Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.

11 ODSŁONA KULISÓW SPREPAROWANEJ SPRAWY KARNEJ RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO O SYGN. AKT IIK 174//08 PROWADZONEJ STALINOWSKIMI METODAMI W SĄDZIE REJONOWYM W WAŁCZU - WYDZIALE KARNYM.

Kuriozalne działania Wiceprezesa Sądu Rejonowego w Wałczu Krzysztofa Koczenasza, zainspirowane przez ograniczonego umysłowo adwokata Cezarego Skrzypczaka, naraziły fałszywie oskarżonego Rafała Krzyształowskiego na przeżycie kolejnej traumy w psychuszce w Gorzowie Wlkp..

Poniższy wniosek „O ZWROT KOSZTÓW”, opisujący sfilmowane fakty, został osobiście złożony przez pokrzywdzonego w biurze podawczym Sądu Rejonowego w Wałczu w dniu 1.09.2010r.

Rafał Krzyształowski Szczecinek 1.09.2010r

Sygn. akt. II K 174/08

Wiceprezes Sądu Rejonowego

w Wałczu

Sędzia Krzysztof Koczenasz

Wniosek

O zwrot kosztów związanych z moim powrotem do domu z psychuszki w Gorzowie Wlkp., mającym miejsce w dniu 31.08.2010r, oraz wydanie postanowień dotyczących wszystkich moich pisemnych wniosków dowodowych i procesowych złożonych do akt mojej sprawy karnej.

Uzasadnienie

W dniu wczorajszym tj. 31.8.2010r około godziny 9.00 rano przybyło do mojego mieszkania dwóch mundurowych policjantów z KPP w Szczecinku z wystawionym przez Pana bezprawnym i bezpodstawnym nakazem doprowadzenia mnie do psychuszki w Gorzowie Wlkp., na tzw. badania psychiatryczne. Zanim tam dotarłem, wcześniej zostałem przywieziony do Komendy Rejonowej Policji w Szczecinku, gdzie nakazano mi dobrowolnie oddać posiadany telefon komórkowy. Nie sprzeciwiając się temu oddałem do depozytu policyjnego również swój dyktafon cyfrowy marki „Sony”, przygotowany do utrwalenia spodziewanych nieetycznych i prowokacyjnych zachowań biegłych z Gorzowa Wlkp. wobec mojej osoby, którym zlecił Pan chałturę mojego zdiagnozowania.

Film „Rozmowa policjanta z KPP w Szczecinku z biegłą Zofią Kołtowską” został wykonany w dniu 31.08.2010r.

Korzystając z nadarzającej się okazji poinformowałem „lekarkę”, że (podczas badań) „zachowam milczenie Pani Kołtowska”.

Według zapewnień konwojujących mnie policjantów depozyt miał być mi zwrócony zaraz po dojechaniu do psychuszki. Jednak policjant, który wprowadzał mnie na oddział psychiatryczny nie miał w ogóle takiego zamiaru. Zamiast oddać zarekwirowane przedmioty prawowitemu właścicielowi, przekazał je ostentacyjnie psychiatrze Zofii Kołtowskiej w celu uniemożliwienia mi wykorzystania ich podczas wykonywania ze mną tajnych pseudo badań.

