Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 08-06-2011

APEL - NIE PŁACIMY ABONAMENTU - TAK ZALECIŁ PREMIER TUSK I TEGO SIĘ TRZYMAMY ! ! !

Apelujemy ponownie z wielkim naciskiem do wszystkich rodaków i patriotów, aby popierali nasz słuszny apel, oraz przestali płacić abonament na media publiczne - czyli TVP i radio.

Zgodnie z wielokrotnym publicznym nawoływaniem i bojkotem samego premiera Donalda T., uznając tenże abonament za archaizm spowodował POdstępnie przejęcie wspólnie z całą grupa interesów antypolskich lewako-liberałów wszelkie media publiczne, pozbywając ich konstytucyjnych praw i obowiązków służenia narodowi w misji publicznej na rzetelny, obiektywny dostęp do prawdziwych informacji. 

Zawłaszczeniem mediów POdstępnie przeinaczono ich misje z publicznej na partyjniacką, a teraz służy wyłącznie jako tuba propagandowa wykorzystania mediów przed wyborami parlamentarnymi.
Używając w kampanii wyborczej jedynie partykularnie oraz dla dezinformacji okłamującej cały naród, tając prawdę, kpiąc i szydząc z opozycji oraz własnego Narodu.

 Dodać należy, że Tusk nigdy jeszcze nie odwołał swoich słów oraz nie zdementował zamiaru pozbawienia mediów samofinansowania abonamentem w niezależności od władzy, co było zwykłą prowokacją dla zaboru mienia publicznego suwerena. 

Nie mamy zamiaru finansować POdstępnej machiny propagandowej oraz pijaru partii, która wyraźnie zmieniła ścieżkę polskości i kurs służeniu narodowi, bo to nie nasz rząd, skoro nie reprezentuje interesów Państwa czy Obywateli a tylko swojej partii. 

Dość płacenia za masochizm tożsamości i gwałt tradycji oraz zamach na patriotyzm Polaków. 

Bardzo proszę o przyłączanie się do naszego apelu i dalej przekazywać wszystkim miłującym nasza Ojczyznę, która w potrzebie, bo antypolskością zagrożona Najjaśniejszą Rzeczypospolite.

Protest będzie trwał aż do skutku - czyli przywrócenia mediom wolności słowa i prawa konstytucyjnego pełnienia misji publicznej.

Mieczysław Celejewski

Więcej:

