Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
23 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-11-2012

Dlaczego Kaczyński musiał zginąć, czyli jak Obama sprzedał Polskę. 

TO DOBRY KOSZERNY GESZEFT JAK POWIADAJĄ  …..

Każdy internauta dotrze do informacji, które same narzucają wnioski w sprawie smoleńskiej. Niniejsze krótkie opracowanie to syntetyczna analiza która pozwoli niezorientowanym na własną ocenę zdarzeń. Wszystkie drogi prowadzą do Gruzji, Armenii, Kazachstanu, Teheranu, konfliktu w Syrii, konfliktu arabsko-żydowskiego i dążeń elit żydowskich do utworzenia państwa żydowskiego w obszarze Polski pomniejszonym o ziemie jakie mają być zwrócone Niemcom ( Pomorze, Śląsk, Mazury podzielone na część niemiecką i rosyjską ). 

Lech Kaczyński prowadził bardzo aktywną politykę scalającą małe państwa Bałtyckie, Gruzję, Armenię, Kazachstan, Słowację, Bułgarię i Polskę. W strategii amerykańskiej to była strefa grodząca, strefa aktywnej dyplomacji ograniczającej imperializm rosyjski i jego dominację w tej strefie. Amerykańscy stratedzy od dawna zapowiadali eskalację konfliktu żydowsko – arabskiego i destabilizację regionu przez fundamentalistów w Iraku, Iranie, Afganistanie. Kocioł w Afganistanie, najazd na Irak, to były ruchy wyprzedzające przed uformowaniem się silnej koalicji talibów i arabskich ortodoksów zdolnej do ataku na Arabię Saudyjską i Izrael. Nie wymieniam tu Pakistanu, bo choć jest on pod kontrolą USA to trudno przewidzieć jego zachowanie w wypadku sojuszu Iraku, Iranu, Afganistanu, Syrii, Egiptu. 

Od lat amerykańscy stratedzy uznawali że Gruzja , Armenia to strategiczne państwa w regionie. W ramach sojuszu NATO Lech Kaczyński miał za zadanie zasymilować te państwa, otoczyć je ochroną. Zadanie to wykonał wzorowo. Pomarańczowa rewolucja wsparta przez Polskę Lecha Kaczyńskiego na Ukrainie wzmocniła sojusz Polski i Ukrainy, państw Bałtyckich, Słowacji i Bułgarii w sprawie walki o wolną Gruzję i Armenię. Silnie popierali te dążenia Amerykanie. Rosja świadoma planów ataku amerykanów na Iran postanowiła zaatakować Gruzję by otworzyć sobie drogę do pomocy Iranowi w konflikcie z Izraelem i USA. Wykorzystano konflikt w Osetii. Rosjanie nie zdawali sobie jednak sprawy że za tę akcję przyjdzie im słono zapłacić. Lech Kaczyński wywiązując się z roli lojalnego sojusznika NATO wsparł Gruzję dyplomatycznie i militarnie. Z rezerwy polskiego stanu zabezpieczenia na wypadek wojny przekazano Gruzinom rakiety GROM wraz z kodami do samolotów rosyjskich. Rakiety te woziła właśnie ta Tutka, która spadła pod Smoleńskiem. Był to celowy zabieg bo Rosjanie nie mogli zestrzelić samolotu prezydenta. W tym czasie finansjera USA i Europy Zachodniej w porozumieniu z Lechem Kaczyńskim nakłoniła biznes zachodni do wycofania aktywów z Rosji. Doszło do panicznej ucieczki kapitału. Rubel z dnia na dzień stracił prawie 100% wartości . Interweniował Centralny Bank Rosji wpompowując blisko 300 mld USA. 

W Gruzji Gruzini strzelali do Rosjan jak do kaczek dzięki rakietom pozyskanym od Lecha Kaczyńskiego. Dopiero przypadek sprawił że Rosjanie w jednym zatrzymanych wozów gruzińskich odkryli polskie rakiety. Rosja dobita kryzysem w obawie przed niepokojami oraz pod presji międzynarodowej opinii wycofała się z Gruzji. I tak na koniec roku rubel stracił 50% wartości. Rosja poniosła klęskę dyplomatyczną i ekonomiczną nie notowaną w jej ostatniej historii. 