Zanim do gabinetu wszedł spóźniony lekarz psychiatra Włodarkiewicz wszystko jeszcze przebiegało w miarę „normalnie”. W milczeniu sięgnąłem po reklamówkę położoną przede mną na stoliku przez „lekarza” Zofię Kołtowską, po czym wyjąłem z niej telefon komórkowy i zacząłem doładowywać go kartą zakupioną mi (przez znajomą) po zatrzymaniu mnie przez policję. W tym samym momencie do gabinetu lekarskiego w pośpiechu wszedł psychiatra Włodarkiewicz. Z marszu nakazał wyłączyć mi telefon i wyjąć z niego baterię. To samo dotyczy dyktafonu. Grzecznie i w milczeniu wykonałem jego stanowcze polecenie, po czym postawił mnie na baczność i osobiście zaczął przeszukiwać. Obmacywał mnie wszędzie penetrując wszelkie możliwe zakamarki mojej odzieży i obuwia a najwięcej uwagi poświęcił okolicom mojego krocza. Czynił to z cynicznym uśmieszkiem na twarzy w obecności biegłej Zofii Kołtowskiej oraz Justyny Urbaniak. Byłem tym mocno zbulwersowany i zniesmaczony. Nie ukrywam, że po raz pierwszy w życiu zacząłem obawiać się o swoje bezpieczeństwo w kontaktach z „lekarzami”. Pomimo sprośnych zachowań Pana „doktora” wobec mojej osoby, pod pretekstem przeszukiwania mnie, żadna biegła nie zareagowała, chociaż było po nim wyraźnie widać, że poniżające mnie obmacywanie sprawiało mu wielką przyjemność.

Film „Macane badania psychiatryczne w psychuszce w Gorzowie Wlkp.” został wykonany w dniu 31.08.2010r.

Jak Panu wiadomo między innymi z publikacji „Afery Prawa” zatytułowanej:

SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO” , nigdy nie odmawiałem swojego udziału w nieuzasadnionych badaniach psychiatrycznych. Natomiast dobrowolne poddanie się zarządzonym przez Pana badaniom uzależniłem od dopuszczenia w nich do asysty wskazanej przeze mnie osoby zaufania publicznego i umożliwienia mi udokumentowania wszystkich przeprowadzonych ze mną czynności diagnostycznych za pomocą kamery.

Pan natomiast z wiadomych powszechnie powodów uniemożliwił mi udokumentowania farsy diagnostycznej w gorzowskiej psychuszce, łamiąc przy tym z premedytacją prawo.

Film „Ordynarna hucpa Wiceprezesa Sądu Rejonowego w Wałczu sędziego Krzysztofa Koczenasza” został wykonany w dniu 1.09.2010r.

W moim opublikowanym wniosku z dnia 21.06.2010r „o zwrot kosztów podróży” złożonym również do akt mojej sprawy karnej, jasno podałem Panu przyczyny swojego uprawnionego żądania. Domagałem się również wydania szeregu postanowień odnośnie uznania względnie odrzucenia moich wszystkich poprzednich wniosków dowodowych i procesowych, które Pan zlekceważył. Między innymi publicznie domagałem się od Pana wydania oficjalnego postanowienia o „konieczności” ponownego poddania mnie badaniom psychiatrycznym, z imiennym wytypowaniem pełnego składu biegłych oraz wskazania w nim podstaw prawnych zakazujących udziału w moich badaniach niezależnego obserwatora i umożliwienia mi dokumentowania wszystkich przeprowadzonych ze mną czynności diagnostycznych za pomocą kamery. Pan jednak zignorował mnie i swoją służbową powinność, dopuszczając się przy tym brutalnego gwałtu na obowiązującym prawie.

Przecież z logiki materiału dowodowego zebranego w mojej sprawie karnej jasno wynika, że nie ponoszę żadnej winy, z powodu nie zdiagnozowania mnie przez biegłych z psychuszki w Gorzowie Wlkp. w dniu 10.05.2010r. Nie mogłem też stawić się na późniejsze badania do tych samych biegłych, wyznaczone mi przez Pana osobiście na dzień 30.06.2010r,

z trzech prozaicznych powodów:

Po pierwsze - wezwanie na badania w dniu 30.06.2010r doręczono mi dzień lub dwa po zaplanowanym terminie ich wykonania.

