Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
15 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA NIEBEZPIECZNE TEMATY

Jak radykalni Syjoniści zdobyli kontrolę Pentagonu.
Od konfliktu o Kanał Sueski do podbojów izraelskich w 1967 roku. 


Fiasko Izraela w wojnie o Suez zmobilizowało radykalnych Żydów do walki o kontrole maszyny wojennej USA. Wojna o Kanał Sueski 1956-1957 została zakończona poparciem przez USA dla uchwały ONZ żądającej ewakuacji prowincji egipskich przez Izrael. Stało się to 29 listopada 1956. Wyjątkiem był teren Gazy, który zosta przejęty przez ONZ 7 marca 1957. Wobec niekorzystnej dla Izraela decyzji prezydenta Eisenhower'a, Żydzi rozpoczęli starania o kontrola nad amerykańska polityka na Bliskim Wschodzie.

W czasie kampanii wyborczej Jack'a F. Kennedy'ego w 1960 roku, Żydzi zabiegali o kontrole działań amerykańskich na Bliskim Wschodzie. W czasie spotkania w Nowym Jorku Żydzi zaoferowali Kennedy'emu poparcie pieniężne i polityczne, w zamian za żydowska kontrole polityki USA w rejonie Bliskiego Wschodu. Oferta ta obraziła wówczas senatora Kennedy'ego, który sprzeciwiał się posiadaniu broni nuklearnej przez Izrael. Prezydent Kennedy wystosował list do premiera Izraela żądający częstych inspekcji USA w izraelskim ośrodku nuklearnym na pustyni Negew.

Według dokumentów i zeznań opisanych m. in. na Internecie "JFKMontreal", prezydent Kennedy został zamordowany w Dallas 22 listopada 1963 przez zbrodniarzy wynajętych z mafii handlu narkotykami, za pośrednictwen Meira Lansky'ego, na rozkaz władz Izraela i prezesa World Jewish Congress. Kozłem ofiarnym tej zbrodni został Lee Harvey Oswald, płatny donosiciel policji. Po aresztowaniu go za zabojstwo policjanta nazwiskiem J. T. Tippit, powiedział dziennikarzom że jest kozłem ofiarnym ("I am just a patsy") i ze nie zabił nikogo.
Standardowy sprawdzian policyjny za pomocą parafiny nie wykrył na policzkach Oswalda żadnych śladów strzelania przez niego z karabinka. Karabinek, który Oswald uprzednio kupił, miał rozkojarzony teleskop i lufę i nie nadawał się do trafiania w jakikolwiek cel. Członek żydowskiej mafii, Jack Ruby (Rubinstein?) zastrzelił Oswalda w piwnicy komisariatu policji 24 listopada 1963. Prezydent Lyndon Johnson tego dnia podpisał akt NSAM273 zaprzeczający decyzje prezydenta Kennedy'ego wycofania wojsk amerykańskich z Wietnamu.

Prezydent Lyndon B. Johnson, mason od paĽdziernika 1937, objął władze w (1963-1969) i zamianował w paĽdzierniku 1965 ortodoxyjnego Żyda, nazwiskiem Abe Fortas, sędzia Sadu Najwyższego. Fortas zrezygnował z tego stanowiska z powodu skandalu w maju 1969 pod groĽbą nie zatwierdzenia go przez senat w Waszyngtonie, z powodu jego powiązań z Louis'em E. Wolfson'em, skazanym o oszustwo papierów wartościowych.

Izraelska okupacja Gazy i zachodniego wybrzeża rzeki Jordan miała miejsce po sześciodniowym ataku Izraela na Egipt w czerwcu 1967 roku. W ten sposób po raz pierwszy obecne państwo Izrael zdobyło kontrole Judei i innych biblijnych terenów żydowskich, co zmieniło postawę Żydów ortodoksyjnych wobec tego państwa, jak też pozyskało dla Izraela poparcie kaznodziei fundamentalistów protestanckich, którzy nie tylko zaczęli wierzyć, że powrót Chrystusa na ziemie musi być poprzedzony przez zwycięstwo Izraela nad Arabami. Co więcej, kaznodzieje ci zaczęli znowu intensywnie głosić, że teraz już zaczęły się czasy apokalipsy i ze z nadchodzących katastrof zostaną uratowani tylko wierni fundamentaliści protestanccy, za pomocą przeniesienia ich wprost do nieba, w sposób cudowny w stanie olśnienia, nazywanego tu słowem "rapture".

Jednocześnie wojska izraelskie okupowały również Synaj w Egipcie i Wzgórza Golan w Syrii. Ciekawe jest, ze amerykański statek wywiadowczy USS Liberty został zaatakowany, w celu zatopienia go 8 czerwca 1967 przez lotnictwo izraelskie i lodzie torpedowe, które wystrzeliły piec torped, z czego jedna tylko lekko uszkodziła atakowany okręt. Izraelskie ścigacze otworzyły ogień z karabinów maszynowych na szalupy ratujących się Amerykanów, spośród których 34 zostało zabitych i 173 rannych w załodze liczącej 294 marynarzy.