Od tego momentu zaczęto w Rosji planować odzyskanie straconych pozycji i zemstę. 
Do władzy w USA dochodzi Obama ( z dużym udziałem środowisk żydowskich z USA i Rosji ) . Środowiska żydowskie z USA, przez Obamę, zmiękczają Rosję by ta poluzowała swoją politykę w Azji i zagwarantowała stabilizację Izraelowi. Pod pretekstem zakończenia polityki multi – kulti , co ogłasza Angela Merkel, USA i państwa zachodnie proponują Rosji , że zdemokratyzują północną Afrykę i w tych państwach skumulują emigrację zarobkową. W rzeczywistości chodzi o zabezpieczenie zachodniej granicy Izraela i rozbicie antyizraelskiej koalicji dyktatorów korzystających ze wsparcia Moskwy. Rosjanie doskonale wiedzą o co idzie gra. Domyślają się, że USA chce Syrii, że to wstęp do kontroli bliskiego wschodu, że Amerykanie chcą chronić wschodnią rubież Izraela i mieć otwartą drogę na Teheran. Putin stawia warunek – poluzowanie polityki USA w Europie Środkowej. 

Dochodzi do porozumienia. W dniu 17 września 2009 roku zostaje podpisany pakt Obama- Putin, nowsza wersja paktu Ribbentrop-Mołotow. 
Data dobrana zostaje przez Obamę nieprzypadkowo. Obama śmiejąc się w swoim stylu przypomniał Polakom datę ataku ZSSR na Polskę, której efektem był mord katyński. Obama „sprzedaje” Rosji Polskę w pakiecie wraz z Ukrainą i Europą Środkową. Prezydent Lech Kaczyński ostro sprzeciwia się paktowi. Polscy politycy, dowództwo wojskowe, hierarchowie Kościoła gwałtownie protestują. Zarzucając Obamie zdradę i unicestwienie sojuszu NATO. Środowisko żydowskie żądne odwetu na Polakach naciska Obamę by zrobił „porządek” z Lechem Kaczyńskim i polskimi elitami. W Afryce dochodzi do zainicjowanych przez USA, Anglię, Niemcy zmian w Algierii, Tunezji, Libii i Egipcie przy biernej postawie Rosjan. Po katastrofie 10 kwietnia Rosja rozbija z kolei związek państw stworzony przez Lecha Kaczyńskiego. Niszczy “Pomarańcze” na Ukrainie, wprowadza tam swojego Janukowycza , podporządkowuje sobie Litwę , Łotwę , Estonię, Słowację , Bułgarię. Amerykanie i Rosjanie ustalają nową strefę wpływów na granicy Rumunii. Putinowi jest potrzebny w Polsce spolegliwy rząd. 

Ludzie z PO korzystają z okazji . Putin mami ich wielkimi zarobkami na wspólnych kontraktach obrotu gazem i ropą. Do łask wracają znowu w Polsce ludzie filo-rosyjscy skupiający się wokół Prezydenta Komorowskiego, obrońcy służb specjalnych PRL. Tusk idzie na ustępstwa gdzie tylko może, nord – stream, gaz, ropa, embargo żywności .
Realizacją paktu Obama – Putin jest rządu Tuska. 

Wchodzą do niego po połowie ludzie ze środowiska żydowskiego wspierającego demokratów Obamy ( Appelbaum ) oraz reprezentanci wspierający Kreml. Sikorski zostaje Ministrem Spraw Zagranicznych ( wspiera USA ), Boni ( wspiera Rosję ) centralną postacią spraw publicznych, Rostowski ( wspiera USA ) Ministrem Finansów , Grabarczyk jako Minister Infrastruktury ( wspiera Rosję ), za nimi cała grupa ludzi w służbach o sympatiach rosyjskich lub amerykańskich. To Sikorski z Tuskiem podrzucą Unii Europejskiej „trupa” w postaci ACTA podczas debaty nad sprawami rybołówstwa – prezent elit zbliżonych do Obamy dla amerykańskich Koncernów przed wyborami prezydenckimi w USA Anno domini 2012. 