Po drugie - nie miałem pieniędzy na ponowny kosztowny dojazd taksówką na powyższe badania do Gorzowa Wlkp. co wiąże się bezpośrednio ze złośliwym wyznaczeniem mi przez Pana kolejnych badań, również na godzinę 10.00, uniemożliwiającą dotarcie na czas do psychuszki innym środkiem transportu niż kosztowną taksówką. Na marginesie - dojazd na pierwsze badania, dwa tygodnie wcześniej kosztował mnie 600 zł a ja utrzymuję się z niskiej renty, posiadając liczne długi.

Po trzecie - ponowne badania psychiatryczne na które Pan mnie skierował na wniosek mojego pseudo obrońcy Cezarego Skrzypczaka nie mają żadnego prawnego uzasadnienia. Jedynym celem tych badań ma być stworzenie pozorów mojej całkowitej niepoczytalności dającej Panu możliwość umorzenia spreparowanej mi, mocno cuchnącej sprawy karnej.

Po zawiezieniu mnie w dniu 31.08.2010r do psychuszki w Gorzowie Wlkp. a także wcześniej (w KPP w Szczecinku) zgłaszałem, że nie mam pieniędzy na powrót z badań. Poinformowałem policjantów, że badania nie odbędą się, wyjaśniając im z jakiej przyczyny. Domagałem się od nich żeby poczekali na decyzję biegłych i odwieźli mnie z powrotem do domu. Konwojujący mnie policjant stanowczo odmówił, stwierdzając, że otrzymali oni tylko polecenie na dowiezienie mnie na badania. Natomiast po zakończeniu ze mną opisanych czynności „biegli lekarze” nakazali mi niezwłocznie opuścić oddział psychiatryczny w Gorzowie Wlkp., pod groźbą wyprowadzenia mnie z psychuszki siłą przez zatrudnioną tam ochronę, lub wezwania do mojego wyprowadzenia policję. Z powyższych względów do Szczecinka dotarłem dopiero po godzinie 23.00 przebywając około 25 km pieszo, a resztę autostopem. W związku z powyższym domagam się od Pana zwrotu kosztów mojego powrotu do domu zgodnie z przypisanymi normami taryfowymi przewidzianymi dla osób przemieszczających się z Pana bezspornej winy pieszo i autostopem.

Reszty o moim nieszczęsnym diagnozowaniu i transportowaniu do psychuszki w Gorzowie Wlkp. dowie się Pan z kolejnej bulwersującej publikacji „AFERY PRAWA”.

Wskazując na powyższe wnoszę jak na wstępie.

Rafał Krzyształowski

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Po bezowocnej rozmowie przeprowadzonej z sędzią Krzysztofem Koczenaszem Rafał niezwłocznie udał się do Kancelarii Adwokackiej swojego obrońcy z urzędu „adwokata” Cezarego Skrzypczaka, w celu nawiązania z nim „kontaktu służbowego”, którego ten notorycznie z nim unikał, jak diabeł święconej wody. Ale za nim tam dotarł z opublikowanym wnioskiem z dnia 1.09.2010r o zwrot kosztów”, znowu „mecenas” zdążył ulotnić się jak kamfora.

„Rozmowa telefoniczna Rafała z adwokatem Cezarym Skrzypczakiem z Wałcza” - z dnia 2.09.2010r.

Jak to w ogóle możliwe żeby profesjonalny „adwokat”, któremu „sąd” dziesięć miesięcy temu powierzył z urzędu „obowiązek” obrony Rafała w jego procesie karnym, w ogóle nie interesował się aktami jego sprawy. Nie miał żadnego rozeznania w zebranym w nich obszernym materiale dowodowym. A co gorsze, zielonego pojęcia o co Rafał w ogóle jest oskarżony w lakonicznym akcie oskarżenia wyprodukowanym stalinowskimi metodami przez Prokuraturę Rejonową w Sławnie. Co to za adwokat, który posiadającą taką wiedzę w pierwszym kontakcie z oskarżonym zamiast wysłuchać co on ma do powiedzenia na swoją obronę z marszu przesądza o jego winie. Kwestionuje bezsporne dowody jego wieloletniego krzywdzenia przez oskarżających go sędziów i prokuratorów. Nawet zdjęciowe z bestialskiego pobicia go w jego mieszkaniu przez watahę policjantów z KPP w Szczecinku.

