Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-08-2011

Informacja prasowa PÓŁ MILIONA PRZEDSIĘBIORCÓW GROZI, ŻE NIE BĘDZIE GŁOSOWAŁO NA PLATFORMĘ W JESIENNYCH WYBORACH.  

            Przedsiębiorcy od miesięcy walczący z ZUS i bezprawnym wyłączaniem ich z ubezpieczenia społecznego z tytułu pracy nakładczej oraz obciążaniem ich nienależnymi składkami z odsetkami nawet do 10 lat wstecz, wystosowali do Premiera RP pismo, w którym protestują przeciwko opieszałości Rządu RP i Posłów Platformy w uchwaleniu obiecanej im abolicji całkowitej jeszcze w tej kadencji Sejmu.  

Stwierdzają, że jeżeli Państwo swoim działaniem lub zaniechaniem działań dopuściło do tego, że wybór tytułu do ubezpieczeń stał się zjawiskiem społecznym, to Państwo jest zobowiązane do jego zniwelowania, a także że zostaną zmuszeni do składania masowo indywidualnych Skarg do Komisji Europejskiej, z wnioskami o stwierdzenie łamania w tym zakresie prawa w Polsce.

Nie można od nich jako obywateli wymagać lojalności wobec Rządu RP i Państwa, jeżeli Państwo jest wobec nich jako obywateli nielojalne.

Zdeterminowanym przedsiębiorcom przyszedł z pomocą Klub Parlamentarny SLD i złożył dnia 27.07.2011 r. na ręce Marszałka Sejmu projekt Ustawy abolicyjnej, uchwalenie której całkowicie uwolniłoby przedsiębiorców od zobowiązań za lata 1999 –2009 wykreowanych przez ZUS. Jednakże jej uchwalenie w tej kadencji zależy od decyzji koalicjantów.

Swoje zaniepokojenie zwodzeniem, co do całkowitej abolicji trwającym już od 2009 r. przedsiębiorcy wyrazili również w pismach do Marszałka Sejmu oraz Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, w których nie kryli, że wpłynie to bezpośrednio na  wybór ich priorytetów politycznych w zbliżających się wyborach parlamentarnych, co w sumie może pozbawić Platformę Obywatelską ponad 1,5 mln głosów wyborczych.

Przedsiębiorcy o swoich oczekiwaniach wobec Rządu RP i Parlamentu RP informują w ramach akcji prowadzonej również w internecie, między innymi na Facebooku. I zapowiadają, że w przypadku nie dotrzymania przez Platformę danego im słowa na tym nie poprzestaną.

 

www.prawoibezprawie.pl

Przedsiębiorcy  krzywdzeni przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych  

Warszawa, 10 sierpnia 2011

Dodatkowe informacje:  

Dorota Wolicka  

tel. kom. 602-64-53-99

e-mail: dorota.wolicka@wp.pl

Manifestacja pokrzywdzonych przez ZUS przedsiębiorców pod Sejmem w czwartek 28.07.2011 r.
KĘDZIERZYN KOŹLE I OSZUSTWA KOMORNIKA SĄDOWEGO PIOTRA SZADKOWSKIEGO cz.1 numer na ciągnik... - z cyklu rozliczamy przekręty komornicze.
ZUS O/ Tomaszów Mazowiecki nakazuje zbadać psychiatrycznie zmarłego... wymysł niekompetentnych pseudo-specjalistów typu Dariusz Ścierwicki i Agnieszka Rajska
PRACOWNICY ZUS DOPROWADZILI DO ŚMIERCI MEGO MĘŻA - MANIFESTACJA PRZECIWKO NADUŻYCIOM ZUS!
MANIFESTACJI PRZECIWKO BEZPRAWIU ZUS-u: 12 maja 2011r. (czwartek) godz. 11.00 plac przed Sejmem, ul. Wiejska 4/6/8, Warszawa.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Peter
27-08-2011 / 19:57
Ni ma alternatywy ani dla przedsiębiorców, ani dla bezrobotnych. Żadne tam PO-PiS-LSDi-PSL. Nie ma alternatywy dla JKM!!!! Obiecuje pogonić najpierw togowych, a potem całą rzeszę urzędasów. No i państwo ma się nie mieszać do gospodarki. Własność tylko prywatna, a państwo ma zapewnić sprawiedliwość (sądy na poziomie światowym, a nie skorumpowane), oraz bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne. Tylko 7 ministerstw. Puste koryto od którego świnie same mają odejść. To dopiero jazda. No chyba że JKM to kolejny oszust... ale i tak alternatywy nie ma.
~struś
22-08-2011 / 21:23
bzdura. Jakie 0.5 mln 1.600 mln - bo brak profesjonalnej upadłości konsumenckiej. w razie egzekucji z działalności zabierają do "0" czyli śmierć fizyczna dla całej rodziny. Przedsiebiorcy maja akcyzę i inne dodatki do paliw ok 400% ceny. Na 30 letnich mundurowych emerytów do tego napadających na lokale jak na redutę we Wrocławiu nikt nie chce łożyć. Urzędnik stał się wrogiem przedsiębiorców i wyzyskiwaczem. Ba mało tego za złupione podatki zbroją swoją straż mundurowa aby znowu w razie ich zagrożenia otworzyła do narodu ogień. Pozdrawiam Prokuratorów wydających z sędziami karę śmierci dla przedsiębiorcy za kradzież mięsa. A polityków za śmierć głodową polskich dzieci gdyż na zachodzie każdy dzieciak otrzymuje co miesiąc od Państwa ok 2.000 pln.