W media powstaje tandem Gazeta – ludzie Obamy związani z żydowskimi sympatykami demokratów, TVN 24 – ludzie związani z rosyjskimi służbami.. Amerykanie nie chcą jednak odpuszczać TVN i Murdoch podchodzi do kupna stacji. Ludzie byłych służb PRL nie wierzą jednak amerykanom i wchodzą w układ z Francuzami. TVN przejmuje koncern Viviendi. To z tego powodu Gazeta z takim zaangażowaniem promuje środowisko żydowskie wywodzące się z komunistycznej elity lewicujących Żydów bliskich demokratom żydowskim. 
Rosja wraca na stracone pozycje. Putin znowu jest w grze.
Zachowanie Obamy w „sprawie polskiej” potwierdza wątpliwości jakie zrodziły się po śledztwie szeryfa Arpaio. Z prowadzonego przez „najtwardszego szeryfa w USA” potężnego śledztwa wynika, że dokumenty ubezpieczeniowe i akt urodzenia Obamy zostały sfałszowane. Fakty te opublikowały media amerykańskie. 
Strach przed konsekwencjami tej publikacji zmroził nawet Fox News. Działania szeryfa Arpaio mają coraz więcej zwolenników. Donald Trump publicznie ogłosił oszustwo Obamy. 
Jeśli komuś się wydaje że Mitt Romeny jest nadzieją Polaków to mogą się one okazać złudne. Romney ma niemieckie pochodzenie. Elity niemieckie liczą na jego wygraną. Merkel coraz poważniej spogląda na Pomorze Zachodnie, Śląsk i część Mazur. 
Niemcy są skłonni zgodzić się wykroić z Polski stosunkowo duży obszar na którym mogło by powstać państwo żydowskie pod warunkiem zwrotu Pomorza, Śląska i części Mazur. Zabiegi dyplomatów prowadzą do unicestwienia Polski. Pomimo propozycji holocaustu Polaków nie ma konsensusu w jaki sposób pozbyć się Polaków. Ostatecznie zwycięża koncepcja nękania społeczeństwa bezradnym i skorumpowanym państwem i blokowanie zmian w Polsce. „Brudną robotę” powierzono Żydom którzy mają „wysuszyć” populację Polaków. Malejącą liczebność Polaków mają stopniowo wypełniać imigranci z Izraela. 

W odpowiednim czasie ruszy wielka kampania propagandowa uzasadniająca zmiany terytorialne Polski i jej zajęcie przez Niemcy i Rosję. Nie jest wykluczone, że Żydom powierzona zostanie także część Ukrainy, gdyż już teraz Rosjanie podzielili Ukrainę na część Rosyjską ( Donbas ) i zachodnią, jaka może wejść w granice państwa żydowskiego w zamian za niemiecki Śląsk, Pomorze i cześć Mazur. Zaborcy zaproponują Polakom zmianę obywatelstwa i pozostanie na swoich ziemiach w zamian za rezygnację z polskości, języka i tradycji. 
Oporni ulokowani zostaną w obozach koncentracyjnych .

za:http://edgier25.wordpress.com/2012/05/25/jak-obama-sprzedal-polske-to-nie-ulega-kwestii-artykul-godny-polecenia/

 Więcej:

