Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński Aleksander kwaśniewski żyd forum dyskusyjne Prusiński - Oluś K... zmienia aparycję.

Zygmunt Jan Prusiński

DZIDZIUŚ ZMIENIA APARYCJĘ...

Nie mógłbym być niegrzeczny, gdyby do tego arcyważnego świata cudów nie zaprosić wschodniego słońca, lecz nie z Japonii, bo w tym kraju tego rodzaju „animuszki” by nie istniały na piedestale politycznej sławy, więc to słońce bliżej mojego światła bym zaprosił, no bo szkoda mi (takiego osamotnionego czerwonego mohikanina), który jak ten „jeździec bez głowy” porusza się blado i wstydliwie, że jeszcze nie rozpoczął a już sknocił; są takie jednostki z fizycznej inteligencji, że ma tak zapisane na piasku, że nic nie zrobi, nic nie dokona uczciwymi zasadami, tylko... no właśnie, jak oni to robią, to zostanie tajemnicą.

Powiem szczerze, że mojego Dzidziusia zostawiono na lodzie, dosłownie. Jak można było zostawić taką szlachetną jednostkę do wynajęcia. – Czy wy już żeście się tak okupili i okopali jak na froncie, ba, same nie tylko takowe bunkry, ale i twierdze i bastiony przed wtajemniczonymi – którzy okropnie dociekają, skąd ten facio ma na piwo, koniak, cygaro...? Dajcie spokój mojemu Dzidziusiowi, jest w okropnym stanie kiedy o to się pytacie. Jego małżonka ma zarejestrowaną fundację, to dlaczego on może nie mieć. Niechby wszyscy w Polsce mieli te cholerne ochronne dziwactwa, nie pracując a czekać, kto komu da. Jola – przez kilka lat doszła do finansowego majątku, nawet ochoczo chciała zakupić fragment Gdańska, by być taką lokalną carycą, decydująca o losie współplemieńców. W ogóle na to Wolne Miasto Gdańsk mieli nie tylko Niemcy absolutną chęć co i żydzi, tak zaraz po wojnie taki plan zaistniał. „Wolne”, to znaczy dla innych niewolne i, zniewolone. Tak, tak, tak miało być. Pisze o tym były poseł Zbigniew Nowak na swoim portalu „Raport Nowaka”, e-mail: nowak@e.pl
„...liderzy ugrupowań politycznych RP, są z narodu dobranego, nadto kwerende rozszerzyłem o aspekt Volkslisty. Okazuje się, że „naród dobrany” nie dość, że jest dobrany to jeszcze współpracował na masową skalę z okupantem niemieckim. Naród dobrany chyba należy interpretować od dziś jako naród dobierający się do wszystkiego w czym jest koniunktura. Oni nawet – nie wszyscy, w jakiejś części – nawet braci wysyłali do gazu.

10 tysięcy osób, załogi Getto Verwaltung Łódź, wiedząc, czym może się skończyć utworzenie łódzkiego getta, zabiegało o pracę w nim, a nadto nawet o podwyżki wnioskowało. Kiedyś Kurtowi Waldheimowi, prezydentowi Austrii zarzucali, że będąc w Wermachcie sporządzał listy żydów wiezionych do Oświęcimia. A co robili pracownicy getta łódzkiego ? Lubią szczekać na Polaków, że mordowali żydów, ale kilka dni temu pokazano film mówiący o tym, jak Wiesental i Beigin nie wykazywali do końca interesu w ściganiu Eichmana” - (8.05.2007).

– Co ma z tym wspólnego podwójne nazwisko, „Kwaśniewski – Stoltzman ?

* * *

Następnego dnia piszę: Panie Profesorze Zbigniewie Nowaku !
Dawno tu nie byłem bo szykuję do wydania tom wierszy pt. „Grzesznicy z kryształowego sadu”. Piszę, bo jestem Panu wdzięczny za nowiutki termin, a chodzi o naród DOBRANY. Czy jest Pan autorem ? Bo będę teraz korzystał z tej formy nazywania żydów. Idealnie pasuje do faktu... jacy naprawdę oni byli i są. (9.05.2007).