TUSK cenzuruje internet w związku z hasłem: “Donald matole twój rząd obalą kibole” :-)
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Zarządu Platformy Obywatelskiej o rezygnację z umieszczenia Donalda Tuska na liście wyborczej w wyborach parlamentarnych 2011 roku.
WAŁBRZYCH - LIST OTWARTY DO PREMIERA RP DONALDA TUSKA W SPRAWIE KUPOWANIA GŁOSÓW OD SFRUSTROWANYCH WYBORCÓW.
Premier Donald Tusk: „kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem” Polacy już nie wierzą rządowi PO.
Podsumowanie nierządów Donalda Tuska - LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!!
SZCZECIN I ŚWINOUJŚCIE SPISANE NA STRATY PRZEZ RZĄD TUSKA?
SALON WŁADZY NIE ODDA ŁATWO - PRZYGOTUJMY SIĘ NA DŁUGI MARSZ DLA ZATOPIENIA KLIKI PLATFORMY TUSKA I KOMOROWSKIEGO.
Czy te dywagacje mogą dotyczyć Rządu PO i Tuska?, czy tylko Piotra Ikonowicza? - porwane z netu...
Wniosek - o udzielenie nagany Posłowi Donaldowi Tuskowi w związku z naruszeniem „Zasad Etyki Poselskiej”. Zbigniew Kękuś
Komitetu Obrony Mieszkańców Przed budową Elektrowni Wiatrowych - zawiadomienie Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Sejmowej Komisji Etyki Poselskiej o udzielenie nagany Posłowi Donaldowi Tuskowi w związku z naruszeniem "Zasad Etyki Poselskiej"
"Głodny" sukcesów Tusk daje UE to, czego nie dał Prezydent Lech Kaczyński. W 2008r. Tusk podpisał Wyrok na Śląsk
Wniosek do Donalda Tuska o złożenie interpelacji do Ministra Sprawiedliwości w sprawie NARUSZANIA PRAWA I WYROKÓW TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO W SĄDACH.
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska o sporządzenie i doręczenie wyjaśnienia w sprawie śmierci przez zagłodzenie obywatela Rumunii Claudiu Crulica.
400 afer PO - podsumowanie rządu Tuska i Platformensów.
Pikieta 03.01.2011r przed sądem Wawa - Publiczne Oskarżenie D.Tuska , A.Seremeta i kolesiów ! Romuald Piątek
Wszystko z miłości do piłki… czyli przekręty rządu D. Tuska w programie Orlik 2012 Refleksje - Tusk budowniczy wszystko spierniczy ;-)))
Donald Tusk osadzony i czeka na deportację z Polski! Były Premier RP poprosił o Azyl polityczny naszych zachodnich sąsiadów po fali protestów w Polsce !
Osiągnięcia rządu Donalda Tuska? - jedynie w zadłużaniu Polaków...
Jak rząd Tuska i Komorowskiego oszukuje Polaków, czyli skuteczność tematów zastępczych...
Wniosek do Donalda Tuska  o wydanie polecenia ministrowi sprawiedliwości Krzysztofowi Kwiatkowskiemu objęcia nadzorem administracyjnym sprawy Zbigniewa Kękusia.
Wniosek o przeprowadzenie przez Telewizję TVN bezpośrednich transmisji z zaplanowanych przez Sąd Rejonowy w Warszawie Wydział II Karny dnia 26. sierpnia - przekroczenie uprawnień przez Donalda Tuska i 16 września - działanie na szkodę narodu przez B
Zawiadomienie kandydatów na urząd Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego oraz  Donalda Tuska o podejrzeniu (nie)istnienia państwa bezprawia w środku Europy dr Janusz B. Kępka
JAK LANSOWALI Premiera Donalda Tuska w Sandomierzu - media
TUSKOLAND TONIE? - CAŁA PRAWDA O FAŁSZYWYCH ZARZUTACH TUSKA, KOMOROWSKIEGO, PLATFORMY.
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Donalda Tuska - niekompetentny warszawski sędzia Adam Grzejszczak alkoholik czy narkoman? 
RODACY - Wzywamy wszystkich Polaków do ogólnopolskiego protestu przeciw MARIONETKOWEJ grupie rządzącej Donalda Tuska. W dniu 1.07.2010r w Warszawie przed budynkiem Urzędu Rady Ministrów ul. Al. Ujazdowskie 1/3. 
Premier Donald Tusk łamie PRAWO nie stawiając się w Sądzie ! Sędziowie warszawscy świadomie i stronniczo naruszają przepisy PRAWA - czy nie znają procedury sądowej ?!?
MÓWI Tu 154M, Z LOTNISKA Z KTÓREGO NIE MA POWROTU... TUSK I KOMOROWSKI ZAMACHOWCY?
Powódź. Dużą część winy ponosi rząd Tuska i koalicja PO-PSL