Całe swoje pseudo działania prawnicze ogranicza do złożenia na rozprawie bezpodstawnego wniosku o ponowne poddanie Rafała kolejnym przymusowym badaniom psychiatrycznym, zamiast bronić go przed nie doprecyzowanymi zarzutami skorumpowanej Prokuratury Rejonowej w Sławnie i dążyć do rzetelnego wyjaśnienia wszystkich aspektów tej cuchnącej sprawy. Wymaga tego interes społeczny i dobro „wymiaru sprawiedliwości” jeżeli faktycznie opisany w poniższych publikacjach „wymiar” ma jeszcze coś wspólnego ze sprawiedliwością.

1. Publikacja z dnia 19.08.2008r - „Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski”.

2. Publikacja z dnia 13.12.2008r - Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… - z listów i z życia wzięte…”.

3. Publikacja z dnia 31.01.2009r - Rafał Krzyształowski i „ gra w pomidora” przez sędziów i prokuratorów ze Szczecinka i okolic”.

4. Publikacja z dnia 13.03.2009r Prezes Sądu Rejonowego w Szczecinku Leszek Miazek nie jest w stanie logicznie zrozumieć nie tylko tekstu?”.

5. Publikacja z dnia 25.04.2009rList otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej”.

6. Publikacja z dnia 2.05.2009r - „Typowy dzień, w typowym skorumpowanym polskim sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych…czyli dzień z życia poszkodowanego Rafała

7. Publikacja z dnia 28.06.2009r - „Rafał Krzyształowski na pewno nie podda się w walce o swoje prawa”.

8. Publikacja z dnia 7.09.2010r - „Drugi list otwarty do Prokuratora Generalnego Andrzeja Czumy – Rafała Krzyształowskiego – ofiary wieloletniego sądowego, prokuratorskiego i policyjnego bandytyzmu”.

9. Publikacja z dnia 20.02.2010r – Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”.

10. Publikacja z dnia 8.08.2010r –„ SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”.

Informacyjnie:

W dniu 22 września 2010r Wiceprezes Sądu Rejonowego w Wałczu sędzia Krzysztof Koczenasz wznowił „proces karny” Rafała wyznaczając nowy termin rozprawy głównej na dzień 21.10.2010r. Ale jak zwykle pomimo swojego sędziowskiego zobowiązania, nie udzielił oskarżonemu żadnej odpowiedzi na jego rozliczne pisma procesowe dotyczące rozpatrzenia złożonych przez niego rozlicznych wniosków dowodowych i procesowych. Między innymi dwóch wniosków o zwrot należnych mu kosztów podróży, związanych z jego bezsensownymi dojazdami i powrotami do domu, z przymusowych badań psychiatrycznych, które nie zostały wykonane tylko i wyłącznie z winy biegłych „lekarzy” sądowych psychiatrów z psychuszki w Gorzowie Wlkp.

Czyżby pisemne zobowiązanie sędziego Krzysztofa Koczenasza do wskazania Rafałowi podstaw prawnych zakazujących asysty w jego badaniach psychiatrycznych wskazanej przez niego osoby zaufania publicznego i możliwości udokumentowania przez niego wszystkich przeprowadzonych z nim czynności diagnostycznych za pomocą kamery, było powodem zaniechania wobec niego dalszego zamordyzmu?. Ale tego dowiemy się dopiero w dniu 21.10.2010r na sprawie karnej Rafała o ile żaden z togowych uczestników nie rozchoruje się nagle na typową chorobę sądową, zwaną potocznie pomrocznością jasną.

„Typowy dzień, w typowym skorumpowanym polskim sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych…czyli dzień z życia poszkodowanego Rafała

Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”.

SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”.

