Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

Słuchając i patrząc wczoraj na "gadające głowy" "podsumowujące" 2,5 roku "rządów" platfusokliki -jednej z dwóch najbardziej zbrodniczych szajek udających "rządy" - w pewnym momencie poczułem się jak bym się znalazł w schizofrenicznoidalnym świecie. Osobnik udający "premiera" z miną hochstaplera maniakalnie bredzi o "sukcesach" do których zalicza m.in..:

- uzawodowienie "armii" - kilkunastotysięcznego oddziału zdezorganizowanego, (wiadać to nawet po "ekskluzywnej" jednostce bojowej "Grom") niewyposażonego, bez jasnych, precyzyjnych w każdej armii kompetencji tak zadaniowych jak i dowódczych, (Dlatego 1 pułk rosyjskich czołgów z Kaliningradu jest w stanie w każdym dowolnym momencie stworzyć z Polski nową rosyjską gubernię - "Nadwiślański Kraj") z dziesiątkami tysięcy gryzipiórków ubranych w mundury i pozostałości komuszych specsłużb nie wiadomo komu podległych. Ten twór ma być "armią" do obrony Polski - zchizofreniczny objaw braku realizmu, rozeznania

- wycofanie wojsk z Iraku - a jaka jest różnica dla ginącego w charakterze agresora, najeźdźcy, żołnierza armii powołanej do obrony swego Kraju, jego rodziny, czy ginie w Iraku czy w Afganistanie do którego skierowano więcej wojsk niż było w Iraku ? - A może jest różnica w kosztach ponoszonych przez Kraj ? - Ten "argument" dowodzi typowego urojenia paranoidalnego.

- "rozwój" Kraju poprzez wybudowanie ok. 1.tyś "orlików" - Dziecięce miejsca zabaw stanowią o rozwoju gospodarczym 40 mln Kraju ? - potrzebny jakikolwiek dalszy argument na maniakalność takiego twierdzenia ?

- "rozwój" gospodarczy Kraju poprzez wybudowanie ok. 1. tyś. km dróg - kiedy tymi drogami praktycznie my, Polacy, nie mamy czego wozić po za własnymi "czteroma literami" w zrujnowanym gospodarczo Kraju - argument poprzedniego typu, maniakalności.

- "zielona wyspa" wśród "czerwonego" tła kryzysowego w Europie - "wzrost" PKB np. w skali 10-stopniowej z pozycji np "2" - (gospodarka zniszczona, rozgrabiona) - nawet o 100% daje efekt tylko do pozycji najwyżej "4", w dalszym ciągu z brakiem finansów na podstawowy byt państwa równoważony na pozycji "5" w tej skali, kiedy państwa z "czerwonego" koloru lokujące się przed kryzysem na poziomach powyżej "5" nawet z ujemnym PKP są w stanie płynności finansowej niezagrożonej. Ale do podstawowego rozeznania można dojść tylko bez urojenia paranoidalnego, a takie właśnie występuje w tej argumentacji.

- "wzrost" pozycji Polski na arenie międzynarodowej - najlepiej uwidaczniający się w budowie rurociągu "Nord-Stream" wykluczającego Polskę z drogi przesyłkowej, umożliwiającego Rosjanom i Niemcom całkowitą kontrolę ruchu na Bałtyku, zmuszając nawet Polaków do przygotowania trasy tego rurociągu poprzez rozminowanie trasy uczestnictwem w "manewrach" MarWoju flot. Uwidacznia się też nasze znaczenie poprzez przydział nam stanowisk w UE - nic nie znaczący ani ze względu na osobowość ani funkcji Buzek może w realu tylko afiszować się "stanowiskiem". A my jako Państwo Polskie możemy tylko wykonywać dyrektywy płynące z Brukseli tak w polityce zagranicznej jak i krajowej gdzie nawet swojego "prawa nie możemy mieć. Takiego podporządkowania się nie mieliśmy nawet będąc w zależności od Moskwy - Argument ten jest typowym dla schizofrenicznego braku realizmu