ZAMIAST ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH I PRZECIWPOWODZIOWYCH MAMY TUSKA "ORLIKI"... zresztą też podtopione a niektóre zatopione ...
TUSK Z KOMOROWSKIM I PUTINEM - katyńscy towarzysze zamachu? Rafał Gawroński.
Tusk jest szczery , Komorowski uczciwy , a ziemia jest płaska ! Kilka myśli skutkiem oglądania TVN.
Tusk i Prokuratura swym działaniem potwierdzają Zamach na Prezydenta
List od Włodzimierza Olewnika do Donalda Tuska
Wniosek o odwołanie – przez wzgląd na troskę o wizerunek Platformy Obywatelskiej - Donalda Tuska ze stanowiska Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej
Wniosek o nakłonienie – przez wzgląd na nadrzędny interes Rzeczypospolitej Polskiej - Donalda Tuska do złożenia dymisji z urzędu Prezesa Rady Ministrów
Lewacki rząd Tuska? Rosja nas oszukała? PO zniszczy IPN? Filip Stankiewicz
Karta praw podstawowych Unii Europejskiej - czyli dużo ble, ble a wynika z tego g... podobnie jak z bajerów Tuska :-)
DONALD TUSK... CENZOREM ? Z okazji rezygnacji - Polska się cieszy !!! Zygmunt Jan Prusiński
POLITYKA Z PREMIEREM TUSKIEM W TLE - lutowy cykl Filip Stankiewicz
Zaproszenie na posiedzenie Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w przedmiocie odmowy wszczęcia śledztwa w sprawie popełnienia przez Posła Donalda Tuska przestępstwa niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę mojego i moich dzieci. Zbigniew Kękuś
Donald Tusk i sprawcy na ul. Rakowiecką. Rafał Gawroński
Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów - petycja 4766 dot. obniżki podatków
Ojcowie w Wigilię 2009r protestowali pod domem Tuska.
Wigilia u Tuska. Czy SS (Służby Sądowe) potrafią mówić ludzkim głosem?
Tajny referat premiera Tuska...?
Tusk zawiódł Polaków - Tak źle jeszcze nie było!
Tuska i państwo totalne - czyli totalna kontrola elektroniczna
TEN PIĘKNY ŚPIEW DROZDA Z UST TUSKA Zygmunt Jan Prusiński
MÓW DO SŁUPA, A SŁUP JAK TUSK I MINISTER KULTURY !!! -TUSKOWI z okazji jego milczenia w sprawie BRAMY DŁUGOULICZNEJ W GDAŃSKU.
Donald Tusk - zawiadomienie o skardze na bezczynność Ministra Krzysztofa Kwiatkowskiego w obliczu wiedzy dotyczącej funkcjonowania w obrocie prawnym i gospodarczym fałszywego organu Sp. z o. o. „Centrum Mody-Warszawa” nie podjął działań.
Gdańsk - Zażalenie na postanowienie prokurator Elżbiety Szczygieł o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie o popełnieniu przestępstwa niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska
Gdańsk - Zażalenie na postanowienie prokurator Elżbiety Szczygieł o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie o popełnieniu przestępstwa niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska
ZAPĘDY RZĄDU TUSKA DO WŁADZY DYKTATORSKIEJ !!!
Co by tu jeszcze spieprzyć - odpowiedz na Sondaż: Donald Tusk wygrałby z konkurentami...:-) 
Polska pod rządami Tuska znaczy mniej niż Bangladesz... cykl krytyczno - informacyjny Filipa Stankiewicza
Czy polski podatnik będzie płacił za krzywdy wyrządzone w Polsce przez Niemców i Rosjan? Oświadczenie senatorów skierowane do premiera RP Donalda Tuska
Tajemnice rządów Tuska Antoni Macierewicz
"Niespotkanie" z premierem RP D.F. Tuskiem Franciszek Krzysiak- z listów do Redakcji
Zarzuty wobec szefa CBA fałszywe. Tusk jest skończony? Informacje. Filip Stankiewicz
LIST OTWARTY DO PREMIERA DONALDA TUSKA - ZAWIADOMIENIE O ISTNIENIU GRUPY PRZESTĘPCZEJ W POLSKIM WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI.
NA TUSKU I KACZYŃSKICH POLSKA SIĘ NIE KOŃCZY Tomasz Kalamon
Zawiadomienie o popełnieniu przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska przestępstwa z art. 231 § 1 Kodeksu Karnego. Wniosek o zobowiązanie Donalda Tuska do złożenia oświadczenia, kiedy i jakie działania podjął jako funkcjonariusz pub