Sędzio Krzysztofie Koczenasz – Wiceprezesie Sądu Rejonowego w Wałczu, zakończ Waść tą farsę procesową i nie hańb dłużej sprawowanego urzędu.

Cdn.

Otrzymują:

1. Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski 00-950 Warszawa Al. Ujazdowskie 11.

2. Prokurator Generalny Andrzej Seremet 02-315 Warszawa ul. Barska 28/30.

3. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich 00 - 090 Warszawa Aleja Solidarności 77

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~komitet obywatelski
15-03-2013 / 00:46
Komitet Obywatelski ds. Praworządności i Walki z Korupcją w Koszalinie Ogłasza PRZETARG nieograniczony na wyprowadzenie Korupcji i KONFABULACJI insynuacją urojeń własnych magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY bezkarności NIE zawisłości prokuratorów i sędziów z koszalińskiego wymiaru (NIE)sprawiedliwości. Parametry techniczne i założenia technologiczne patrz : www.aferyparawa.eu. Celem przetargu jest : 1. Doprowadzenie w REANIMACJI procedur postępowań i czynności procesowych dla osiągnięcia STANDARDU NORM na poziomie gwarantowanym RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. 2.Wyeleminowanie aktualnie funkcjonującej NAZISTOWSKIEJ doktryny stosowanej do OFIAR PRZEMOCY prokuratorów i sędziów cit. „ …kurator, prokurator, sędzia może mówić, robić i pisać co chce ...” PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ i Rodzina – Komitet Obywatelski „Jeszcze Polska NIE zginęła póki my żyjemy …” POLSKĄ FIKCJĄ JEST B E Z P I E C Z E Ń S T W O. *** S T O P dla PATOLOGII PAŃSTWOWOŚCI ***
~marek777
05-03-2013 / 16:09
F I K C J A F I K C J I TYDZIEŃ POMOCY Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 25-02-2013 - 02-03-2013r w Ministerstwie (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI opanowanym epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej pod okupacją dziczy magistrów prawa Przez LATA w Koszalinie trwa awanturnicze MATACTWO procesowe - NAZIZM - z Konfabulacji insynuacją urojeń własnych przy braku zasad etyczno - moralnych i logiki rozumowania z NIEpoczytalności umysłowej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w Immunitety bezkarności z NIEZAWISŁOŚCI. Szumnie zwących się prokuratorami i sędziami. By przez 7dni perfumować gówno procesowe w trybie kuglarskich sztuczek charakterystycznych dla ruchów frykcyjnych polskiej państwowości godnych wyświechtanej polskiej demokracji. PRAWDA MATERIALNA istota dochodzenia i dowodzenia jej w postępowaniach procesowych. Niekonstytucyjna interpretacja prawa przez sędziów i prokuratorów - bezprawny immunitet funkcjonariuszy władzy. D O W Ó D : wprowadzenie w błąd i wykorzystanie błędu celem osiągnięcia korzyści materialnych w K o s z a l i n i e wg. PPR K. KRET & as. PR M. Wilczopolska & T. BODO & B. Wysocka vel NIEDEK cit. “ … NIE JEST to czyn zabroniony …”zaskarżone przez pełnomocnika : otrzymały wymiar wg SSR Anna WALENCIAK cit. “... brak interesu społecznego ...”