Zbigniew Nowak: „Tak, to jest naród nie wybrany a DOBRANY. Za to dobieranie będą mieli wniosek do Trybunału Konstytucyjnego i delegalizację. W kontekście życia publicznego i dostępu do urzędów jest to naruszeniem konstytucji, zwykłym nepotyzmem rasowym. Od kiedy jest możliwym aby Polsce dobierać parlament i według kryteriów rasowych. Jeżeli ktoś nie wierzy, zapraszam do analizy nazwisk posłów oraz ich asystentów. To co PiS dziś wyrabia to to samo co nadprezentacja żydów po 1945 w aparacie państwowym i na kierowniczych stanowiskach np. w UB. Widziałem skład obsady personalnej URM-u po wojnie. Prawie sami żydzi. Dziś taka dyskryminacja nie jest możliwa” - (10.05.2007).

– Co ma z tym wspólnego podwójne nazwisko, Kwaśniewski - Stoltzman”?

* * *

Ale mój Dzidziuś Aleksander od razu rzucił w powietrze swoistą ostentacyjną i orientacyjną prawdę, cytuję, że: „Nie osiągnąłem jeszcze majątku”.
– Widzicie jakim biednym jest i zagubionym nieszczęśnikiem. Wy bezwstydnicy, proszę na kolanach padać przed moim czerwonym Dzidziusiem, i przepraszać go, i całować go przez cmokanie po rękach. Niewdzięczni niewdzięcznicy !

Ten Maciej Rybiński to też niezłe ziółko. Niby kolega po piórze, publicysta, felietonista a jak pisze i jak składa literki. Tak się składa literki ?
– Co znaczy „Zrzutka na Kwaśniewskiego” ? Co to jest, karczma ? Rybiński pisze: „Na to trzeba sobie zasłużyć”. Czym panie kolego, tym czy tym; aparycją czy inteligencją ? I popędza konie nadal batem:

„A co Kwaśniewski miał zrobić, skoro żaden z oligarchów z listy 100 najbogatszych Polaków nie kwapił się z dawaniem ? Cała polska elita finansowa, jak wynika z doniesień prasowych, szarpnęła się tylko na 5 tys. złotych. Co można zrobić za głupie 5 tysięcy ? Najwyżej zalać robaka, który tak naprawdę jest wężem w kieszeni polskich biznesmenów”.

Ja myślę że w większości to nie są Polacy a żydzi, bo Polacy by mu dali na pewno, bo go uwielbiają, a żydzi są z natury chytrusami. Zresztą mój Dzidziuś o tym dobrze wie, że ci z Listy 100, to też chętni nie są się afiszować, jak dostali się po drabinie (w epoce prywatyzacji) po PRL – PZPR do takich zdziczałych majątków. Wiem, że Dzidziuś jest ambitnym śmiertelnikiem, i chce na ten pomnik sobie zasłużyć. Niech stoi, niech stoi ten pomnik nawet i w Pacanowie, niech gołębie i wróble pozdrawiają go dzióbkami, przecież drugiego takiego komedianta nie ma, żeby tak się przyznawać do przegranej... Niech te ptaszki na jego mocnych ramionach jak u greckich kariatyd robią gniazdka, niech się rozmnażają te ptaszki (w ramionach niebieskich ptaszków)...

I proszę jak ironizuje ten przebiegły Rybiński: „Doprawdy, w tak rozpaczliwej sytuacji finansowej, w jakiej znalazł się Kwaśniewski”... nie, ja chyba się rozpłaczę., bo to jego wina przecie nie moja. Ty, Rybiński, zejdziesz stamtąd ! Nie prykaj, nie prykaj aluzją bo się zakrztusisz zbawco od granatowego atramentu. Nie pisz zbyt kolorowo takimi zawiasami niczym łyżwiarz na lodzie. Mój Dzidziuś znalazł się na takim lodzie, opuszczony choćby od biskupa Józia Oleksego. Teraz ten ostatni ucieka do USA na wygnanie. A dobrze mu tak !

SOCZYSTA POMARAŃCZ ZAMIENIŁA SIĘ W WATĘ !

Byłeś taką ściereczką puszystą do wglądu,
czy akurat kurz jest w niej,
to trzeba zaprosić specjalną agendę
od postu wklęsłej duszy.

Jesteście olbrzymami do straszenia
dzieci na piaskownicy,
umiejętnie przewracacie słowo,
które nie padło i nie wpadło do serduszka.

Modlicie się o wysyp złotych jabłek
tylko na waszych posesjach,
uzbrojeni po zęby przed żywą publicznością
która z głodu chciałaby po jednym owocu dostać,
w nagrodę że nic nie robi.

Znacie zaklęcia jak w bajkach:
„Sezamie otwórz się” – i się otwierają
w szwajcarskich bankach czy tudzież
i gdzie indziej na wyspach barwnych.