Zamach w Smoleńsku zrealizowali Żydzi ? Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie informuje ruska-pravda.com
10.kwietnia 2012r Polacy w USA szykują się do rocznicy zamachu smoleńskiego.
List otwarty w sprawie haniebnych oświadczeń  o neutralnej postawie Kongresu Polonii Amerykańskiej w sprawie zbrodni smoleńskiej i dyskryminacji Telewizji Trwam
Nie było żadnego uderzenia w brzozę – wynika zarówno z badań amerykańskich naukowców – Odkrywamy kłamstwo smoleńskie – twierdzi poseł PiS-u Antoni Macierewicz,
SIEDEM TAJEMNICZYCH ŚMIERCI - Tragedia Smoleńska to nie tylko 96 ofiar delegacji do Katynia, to także tajemnicze śmierci osób z tragedią związanych...
Jerzy Buzek - tajny współpracownik służby bezpieczeństwa - (TW) "Karol" - jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego blokuje prawdy o Katastrofie Smoleńskiej.
Prowokacja w rocznicę katastrofy smoleńskiej. W nocy z 8 na 9 kwietnia Rosjanie usunęli tablicę ufundowaną przez bliskich ofiar.
Osobnym lotem po śmierć w Smoleńsku - dokumentacja faktow.
Kaski, pały i barierki symbolami demokracji obchodzonej 10.04.20011r w Rocznicę Zamachu Smoleńskiego na prezydencki samolot.
10.04.10 - PIERWSZY FILM ŚLEDCZY O TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ - [HD] - Rok produkcji: 2011
10.04.11 - Rocznica Katastrofy Smoleńskiej - Największa Manifestacja Antyrządowa w Historii Polski !!! 
Pomnik Ofiar - Uwaga! 16 stycznia (niedziela) o 12.30 w kościele św. Rocha w Białymstoku odbędzie się uroczysta msza św. po której nastąpi poświęcenie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej.
Raport MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej... my nie będziemy się ośmieszać...
Zagadka Smoleńskiej mgły związana z zamachem na Prezydenta i najwyższych urzędników RP?
Lista obecności na lotnisku w Smoleńsku. Agent ambasador Tomasz Turowski  
Przypominamy 10.12.2010 kolejna rocznica - manipulacja „Newsweeka” w sprawie zamachu na polska elitę władzy pod Smoleńskiem?
SMOLEŃSK - tajemniczych zgonów ciąg dalszy...
Zawalczą o gwarancje skutecznego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu.
KRZYŻ SMOLEŃSKI RAUS - Komorowski pokazuje swoją prawdziwą twarz ?
NARODOWA AKCJA - 10. 10.2010r ZBUDUJEMY TRAGICZNIE ZMARŁYM POMNIK SMOLEŃSKI - kamień do kamienia...
SOCJOTECHNIKA WOKÓŁ KRZYŻA SMOLEŃSKIEGO
Żenujący spektakl z tablicą rządową - zamiast pomnika mającego upamiętniać ofiary katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, odsłonięto ochłap PO - tablice na ścianie prawego skrzydła Pałacu Prezydenckiego.
List otwarty rosyjskich dysydentów po katastrofie smoleńskiej zaniepokojonych przebiegiem śledztwa.
PODMIANY DOKUMENTÓW WS. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ
CUI BONO? - czyli kto na smoleńskiej tragedii skorzysta...
TRAGEDIA W SMOLEŃSKU - Hipoteza fałszywych nadajników NDB
CZYŻBY POLSKA ZNALAZŁA SPOSÓB NA GLOBALISTÓW?- i zapłaciła straszną cenę [pod Smoleńskiem]
KATASTROFA W SMOLEŃSKU PREZYDENT RP LECH KACZYŃSKI NIE ŻYJE - KOLEJNE OFIARY KATYNIA
To mógł być zamach. Największe wątpliwości. Zbiór materiałów i hipotez związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Filip Stankiewicz