- 1 Ds. 975/11; II Kp.252/ 12: II Kp. 557/12: II K. 343/12 i I N N E - od roku 2000. Zaskarżone ponownie. Uzbrojone Wnioskiem Dowodowym - zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w trybie art. 231 § 1 i 2 kk przez funkcjonariuszy publicznych uzbrojonych w IMMUNITETY prokuratorów i sędziów z Koszalina. Otrzymują w Ministerstwie (NIE)Sprawiedliwości przy pomocy GENIUSZY zespołu 3 x R (Rydzak & Resiak & Rewa) a w Prokuraturze Genetralnej przy pomocy Antonina SUWAŁA NAKAZ administracyjny - POWRÓT – do miejsca wyprodukowania procesowego GNOJU pod IMMUNITETEM. JAK WEKSEL - wraca koszaliński OBORNIK - dokumenty procesowego awanturnictwa do K O S Z A L I N A zgodnie z NAZISTOWSKĄ doktryną OBOWIĄZUJĄCĄ w Koszalinie : cit. “... Swobodna ocena dowodów ..” - PPO B. KONDEK & J. OŻÓG i I N N I oraz cit. „ … kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce ...” - SSR M. WIŚNIEWSKA obecnie PREZES SR Koszalin & J. SROCZYŃSKI & J. C. STEBELSKI & B. LEWANDOWSKI i I N N I. Jak nakazuje warszawka - załatwić we własnym zakresie. DWA magistra prawa z IMMUNITETAMI : PPR Tomasz BODO & SSR Jarosław SROCZYŃSKI w POROZUMIENIU solidarnością zawodową sitwy ZARZĄDZAJĄ badania psychiatryczne Zarządzają badania psychiatryczne pełnomocnika. PROKURATOR Tomasz BODO - NIE odróżniający amputacji kutasa u SPRAWCY ponad 30-letniej PRZEMOCY w Rodzinie : Jerzy BYLICKI – nałogowy alkoholik (ALK> 16/96 SR Koszalin) z objawami schizofrenii maniakalnej, kryminalista od roku 1964, seksualny zboczeniec (zoo i pedofil) od kupionego zatoru płucnego. POSIADA NIEDOSYT – sporządza do spółki z PPR Beata WYSOCKA vel NIEDEK - Wniosek do prezydenta miasta Koszalina - Piotr JEDLIŃSKI ***Pa -165/12/TB & BW vel NIEDEK.- Cit. „Pełnomocnik jest psychicznie chory i zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym.” Itd itp. KOMU ? przeszkadza *** PRAWDA Niszczenie pracy i dóbr osobistych dziennikarzy i współpracowników – z POMOCĄ pospolitego PRZESTĘPSTWA. NISZCZĄC dokumentowanie PRAWDY przez jej ujawnianie i identyfikowanie spełniając od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM PRZEMOCY na podstawie *** RACJI STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Co ze S Ł U Ż E B N O Ś C I Ą ?! Dziennikarze oraz sędziowie mają obowiązek*** służenia społeczeństwu - *** DEMOKRACJA POLEGA NA WOLNOŚCI SŁOWA i WYPOWIEDZI - NIE TYLKO dla sędziów. Aby TO zrozumieć trzeba rozpocząć analizę od konstytucji jako najwyższego aktu prawnego w kraju. Młodym ludziom startującym w DOROSŁE życie wydaje się, że JEST TO tylko *** „jakiś tam” akt prawny. JAK się nad tym Głęboko zastanowić i uważnie go przeanalizować. TO zaczyna się wyłaniać fundament konstrukcji stanowiącej PODSTAWĘ *** istoty funkcjonowania PAŃSTWOWOŚCI. Pojawia się pytanie. Dlaczego w Polsce tak często zmieniano konstytucję ? Szczególnie po roku 1980 ?! Jeżeli się zmienia *** konstytucję TO musi tego być jakiś POWÓD ? Albo *** kryje się za tym jakiś P O D S T Ę P ? Podstęp *** jaki został wprowadzony przez polityków szczególnie po 1997r. odebrał władzę społeczeństwu i doprowadził do obecnego B A J Z L U (NIE mylić z burdelem. TAM