Na tym "premier" "argumenty" swoje wyczerpał, a "opozycja" jak przystało na świat schizofreniczny stworzony przez bandycki układ Magdalenkowy wdała się w dyskusję wysuwając podobnie schizofreniczne "argumenty" , słyszałem m.in.. o 13% bezrobociu kiedy to w tym samym dniu w TVP-Info pierwszy herszt rabusiów, podwójny agent L. Balcerowicz wyjawił że w Polsce pracuje tylko ok. 57% osób zdolnych do pracy, a 43% jest po za pracą. I po raz pierwszy jego wypowiedź jest bliska prawdy - nie wiem czym to wytłumaczyć (nie uchroni go to od sznura który przygotowałem w Anglii)

A my, Naród, mamy szykować się do "wyborów" (przyszykujemy się ale z "kałachami") w którym do startu dopuszczone są tylko szajki schizofreników powiązanych mafijnym, bandyckim układem Magdalenkowym, pilnowanych przez hordy komuszej agentury mogącej już po zmianie ustawy o IPNie bez problemowo mogą czyścić swoje akta i podrzucać spreparowane każdemu kto się im przeciwstawi.

Usłyszymy też nową schizofreniczną argumentację że zachodzi "wymiana pokoleń" i nowe pokolenie nie jest uwikłane w stare układy - kiedy to wchodzące pokolenie nie dość że wyszkolone jest na wzór i podobieństwo szkolących, ale jeszcze bardziej omotane mackami byłej komuszej agentury.

Młode pokolenie wchodzące do szajek pod nazwą "partii" bandyckiego układu Magdalenkowego jeżeli chce być wiarygodnym musi rozliczyć swoje szajki ze zbrodniczej działalności wobec Narodu, Kraju, Państwa ! - Nawet nieświadome uczestnictwo w tych szajkach nie zwalnia z odpowiedzialności za zbrodnie popełniane i popełnione przez poprzedników.

Dość 20-letnich "rządów" oficjalnego bandytyzmu w Polsce !!! SZYKOWAĆ "KAŁACHY" !!!

Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Dolley
05-01-2015 / 06:28
Apeirciatpon for this information is over 9000-thank you! ssquqizd.com [url=xhqafrpub.com]xhqafrpub[/url] [link=gikprqfa.com]gikprqfa[/link]
~Ryan
25-12-2014 / 08:36
Thank you so much for this arcelti," rel="nofollow">xmywmc.com">arcelti, it saved me time!
~debbie
03-05-2013 / 18:23
zmienil sie tylko szef mafijnej bandy zwanej wymiarem sprawiedliwosci w Polsce, ale sprezedajni bandyci w togach w polskich sadach nsa ci sami . i dalej trwa maskarada na koszt Polakow. Polska to wielkoa swiniarnia.
~anonim II
13-03-2013 / 17:13
polski wymiar sprawiedliwosci w polsce , kurwa i zlodziej na jednym jada wozie. czy w takim prostytucyjnym kraju mozna zyc?.polskie prawo jest stworzone jeszcze przez komunistycznych zbrodniarzy, i przez nich udoskonalane dla ich korzysci. przejeli oni caly majatek narodowy Polski.dlatego przecietni Polacy od conajmniej lat 20 placacy podatki i utrzymujacy ten kraj- bagno, zdychaja z glodu w Polsce.Polacy ktorzy posiadali w tym kraju jakies zdolnosci, umiejetnosci,i intelekt, sa od dawna za granica,bo w Polsce dawno staliby sie lupem zlodziejskiej polskiej tzw mafi gospodarczej- czyli pseudo buissnesmanow. w Polsce najlepiej sobie zyje zlodziej, bandyta , kryminalista,majacy kase placic polskiemu sadowi za uniewinnianie go.tak dziala panstwo polskie. sie da to sie zrobi- to jest polska demokracja. w Polsce nie wystarczy zmiana rzadu, by ten kraj z polsyfu stal sie cywilizowany. w Polsce musi myc zmienione wszystko.. od przedszkola poczawszy , konczyc na polskim tzw wymiarze tzw sprawiedliwosci, ktory jest hanba cywilizowanej Europy i swiata.
~janek
03-12-2010 / 19:58
Jak najszybciej odsunąć złodziei od władzy - ciemiężców narodu polskiego!!
~janek
03-12-2010 / 18:45
Jak najszybciej odsunąć złodziei od władzy - ciemiężców narodu polskiego!!
~Piotr
03-04-2010 / 00:00
zgadzam się z tą opinią
~anonim
31-03-2010 / 00:00
Co wiersze , nawet patriotyczne - mają wspólnego z ideą tego portalu? Tu powinny "mieszkać" konkrety i rzeczywistość. Natomiast kwestią otwartą pozostaje czy w ogóle potrzebna jest w tym kotle różności, które przynosi codzienność taka pisanina jaką prezentuje ZJP. I dodatkowo taka wulgarność , którą bez powodu okrasza swoje złote myśli.
~Autor Z.J.P.
27-03-2010 / 00:00
Z AUTORSKIEGO DZIENNIKA: OFERTA DLA PRAWICY W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!! Ja, Zygmunt Jan Prusiński: filozof, poeta, eseista, krytyk literacki, publicysta, analityk polityczny, działacz społeczny, animator kultury chcę zaoferować swoje usługi dla Prawicy w kraju, jako doradca w ramach inteligencji w polityce. To co się do tej pory dzieje, (przez ostatnie 18 lat) w Sejmie, nie jest ani intelektualne ani inteligentne. Nie chcę obrażać - nie o to chodzi, polskiej Prawicy brakuje charyzmy i wyobraźni, tępe walki nie interesują mnie, bo szkoda na to czasu i jednej choćby polskiej litery z alfabetu. Za swoje patriotyczne usługi dla Polski i Narodu nie wezmę ani grosza, bo to nie jest eleganckie pobierać takie wysokie kwoty wynagrodzeń, kiedy to jesteśmy biednym społeczeństwem po komunizmie i złodziejskiej transformacji III RP. Oczywiście, nie odmówię diety i delegacji w ramach podróży służbowej. Zatem, jeśli jest jeszcze w Polsce prawdziwa Prawica, to oczekuję poważnej oferty.___________ Zygmunt Jan Prusiński, Honorowy Przewodniczący POLSKIEJ PARTII BIEDNYCH - Prezes Stowarzyszenia BIAŁY BLUES POEZJI. Ustka. 12 września 2007 r.______________Niestety, ofert z Prawicy nie było, bo nie ma w Polsce Prawicy !
~Autor Z.J.P.
24-03-2010 / 00:00
A gdzie Ty masz tych bohaterów ? Ilu już ich spotkałeś ? Przecież ja mam oczy sokole i jakoś ich nie widać. Spłaszczone to to i obesrane płaczem; sami masochiści, a ja okropnie tego nie lubię. Jeśli znasz się na wojenkach, to jak to ma wyglądać. Dziadek Piłsudski miał problem poustawiać wojsko a jak Ty chcesz to uczynić... Powiem tak, wszystko już za późno, naród w 1989 roku poszedł spać na 20 lat, a teraz jak się jako tako budzi, to ulice ma po niemiecku. Chyba przespali te lata Twoi pobratyńcy. Ja się nie zmieniłem, mój Duch wciąż waleczny, tylko nie widzę Rodaków... Czytam te bojowe nastawienia, tylko że do czynu gdzieś za 30 lat, to i tak termin jest niezły. Wrogowie i Okupanci psychologię narodu dobrze znają. Pytanie zasadnicze, co jeszcze masz człowieku swojego ? I co, chcesz zapisem przestraszyć ich ? Bądź zrównoważonym egzeplarzem XXI wieku. Więcej pokory aniżeli szabelki, bo i szabelek nie ma. Ja zaczekam na tych wojowników którzy będą mieć po 100 lat, i wówczas jest szansa zatańczyć na stole kozaka. Ja już widziałem jak napierdalają sie Polacy na stadionach, ale tylko wobec siebie, a ich Wróg i Okupant nadal skrobie i do sakiewki złoto chowa. Polak z Polakiem walczy na stadionie, a tzw. "działacze" w majątkach kwitną. Polski Sport ubogi jak na imieninach u ciotki Zielińskiej. Stary Żołnierzu, nie wierzę w polskie Zmartwychwstanie ! Naród to inwalidzi, to pokłosie zachrypniętego skowronka. Powodzenia w walce. Tylko dolicz się ich, ilu przy Tobie we flankach idą ku mgielnej aprobacji. Pozdrawiam Starego Żołnierza. Zygmunt Jan Prusiński. 24.03.2010 r.