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~eee
11-11-2016 / 21:29
masz kolego naprawdę zryty beret.
~jaskiniowiec2000
22-04-2015 / 10:57
od dawna zastanawiało mnie, dlaczego w Polsce Polakom żyje się najgorzej z wszystkich tu mieszkających, nawet tacy Rosjanie, tylko dlatego, że mieszkają w Rosji mogą kupować u nas bez VAT - a my, Polacy mieszkający w Polsce mamy najciężej, najwięcej płacimy za wszystko!!! - a z członkowstwa w UE też mamy straty, chociaż Polska powinna być uprzywilejowana z racji samego położenia - granicy z RU - nie powinny nas obchodzić limity, embarga czy sankcje!!! stosowana polityka ANTYPOLSKA przez polskie partie rządzące jest aż nazbyt widoczna - nikt nie mówi jasno, że za I i IIWŚ odpowiada nasz zachodni sąsiad, a ideologia faszyzmu polegała na totalnym wykorzystaniu ludów przeznaczonych do likwidacji, w tym na wykorzystywaniu jednego narodu do mordowania drugiego narodu! Żydzi mają prawo dochodzić roszczeń od Polaków, a Polska nie ma prawa dochodzić roszczeń od Niemiec, USA, RU czy GB ( GB, RU i USA za krzywdzący dla Polski podział granic po IIWŚ - W.Sikorski jako jedyny protestował, ale został uciszony skutecznie, a GB do dziś odmawia Polsce przekazania dokumentacji w tej sprawie), śmieszne poczytania IPN - po co oni są, dla jakiego kraju służą? kim są elity rządzące w Polsce: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0IF9y5d5fe8
~jaskiniowiec2000
22-04-2015 / 10:30
moim zdaniem logiczne jest stwierdzenie, że przy procedurach bezpieczeństwa VIP-ów nawet na wypadek korzystania z WC, podróż jednym środkiem transportu tylu VIP-ów jest absurdalna i zakrawa o jawny zamach stanu, a osoby odpowiedzialne za wylot tupolewa z Warszawy są najwidoczniej całkowicie bezkarne w zacieraniu wszelkich śladów swej działalności - TO DZIEŁO WSPÓLNIE ZAPLANOWANE I PRZY OKAZJI STAWIAJĄCE ROSJĘ W BARDZIEJ ZŁYM ŚWIETLE NIŻ USA ( dziś świat jest okupowany albo przez USA albo przez RU - nasi politycy wybrali nowego okupanta - USA, co ma być lepszy od starego -RU....tylko w czym ma być lepszy? Na FB zaznaczyłam, że u mnie wszystko ok i nie jestem samobójcą, by nikt nie miał wątpliwości --- polecam: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6usF-_r2o3g
~jaskiniowiec2000
22-04-2015 / 10:19
polecam filmik traktujący o skali problemu: ( dlaczego musieli odejść - seryjny samobójca) https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6usF-_r2o3g
~waldizzagranicy
24-02-2015 / 23:05
o tym kto zasiadzie przy okraglostolowym korycie zdecydowali zydzi z paryskiej kultury na czele z schechterem,kalkschteiny to polskie i polakow maja gleboko w telegrafie i fozzie,panimali barany,osa napisal po prostu prawde i to jest reakcja zydow na taka ocene
~kysyprzemysl
30-01-2015 / 09:10
Pod Smoleńskiem był wypadek, - pełno dziś jest tam zagadek. Tam dowody wszystkie mają, - i udają, że badają. Przy okazji przekręcają, - i nam śmieci podrzucają. No a Rząd to tak powiada, - tak ma być i trudna rada. Nie drażnijmy my Niedźwiedzie, - bo nam dziś się dobrze wiedzie. Kreml ma smaczny kawior i śledzie, - żyć też trzeba po obiedzie. A naród niech nie podskakuje, - bo się gorzej wnet poczuje. Bo co roku idzie zima, - a gaz mają od Putina. Putin zawór w ręku trzyma A gaz łupkowy, -jeszcze nie gotowy. I w zimowy wtorek, - przykręci im zaworek. A Rząd Tuska się ogrzeje, - nawet jak zima szaleje. Krążą u mnie we wsi słuchy, - że tam były i wybuchy. Baby na wsi to ,,gadają”, - ze mną wznowić śledztwo mają. Prawdy się dopominają, - Tuska bać się już przestają. Jak nie będzie już Putina, - znana będzie ci przyczyna . Czy to zamach czy wypadek? - skąd tam tyle też zagadek. Czy to zrobił Rusek? - może Pan Bóg, może Tu-sęk. Naród kiedyś się przebudzi, - i rozliczy Ci tych ludzi. KYSY Tuska się nie boi - bo wie na czym stoi. Bom gdy jako pomnik stał - to Tusk cienko ..... i spał. Dziś PLATFORMA - to i mafia jest POTWORNA. Lecz nie takie MAFIE były, - i kariery zakończyły. autor:Krzysztof Szczurko ps.KYSY Trybun Ludowy 2 sierpnia 2010 godz.17.30 tel: 782-119-573 e-mail:kysyprzemysl@gmail.com Dziś dochodzą do nas słuchy, - że tam były i wybuchy.
~Polak63
14-11-2014 / 21:13
kogo obchodzi beznadziejna a wręcz skandaliczna i obraźliwa wypowiedź kretyna typu ~osa
~osa
26-08-2014 / 09:47
Kogo obecnie to obchodzi, że zginął jakiś błazen który ośmieszał cały naród i Polskę z taką fizis i posturą na zachodzie nie wzięli by go za klozetowego.
~Rycho
19-06-2014 / 23:51
Ciekawe kiedy w Polsce znowu będą obozy zagłady ?
~lans
08-04-2014 / 11:26
Wymaga przemyśleń