Zygmunt Jan Prusiński

20.05.2007 – Ustka

* * *

Ex poseł Zbigniew Nowak nie próżnuje. Są takie mrówcze charaktery, co pracują wytrwale na rzecz Polski. Oto jego owoc pracy:
„Volkslistę w Gdańsku podpisali: Marta TUSK, urodzona POLAK; Dawidowscy – cała masa (jak ma panieńskie nazwisko żona Tuska Donalda ?); Roszkowscy – cała masa; Mielewczyk, nadto: Labudy (jak Basia Labuda po Gerardzie Labuda, Ceynowy); Jakubowscy; Lewdpwscy; Jasińscy; Brzescy; Górscy; Wrocławscy oraz i cała masa innych frankistów. Tylko wciągu kilku dni w Gdańsku zrehabilitowano w trybie administracyjnym 1800 Volks-Deutsch. Postępowanie to polegało na złożeniu deklaracji wierności państwu polskiemu i oświadczeniu – uwaga – jednym zdaniem, że do Volkslisty zostali zmuszeni. KROPKA ! Jak szybko złożyli tak szybko ich zrehabilitowano. To tak jakby dzisiaj przestępcę poprosić o złożenie oświadczenia, w którym napisze – ja tego nie zrobiłem, albo zrobiłem, ale mnie zmuszono.
Jak ? PYTAM ! Co to za żydowskie
sądy ?
Jestem więcej niż pewny, że te 1800 osób to żydzi. Jest jeszcze inny kwiatek – do końca stycznia 1946 roku tylko 4 tysiące osób w Gdańsku zmieniło nazwiska. Pewnie byli to Niemcy szykujący się na wyjazd do Niemiec.
UWAGA: ZYMAN Anastazja, czwórka jej dzieci zmieniła na nazwiska, na... CYMAŃSKI. – Jeden dzień a jaki urobek”.
(10.05.2007).

Co ma z tym wspólnego podwójne nazwisko „Kwaśniewski - Stoltzman”?

* * *

Wybrałem się ponownie, bo nie wolno lekceważyć pracowitego człowieka, i piszę do niego: Panie Zbigniewie Nowaku ! Nie ironizuję z tym „tytułem”, ale uważam że Pan bez sprawdzenia źródeł nie wychyla się w jakiś bełkot. Dla mnie te informacje są bogate w całej historii XX wieku. Musimy pamiętać o tym, iż zalew dezinformacji i ukrywania dokumentów stwarza w nas jako naród, zubożałym. Bo ci, którzy zawładnęli uczelniami, wydawnictwami, mediami, historią a także IPN-em, nigdy nie zgodzą się na ujawnieniu rodziny Kaczyńskich i rodziny Tusków. Przykładem jest mój ogłoszony Konkurs z nagrodami o rodzinie Kwaśniewskich vel Stoltzman. Termin jest do 30 września 2007 roku., a dopiero otrzymałem jedną odpowiedź i to błędną. W cywilizacjach, każdy zna rodzinę królewską czy rodzinę prezydenta, premiera itd. W Polsce jest zabronione. Nie wolno wiedzieć, ile były prezydent Aleksander Kwaśniewski ma rodzeństwa i jaka jest różnica wiekowa pomiędzy nimi. Właśnie takie dwa pytania zastosowałem w tym konkursie. Życzę Panu wytrwałości. (13.05.2007).

Zapomniałbym o (gorącym piórku) Macieju Rybińskim, a ten pisze jakby sobie przylepił rogi:
„A przecież autorytety mogły rozpisać zbiórkę powszechną na wsparcie byłego prezydenta i jego ambitnych planów. Nie ma wątpliwości, że polscy bezdomni i bezrobotni, kasjerki z supermarketów, górnicy i hutnicy, lekarze strajkujący w celu uzyskania podwyżki płac, rolnicy – wszyscy wysupłaliby ostatnie grosze, aby wesprzeć Kwaśniewskiego w trudnych chwilach”.

O, to mi się podoba, taka akcja dla sekretarzy ! Nie, to chyba jakieś powroty do gierkowskich czasów, pt. „BÓJ TO NIE JEST NASZ OSTATNI”. Tak, sama elokwencja, zakrajowość, dziwactwo, potęga czasu w tył zwrot, zblazowana unikatowość, wręcz ekwilibrystyka...

I takim jest mój Dzidziuś. Porosły śród pięknych dorodnych pokrzyw...

20.05.2007 - Ustka

______________________________________________________

Z twórczości Z. J. Prusińskiego:

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

PRZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga
INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.