wbrew porzekadłu jest porządek. Tam się łóżek NIE przestawia). W systemie prawnym, w sądownictwie (władza sędziów) DEMOKRACJA *** w prawie już była za komuny. Tylko, że społeczeństwo jej NIE realizowało. ***Władza realizowała swoje widzimisię *** OSZUKUJĄC społeczeństwo. Obecnie demokracja została *** zlikwidowana prawnie. NIE TRZEBA NICZEGO oszukiwać bo władza jest w rękach partyjnych CWANIACZKÓW. Obowiązuje *** ponad 1000LETNIA *** staropolska doktryna : „ …każdy wuj na swój strój …” ponad czasowe polskie NIECHLUJSTWO, ślizgawka, cwaniactwo … żulia … Bez armat i czołgów zachód wziął braci Polaków jak … chłopa w sądzie … Zamienił stryjek … siekierkę na … kijek .. ***Za komuny społeczeństwo miało władzę nad władzą. patrz : Konstytucja PRL 1952r – 7lat po II Wojnie Światowej.
~jakel
20-11-2012 / 23:34
R O D A C Y ! SUPER H I T - HISTORIA P O L S K I się powtarza. Kiedy ABSURDU granice rządzący przekroczą. Wówczas pojawia się „ gumiś” z Krakowa. W PRL – u też był, gdy trzeba było odwrócić uwagę od spraw zasadniczych. Za Gierka „na scenę” wystawiono nawet SZAMANA Kaszpirowskiego. Bracia Polacy w tym całym medialnym „cyrku” NIE GRA. „Coś” brakuje by temat ZAMACHU lub AKT terroryzmu jak go usiłuje zdefiniować DZICZ poselsko-polityczna był realnym. Przedstawiciel ABW w ramach gorączkowego perfumowania gówna NIEWIARYGODNOŚCI zdarzenia by je UZBROIĆ w POWAGĘ podaje, że poddanie się badaniom psychiatrycznym można odmówić. Kosmiczna gówno prawda. W Koszalinie te sprawy załatwia SIĘ bardzo krótko. Prokuratorsko- sędziowska hołota pisze NAKAZ doprowadzenia i bandyci w policyjnych mundurach od Komedianta Miejskiego watażki - Wiesława TYL– a kują w DYBY OFIARĘ i zawożą do OSZUSTÓW lekarzy psychiatrów(B. Bretner, & H. Steć-Matuszewska & E. Kondaków - KONARSKA i I N N I) z NIEPUBLICZNEGO Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Monte Cassino. ZWIĄZEK przestępczy lekarskich błaznów psychiatrów - oszustów z KOSZALINA funkcjonuje w porozumieniu z hołotą uzbrojoną w IMMUNITETY NIEZWISŁOŚCI i BEZKARNOŚCI. Napisze solidarnością zawodową sitwy każdą treść jaką życzą sobie ich kolesie TOGOWCY. OPINIE i ich treść nadają się do PODTARCIA DUPY taka jest ich wartość formalno merytoryczna. W Koszalinie funkcjonuje prokuratorsko-sędziowsko kupa gnoju. Stworzyli Pod kierownictwem żołnierza PO ps. DYZMA R E P U B L I K Ę gawłowskiego i pod szyldem RZECZPOSPOLITEJ działalność gospodarczą. Kradną grabią na grube miliony ale NIE gardzą drobnicą – www.pokrzywdzeniprzezgawlowskiego.pl & www.aferyprawa.eu Lidię Kozłowską właścicielkę „Willa ALEXANDER” w Mielnie okradli na kwotę : 50 mln. złotych. Jana Myszkier z Manowa na kwotę : 10 mln złotych, Zygmunta Cąkałę 76-024 Krokowo 2 na kwotę 6 mln złotych, Czesław a ŚWIĄTEK z Sarbinowa na kwotę : 360 tys złotych, zamordowali mu żonę Jadwigę. Marka Marzec okradli z kutra rybackiego wartości : 250 tys złotych; Bogdana SALETĘ ograbili z domu, który zlicytowali za 90 …. złotych. FIARĘ PRZEMOCY - Lilę Bylicką z 76-024 Dunowo 23 okradli na kwotę : 300 tys