Izraelskie lotnictwo bombardowało USS Liberty przez 75 minut a ścigacze przez 152 minuty w celu upozorowania ataku egipskiego i spowodowania odwetowego bombardowania Egiptu przez lotnictwo amerykańskie. Na rozkaz prezydenta Lyndon'a Johnson'a pomoc dla USS Libetry opóĽniono o 16 godzin żeby nie kompromitować izraelskich aliantów Johnsona ("not to have his allies embarassed"). Oficjalny raport o zbrodniach popełnionych na wojskowych USA 8 czerwca 1967 został oficjalnie przekazany ministrowi obrony USA dopiero 8 czerwca 2005, czyli blisko 40 lat po izraelskim ataku na USS Liberty.

W czerwcu 1967 zostało uchwalone postanowienie numer 242 Rady Bezpieczeństwa ONZ nakazujące państwu Izrael wrócić do granic ustalonych przed agresja izraelska z 1967 roku. Do tej pory postanowienie ONZ 242 jest martwa litera z powodu ignorowania tej uchwały przez rząd USA działający na korzyść ekstremistów rządzących Izraelem. Po fiasku wojny o Suez użyto metod żydowskiej poprawności politycznej, żeby wyeliminować z amerykańskiej maszyny wojennej ludzi o poglądach patriotycznych takich jakie miał prezydent Ike Eisehower.
Kiedy któryś z wyższych oficerów w Pentagonie krytykowałby plany wojskowe korzystne dla Izraela, plany obecnie formowane przez neokonserwatystow-syjonistow w rządzie Bush'a to kariera jego kończy się. Dobrym przykładem jest były szef sztabu Eric Shinseki, który krytykował plany napaści na Irak, przygotowywane od polowy lat 1990 przez noekonserwatystow-syjonistow i wprowadzone w życie przez wiceministrów obrony USA, Paula Wolfowitza i Douglasa Feith'a. General Shinseki został ośmieszony przez media kontrolowane przez Żydów i przeniesiony ze służby czynnej w stan spoczynku. Niestety ocena sytuacji generała okazała się słuszna. Mimo tego pozostaje on nadal w stanie spoczynku, a amerykańska maszyna wojenna dalej śluzy interesom Izraela. Wiadomo, że przetrwanie Izraela jako państwo jest czynnikiem jednoczącym w działaniu wszystkie ugrupowania żydowskie jako najwyższa wartością dla Żydów, i w tym celu radykalni syjoniści zdobyli kontrole Pentagonu. 

prof. Iwo Cyprian Pogonowski, Blacksburg, USA
przedrukowane z www.pogonowski.com 

Kolejne autorskie artykuły prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego:

  Żydowska propaganda Globalnego Imperium USA
  Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
  Konspiracja liberalów z elitą komunistyczną przeciw Narodowi Polskiemu?
  Uwięzienie w żydostwie
  Jak Anglo-Saksoni stracili władzę na rzecz Żydów w USA?
  Katastrofa Nowego Orleanu - hańba narodowa USA?

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej z cyklu "NIEBEZPIECZNE TEMATY" 
Co może jeszcze zrobić III RPRL (bezustannie żydowska) w swym agonalnym stanie? 
POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! - kolejny odnowiony rozdział z cyklu "niebezpieczne tematy" - lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach

* Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska. *
Jak piszą o Polsce dla Poloni
- PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, WARSZAWA.
Mistyka żydowskich finansów - czy "makler" Włodzimierz Cimoszewicz korzystał z poufnych informacji giełdowych?
TECZKA CIMOSZEWICZA - tylko jakiś tam kit? - kiedy skończy się pobłażliwość społeczeństwa dla sprzedawczyków z PZPR?
WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ? [alians: Goldstein, alians Timoszko]

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy jej fundacja "pierze pieniądze?" ,
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i  Jedwabne tylko dla Żydów?    
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.
  witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO 

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Rayane
23-12-2014 / 15:29
Those with a raw memory of their own reecnt" rel="nofollow">palncgk.com">reecnt experience under a totalitarian tyranny understand the stakes.And the real enemy.While the majority if the EU drifts in the Cloud Cuckooland myth of Islam as a "religion of peace".(Or is it just cowardice, preening a 'morally superior' pose to avoid more trouble at home from the infil-traitors from Mecca in their midst?)
~Saliha
20-12-2014 / 01:35
I am sorry i wrote "Ekstremists" - i have changed that secnente. But when you call me muslimtroll and muslimbrain and all sorts of things i start to wonder. I dont belive your page is ekstremists - and i have apologized for that. I hope you can accept this. I still belive, anyone who still supports Irsaels massacre and regime, when the UN and Amnisty International, and whole lot of other organizations (non political) agrees that israel is WAY out of line, have some kind of ekstremist point of wiew. This does not mean they ARE ekstremists - but their wiewpoing is. AND - i Think its fantastic you had a peaceful demonstration for israel in your country - where there any lebanese support? For the million fleedng their homes? And for the thousand civilians killed?I also want to ask you - can you give me a link to the demonstration that gathered 5000 ppl?