleźli wśród trupów żołnierzy gruzińskich kolorowych, co by znaczyło, że wśród żydowskich doradców wojskowych są również Żydzi - imigranci z Afryki." (Seer)

W poniedziałek w swoim programie radiowym David Duke mówił o tym jak Izrael oraz jego agenci w rządzie Gruzji przygotowali wojnę z Rosją, decydując się na zaatakowanie Osetii. Wskazał również na wpływy żydowskie w mediach światowych, które wmawiają społeczeństwu, że to Rosja rozpoczęła wojnę na terenie Osetii, gdzie stacjonowały oddziały rosyjskie jako międzynarodowe wojska rozjemcze w regionach, gdzie zamieszkuje ludność rosyjska.

Gruzja wybrała na atak czas, kiedy rozpoczęła się Olimpiada w Pekinie. W Ameryce i w Europie szaleje antyrosyjska propaganda, podczas gdy niewielu Amerykanów i Europejczyków wie o roli Izraela w rozpoczęciu tej wojny, o czym piszą głównie izraelskie gazety, a o czym milczą media światowe.
www.davidduke.com

Nadesłał: Stan Sas

W dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Heaven
05-01-2015 / 00:26
Your articles are for when it ablelutosy, positively, needs to be understood overnight. rzrlfh.com [url=mcfylv.com]mcfylv[/url] [link=vyzonkivtkm.com]vyzonkivtkm[/link]
~Yann
20-12-2014 / 10:34
the world is so mixed up, because the pitraes that should be listening are stuck away in westminster, all parroting the same phrases to the point that even previously sane men like William Hague have been sucked in.But I think this should also be a revelation to you, because the one party pragmatic enough to listen to what common people want (and unfortunately the only one that I would never vote for even if my life depended on it) is supporting Israel's right to exist and defend itself. They wouldn't do it if they didn't think it would get them a lot of votes. In other words, the majority support Israel.Now if only the tories would do the same...