złotych i pomogli wyrzucić z pracy. Sprawca ponad 30-letniej Przemocy nałogowy alkoholik (ALK.16/96 SR Koszalin) seksualny zboczeniec (zoo – pedofil) z objawami schizofrenii maniakalnej posiada Rodzinę pracująca w Sądzie Rejonowym w Koszalinie (Bożena i Małgorzata BARTULEWICZ - matka i córka) Do pierdla wsadzają wg widzimisię ( SSO J. SKIBICKI & SSR J. Sroczyński & J. Matejko i INNI). Trzymają w PIERDLU (wspólnicy : SSO J. SKIBICKI & płk K. Wypych) nawet bez dokumentów – patrz przypadek nadkom. mgr inż. Marek Krasnopolski – ekspert kryminalistyki. Spełniający od 2000 roku Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM Przemocy w oparciu o RACJĘ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. OFIARA - Stwierdziła w sposób jednoznaczny po ponad 12 LATACH. Postanowienia Konstytucji Rzeczpospolitej Polski służą prokuratorom i sędziom do …. PODTARCIA DUPY. Rzeczpospolita Polska odzyskała Wolność, Niepodległość i DEMOKRACJĘ. Czy aby TAK JEST ?! Czy może się staje wiarygodne stwierdzenie Kanclerza II Rzeszy OTTO von Bismarck ? „Polakom dać Wolność, Niepodległość i Demokrację to TAK jak pijaqnej małpie dać lusterko i brzytwę” Rzecz w tym, że realność czasu Bismarcka w XXI wieku ma się nijak. Jest b. skromne. Polacy na rok 2012 stanowią STADO małp opanowane epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej. Terytorium RP znajduje się pod okupacją hołoty z Immunitetami. Dziczy magistrów prawa. W konkluzji. Amerykanie chcąc wywołać rozpierduchę dla potrzeb własnych interesów załatwiła SKUTECZNIE i wiarygodnie sprawę w dniu 11 września. Pogrzebała kilka tysięcy osób. Stworzyła doskonały PRETEKST dla swoich intersów. Interes USA zaczyna się wszędzie tam gdzie dociera ich coca-cola. No cóż Polacy maja skromniejsze wymagania i „wystarczy”- gumiś dr Bruno K. Czyli osobnik w klasie znanej nam - „BOLEK”. CURIOZUM stanowi fakt, że zidentyfikowany w Koszalinie „gumiś” lokował swoje bomby w koszach na śmieci. Urzędnik, który zidentyfikował koszalińskiego „gumisia” NIE otrzymał do dnia dzisiejszego kwoty nagrody, którą OBIECYWANO urzędowo. Wesołego Alleluja ! Rodacy Jeden PIC czyli NIC tak wygląda TUSKOLANDIA i jej KRYZYS. KIEDY był DOBROBYT w Polsce? Kto GO WIDZIAŁ? Skoro TUSKOLANDIA ma KRYZYS To za co TUSKOLANDIA milionami rozdaje sama sobie premie, nagrody i podwyżki ?!
~marek777
05-08-2012 / 22:41
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI .PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.
~jakel
05-08-2012 / 22:38
No kim są żydzi ? homo ledwo sapiens. NADLUDZI już mieliśmjy. Gott mit uns też. Czas skończyć mity i legendy o józefie Piłsudskim. Tak jak wśród Polaków sam kanalie i hołota. Tak i wśród Żydów wystepuje tożsamo taki sam gatunek bydła rodzakju ludzkiego. Rzecz w tym by umieli i jedni drudzy się odnaleźć w człowieczeństwie. Wzajemnym wsparciu i bez antagonizmów. INACZEJ ODBĘDZIE SIE SAMOZAGŁADA. PATRZ NA PARADOKS JAKIM JEST GEOMETRIA DWÓCH TRÓJKĄTÓW Tzw. Gwiazda DAWIDA. Pomyślności. Czas skończyć z blaga i fałszem.
~Piotr
13-11-2011 / 13:11