Donek ,,mordo Ty nasza” - dziękujemy ci Tusku, że jesteś....
List czytelnika do Premiera Donalda Tuska dot. fuszerki restauracyjnej zabytku Gdańskiego tj. Bramy Długoulicznej - dział interwencji AP
CZY RZETELNI POLITYCY OPUSZCZĄ TUSKA I PO? CZY BEZ CBA MAFIA OPANUJE POLSKĘ? Informacje.
SZTUCZKA WILDSTEINA i sztuczka Tuska
Protest Światowego Związku Armii Krajowej przeciwko mianowaniu przez premiera Tuska Władysława Bartoszewskiego jako przedstawiciela Żołnierzy Armii Krajowej podczas uroczystości związanych z 70- tą rocznicą wybuchu II Wojny Światowej.
Rewolucja Tuska - Zdzisław Krasnodębski
Kolejny cud Tuska: dopłacamy do Unii
Likwidacja złotego? - jak i co dalej? - zapytuje Premiera Donalda Tuska Zygmunt Wrzodak.
Grzegorz Niedźwiecki - drugi list otwarty do Premiera Tuska
Wniosek Zbigniewa Kękusia do premiera Donalda Tuska o zobowiązanie Prokuratora Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Ćwiąkalskiego do rozpoznania wniosku...
Nie było cudów są za to POrażki - tak ocenia pierwszy rok rządów Tuska opozycja PiS i dowcipnie dokumentuje obiecanki wyborcze i wpadki platformersów.
SABOTAŻ, DYWERSJA CZY BAŁAGAN RZĄDU DONALDA TUSKA? Zbigniew Lipiński
Rok 2010 - Fragmenty dedykowanej przez Z. Kękusia, premierowi R.P. Donaldowi Tusk w związku z uczynieniem prok. Krystyny Kowalczyk pełnomocnikiem premiera ds. kontaktów ze Z. Kękuś.
Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!
SZCZECIN - 32 dzień protestu przed Sądem Okręgowym - LIST OTWARTY DO PREMIERA RP DONALDA TUSKA
Kim jest premier Rzeczpospolitej Donald Tusk? - list otwarty posła Zbigniewa Nowaka.
TOTALNY PRZEKRĘT KORUPCYJNY W RZĄDZIE TUSKA POD NOSEM PITERY WYTROPIŁ MARIAN ZAGÓRNY - PRZEWODNICZĄCY ZZRR ,,SOLIDARNI’’
Na czym polega "bycie premierem" przez Donalda Tuska?
Kim jest Donald Tusk? List od czytelnika do Premiera.
Ogińska - Patriotyzm, a hitlerowski hełm dziadka Tuska
Donald Tusk nie chce być Premierem - woli być Prezydentem.... ja też i chyba każdy z czytelników.
TUSK I RESZTA PLATFORMERSÓW - WPADKI RZĄDOWE PO
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska od statystycznego Polaka
Tusk - najbiedniejszy poseł w Sejmie? - lista posłów "gołodupców" którzy podobno nic nie mają...
TUSK I JEGO EXPOSE czyli WRÓŻENIE Z FUSÓW
MAŚLIŃSKI - Gdański kult Wafen SS W RODZINIE DONALDA TUSKA I WAŁĘSY
Expoze Donalda Tuska - obiecanki dla naiwnych i zagrywka na na wymęczenie słuchaczy.
Szczepańska - W dybach debat czyli przedwyborcze utuskiwania.
Tusk zabawny, bezmyślny, nawiedzony, władczy i pusty - zebrane z netu....
Debata Kaczyński – Tusk. Spotkanie ignorantów?
Polska w okowach mafii !! Powstań Polsko skrusz kajdany! Mafia w natarciu! Życie dopisało kolejny mord Tuskowej mafii, mord na Polskim Narodzie!
Grzegorz Niedźwiecki do Premiera Tuska: Naród nie chce żadnej tarczy antyrakietowej i jakiegoś tam traktatu Lizbońskiego!
Wielgusz utonął - czy z tonącej Platformy zniknie cień Rokity z bajkowego "gabinecie cieni" - antyrządu platformersów? - fakt łatwo krytykować pracujący Rząd PiS nic nie robiącej opozycji PO z Tuskiem na czele.
Warszawa w sobotę 7 października sparaliżowana marszami i protestami 12 organizacji - TUSK - ZBUDUJEMY POLSKĘ NIEZGODY - z wielkiej chmury mały deszcz.
Pogonowski - Bush, Tusk, Michnik, Havel, - Liberałowie jako pożyteczni idioci Izraela
GNOJOWISKO- czyli trochę prawdy o Lechu Wałęsie i nie tylko jego rządzie - rozgrywający: agent Bolek, przegrany Jan Olszewski, Donald Tusk i...
Rokita Jan i Maria - czyli tuskowa platforma obłudników PO
Niesiołowski Stefan, Komorowski Bronisław, Donald Tusk, Piskorski Paweł, Gronkiewicz Waltz, Pitera Julia - frustraci z tonącej Platformy Obywatelskiej

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.