Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Dzierżoniowski komornik Wojciech Szlichta to tylko pies próbujący zastraszyć nie tylko dziennikarzy...

Jedna z naszych czytelniczek poprosiła nas o interwencję w związku z egzekucja prowadzoną przez komornika. Jak twierdziła komornik wykonując wyrok sądu, zniszczył jej mienie i chce dokonać egzekucji przekraczając rozstrzygnięcie sądu. Sprawą się zainteresowaliśmy ponieważ już wcześnie docierały do nas niepokojące informacje dotyczące komornika Wojciecha Szlichty.
zdjęcie - miniaturka

Na miejscu rzeczywiście zastaliśmy komornika z obstawą wywożącego ruchomości. Chcieliśmy z funkcjonariuszem Szlichtą porozmawiać i ewentualnie umówić się na spotkanie aby wyjaśnić zarzuty stawiane przez jedna ze stron. Nasze pytania wywołały niespotykaną agresję, komornik stwierdził że nie będzie się z nami spotykał i niczego wyjaśniał. Kiedy próbowaliśmy zrobić zdjęcie, zaczął nerwowo machać rękoma jakby chciał wytrącić aparat, do tego cały czas słownie atakował i prowokował. W końcu chciał wyrzucić dziennikarzy z miejsca publicznie dostępnego ale nikt nie chciał jego poleceń wykonywać. Kiedy już zachowanie komornika zaczęło się wręcz chamskie, wezwana została policja, która wytłumaczyła mu, że dalsze utrudnianie pracy dziennikarzom może skończyć się postępowaniem karnym i że nie ma prawa żądać na przykład aby nie robiono mu zdjęć w czasie egzekucji.

Niestety nie jest to pierwsza skarga i sygnał dotyczący pracy komornika Wojciecha Szlichty.Poniżej prezentujemy dalsze zdjęcia z egzekucji komornika Szlichty. Proszę zobaczyć z jaką dbałością komornik traktuje mienie, daje to wiele do myślenia. Sprawą działalności komornika Szlichty powinien zając się prokurator i jak nam wiadomo postępowanie w tej sprawie jest już prowadzone.

zdjęcie - miniaturka
Przed egzekucja komornika Szlichty ...
zdjęcie - miniaturka
Tak komornik Szlichta potraktował mienie!!!

Prosimy poszkodowanych i osoby posiadające wiedzę dotyczące bezprawnego działania komornika Szlichty i podobnych mu psów o przekazywanie nam informacji.
Gwarantujemy pełną anonimowość.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~piotrekkrk30
15-03-2015 / 00:03
WITAM. CZY ZNA KTOŚ ADRES ZAMIESZKANIA SZLICHTY. ADRES PROSZĘ PRZESŁAĆ NA email piotrekkrk30@o2.pl. pozdrawiam
~ja
24-02-2015 / 09:08
www.arslege.pl/naduzycie-uprawnien-przez-funkcjonariusza/k1/a266/ warto znać ten artykuł i nie bać się zgłaszać takich incydentów odpowiednim organom powodzenia
~ks
04-02-2015 / 20:18
Mysle ze Wojciech Szlichta nie zostanie w zaden sposob ukarany,jego zona jest sedzina,czyli bardzo szybko moze go ze wszystkiego oczyscic.Bardzo jest to przykre,ze tacy ludzie maja sie za przedstawicieli prawa.
~Wiesław Dudek
02-02-2015 / 20:11
Niestety nie jest on pierwszy i nie ostatni ,na to pozwala prawo ,żyjemy w Państwie prawa a morze bezprawia .Komornicy są ludźmi którzy nie znają litości ,litość w ich rozumieniu to słabość ,w większości to gorliwi katolicy którzy nie rozumieją ani kościoła ani ludzi, liczy się tylko kasa.
~Spoko
11-10-2014 / 13:47
co zrobić gdy kundel nie mogąc wyegzekwować należności ode mnie atakuje moją matkę staruszke i ją okrada,choć nie jestem u niej nawet zameldowany. Zają nawet stolik pod telewizor i starą szafke.
~Bailifraud
29-09-2012 / 19:28
Komornik Szlichta zaniża wartość samochodów, które zajmuje, a potem kupuje je jego koleżka i albo sprzedaje w całości albo rozbiera na części. Ale jak ich przyłapać i wsadzić do pudła? Tego to już nie wiem.
~NIKT 23
19-09-2012 / 13:11
WITAM PANSTWA KOMORNIK WOJCIECH SZLICHTA JEST NIE ODPOWIEDZIALNY ZA KRZYWDY LUDZKIE TO PIES KTORY DORABIA SE NA KRZYWDZIE LUDZKIEJ I NIE MA NA NIEGO BATA A NIE KTORZY JEGO PRACOWNICY SA WYRAFINEROWANI OD KILKU LAT Z NIM WALCZE NIE WYPLACALNY JEST NA CZAS ALIMENTOW I TRZYMA JE PO 7 DNI ZNAM TO BO MAM U NIEGO SPRAWE DOTYCZACA ALIMENTOW MOJEGO SYNA DZIS MIJA JUZ 6 DZIEN OD DATY WPYWU DO NIEGO ALIMENTOW I TO SMIESZNE ZWE DO TEJ PORY NIE DOSTALEM NIC NA KONTO OD NIEGO.JESLI KTOS SIE ZAINTERESUJE TA SPRAWA ODPISZE I OPISZE JEGO BEZKUTECZNOSC DZIALANIA NA RZECZ DZIECICZY NIKT NA TO NIE MOZE PORADZIC JUZ WIELE RAZY BYLEM Z TYM W SADZIE U PREZESA I NIC AZ W KONCU NAPISALEM WIADOMOSC DO IZBY KOMORNICZEJ WE WARSZAWIE