Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-03-2014

Prześladowanie Zbigniewa Kękusia - z ostatniej chwili - 21:00 - 23.03.2014

Uwaga: Przed chwilą (jest godz. 21, 23 marca, dzwonił do mnie dr Zbigniew Kękuś, któremu udało uniknąć się zatrzymania przez policję w celu doprowadzenia do szpitala psychiatrycznego. O próbie zatrzymania poinformowała go matka. Istnieje podejrzenie, że są to desperackie próby zapobieżenia jutrzejszemu posiedzeniu, o którym mowa poniżej. Jak wiadomo, w niedzielę żadnych badań się nie prowadzi, zatem decyzja o zamknięciu dr Kękusia musiała być podjęta ad hoc, prawdopodobnie w reakcji na poniższy materiał filmowy, w którym prześladowany ekonomista i finansista, tłumaczy rozmiar bezprawia i kłamstw osób uważanych w Polsce za najwybitniejszych ekspertów w.s. prawa. Trudno to inaczej nazwać niż mafią.

w poniedziałek 24 marca o 8:30 w sali B29 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia, wydz. XIV Karny, odbędzie się posiedzenie w.s. założonej przez dr Zbigniewa Kękusia adwokatowi Andrzeja Zolla mec. Raglewskiemu za poświadczenie nieprawdy w wydanym przez niego dokumencie. Dr Kękuś omawia to dokładniej w poniższym nagraniu:

Źródło: Monitor-polski

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Głos trzeźwy
27-03-2014 / 23:12
Wot durak. Przecież pisałam, że tak to się skończy jeżeli nie podda się badaniom ambulatoryjnym. A niedziela czy poniedziałek to wsjo rawno. Nawet dla Kwękusia lepiej, bo zje porządnie, prześpi się w czystej pościeli, wykąpie w ciepłej wodzie. Chociaż ta ostatnia kwestia chyba Mu obojętna skoro w gorącej kąpany. No i starowina mamuśka przez 4 tygodnie nie będzie darmozjada utrzymywać, na leki uda się z nędznej emerytury zaoszczędzić, może kilka bułek z szynką zjeść...My Podatnicy przez miesiąc Pana doktora w szpitalu psychiatrycznym utrzymamy :) . Potem Pan Kwękuś w postaci wysokiej grzywny tą kaskę i tak do budżetu zwrócić będzie musiał, bo pieniactwo i głupotę ICD-10 nie traktuje jako chorobę psychiczną. Co najwyżej jako podstawę do zmniejszonej poczytalności.
~teresa kawiak
26-03-2014 / 19:37
- Z Departamentem Analiz miałam już do czynienia. Niejaka Iwona Łapińska (Kiełbasińska) zastępca przestępca Dyrektora, uwolniła od odpowiedzialności krakowskich sędziów i niejakiego Siting Bulla, "sprawiedliwego" Gowina, zamiatając pod dywan 8 teczek wyjątkowego bezprawia. Za brednie jakie raczyła powypisywać powinna natychmiast zostać wydalona z zawodu z powodu ciężkiego niedorozwoju umysłowego. Gładkolicy i nabożny minister zamiast podjąć czynności przewidziane w art.114 ustawy- Prawo o ustroju sądów, przekazał akta owej damie , uczynnej i dbającej o o dobro togowych oszustów , nie kalając swoich czystych rączek . Podczas naszego protestu pod sądem, zjawił się oczywiście ale u prezesów, udzielił im wsparcia psychicznego, nażarł się, napił i umknął, nie znajdując dla ofiar sądowej mafii nawet 5 minut.
~P0lityk
26-03-2014 / 16:37
będzie gorzej niż myślicie niezalezna.pl/53339-kandydaci-pis-na-dolny-slasku człowiek z rekami zbroczonymi idzie nas reprezentować. polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.html
~Adam
26-03-2014 / 12:19
Demokratycznie powinni badania przedstawić sędziowie.Obywatel też powinien mieć prawo ,aby sędzia okazał na jego żądanie badanie psychiatryczne. Ich należy badać często, przez rok to on może zniszczyć wielu ludzi taki psychol sędzia jak podobno są sędziowie w Dębicy. Z analizy wynika że maja dziwactwa i inne psychozy.
~Joker
26-03-2014 / 09:03
Jaki wynik rozprawy z 24 marca w sprawie dr. Kekusia ? Napiszcie cos.
~Ewa
26-03-2014 / 07:58
Poszukuję osób poszkodowanych przez Lex Nostrum sp. z o.o. /Fundację Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej Lex Nostra – tj. p. Macieja Lisowskiego – poszkodowana Ewa Biskupska tel. 513. 929.600 – orange , 510.800.062 – play, e-mail ebiskupska@yahoo.com
~odcisk
25-03-2014 / 21:42
Tak informacyjnie. W Ministerstwie Sprawiedliwości pewne zmiany organizacyjne już nastąpiły. W miejsce Departamentu Sądów Powszechnych został utworzony Departament Sądów, Organizacji i Analizy Wymiaru Sprawiedliwości. Departament ten zajmuje się między innymi; prowadzeniem spraw związanych z realizacją uprawnień i obowiązków Ministra Sprawiedliwości wynikających z przepisów o odpowiedzialności karnej sędziów oraz odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów, referendarzy sądowych i mianowanych urzędników państwowych zatrudnionych w sądach powszechnych. Oczywiście po owocach poznamy jak sędziowie zatrudnieni w departamencie będą realizować swoje obowiązki. Poczekajmy, zobaczymy. bip.ms.gov.pl/pl/ministerstwo/struktura-organizacyjna/departament-sa
~Mirnal
25-03-2014 / 15:09
Premier Tusk powinien powołać zespół ds. badania tego typu spraw. Niezależny od Temidy, ale oparty na wiedzy dobrych prawników, którzy byliby także etykami hołdującycmi zasadom Przyjaznego Państwa - ludzie jeszcze niezamieszani ani nieskorumpowani, tacy ludzcy i bez zarzutu. Wiele spraw przynosi wstyd naszej Polsce, a to nie jest dla mnie, jako Polaka, obojętne.
~Lucyna
25-03-2014 / 10:41
To typowa bolszewia. Tak jest na Ukrainie , u ruskich i tutaj czyli w Polsce.Zresztą Polska milicja i milicja ruska są takie same. Nie można naszej ,,policji" nazwać policją -to typowa milicja. Policja służy ludziom, oni polują na ludzi.
~Adam
25-03-2014 / 08:28
Nie widziałem aby dr Zbigniew Kekuś komuś zagrażał itp. Jednak co do zdrowia psychicznego sędziów i prokuratorlow nie mam złudzeń ,znaczna cześć to nie badani psychopaci.