Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 05-12-2010

Wypowiedzmy wojnę temu fałszywemu Mikołajowi. Uwaga na tego oszusta! 

który wyłudza, zbiera pieniądze a nie przekazuje potrzebującym dzieciom. 

Żadnych datków ,żadnych darowizn dla oszustów, którzy szafując szczytnymi hasłami walczą z rodziną naturalną promując formy alternatywne dla rodziny ..Dzieci do domu !! Do rodziców !!! 

Wyroki i postanowienia sądu dotyczące umieszczenia dzieci w domach dziecka z powodu biedy czy innych , muszą zostać zweryfikowane.
Wszyscy znamy prawdę - statystyki mówią 100 000 dzieci w domach dziecka.
Media donoszą  - sądy pochopnie odbierają dzieci z rodziny. 

Nie popierać patologii domów dziecka czy patologii rodzin zastępczych , co to kochać mają za pieniądze , gdyż miłość za
pieniądze nazywamy prostytucją.
Zamiast wspomagać tzw. "rodziny zastępcze" kwotami 2-3tys złotych miesięcznie i zabierać rodzicom dzieci z powodu złych warunków socjalnych Państwo powinno wspomóc te rodziny które mają problemy z przeżyciem. Wystarczałaby kwota połowę mniejsza...

Fundacja Świętego Mikołaja  - NIE DLA IDIOTÓW!!!
Fundacja Świętego Mikołaja zajmuje się rozwiązywaniem skutków kryzysu solidarności z potrzebującymi. Pomagamy dzieciom z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, wspieramy zdolną i ubogą młodzież, zajmujemy się kobietami na rynku pracy i samotnymi matkami.

Fundacja została zarejestrowana w 2002 r., ale pierwsze działania, jeszcze jako grupa przyjaciół prowadziliśmy już w 1998 r.

biuro fundacji:
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Marszałkowska 87 lok 56
00-683 Warszawa

tel . 22 825 03 90
KRS 0000126602

Gdańsk - kuratorowi sądowemu Janowskiemu 200zł za 2h dręczenia dziecka... - WIĘCEJ - http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dramat_dziesieciolatki_z_blaszek_dziecko_nie_chce_mieszkac_172023.html

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ay
09-12-2010 / 10:59
Żadnych pieniędzy dla podejrzanych fundacji .Sami sobie zawsze coś ukradną, a by dać prezenty dzieciom liczą na innych . By inni dali .Sami od od siebie nic nie dadzą liczą na innych .Łapy precz od dzieci /dzieci do rodziny /o krzywdzie w domach dziecka i rodzinach zastępczych cisza .Ratujmy dzieci które niszczy sąd rodzinny .Dzieci które zabrał sąd rodzinny .
~mistrzświata
07-12-2010 / 21:42
Uwaga osoby poszkodowane przez banki .Spotkanie ,więcej wiadomości na www.sklepowicz.pl
~siri
07-12-2010 / 12:27
Żadnych pieniędzy dla sitwy-Tym bardziej że dozorcami poszkodowanych dzieci w rodzinach zastępczych są wojskowi ,policjanci ,pracownicy służb sądowych i wykonawcy wyroków na dzieciach w centrach tzw. pomocy i opieki społecznej .Ich funkcjonowanie w tej sferze wynika wyłącznie z pobudek materialnych ( około 2 - 3 tyś miesięcznie od ,,sztuki'') oraz ochrony systemu a nie z potrzeby niesienia pomocy potrzebującym dzieciom i ich rodzinom .Nawet dyrektorzy domów dziecka samokrytycznie przyznają że winny jest system (sądowy )