Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 07-01-2014

KONCERN PROCTER & GAMBLE W BULWERSUJĄCEJ SPRAWIE MILCZY 

Sprawa sądzenia w Śląskich Sądach dwa razy tej samej sprawy po to aby zmienić treść niekorzystną dla dużego Koncernu pierwszego wyroku jest już opisywana w kilku artykułach internetowych na stronach AFER PRAWA, a była też opisywana na łamach RZECZPOSPOLITEJ i w innych tytułach prasy papierowej.

W dzisiejszym artykule chcę udokumentować, że żadne wnioski pisemne w tej sprawie o ugodowe zakończenie sprawy , a składane przez kilka lat o zakończenie jej zgodne z dowodami i przepisami obowiązującego prawa nie są rozpoznawane - wręcz pomijane milczeniem ze strony zarządzających Koncernem mających siedzibę w Polsce.

Ten artykuł jest kontynuacją tematu opisanego w dniu 03 grudnia 2013r.podanego pod tytułem

UKRYWANIE FAKTU SĄDZENIA DWA RAZY TEJ SAMEJ SPRAWY BEZPRAWNYMI EGZEKUCJAMI ŁĄCZNIE Z ARESZTEM. 

 

Fakt jest taki, że nawet na interwencje Posłów ( Zapytanie nr 2495) czy Oświadczenie Senatorów Rzeczpospolitej Polskiej ( Oświadczenie z dnia 09-08-2013r.) sprawa nadal jest wyciszana, gmatwana w Sądach nie udostępniając dokumentów podanych jako dowody w uzasadnieniu drugi raz wydanego wyroku o sygn. X GC 236/04 . Przedstawiane na powyższe oświadczenie odpowiedzi przez Rzecznika Praw Obywatelskich z Warszawy nie opierają się o dokumenty. Rzecznik Praw Obywatelskich do Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej w piśmie z dnia 11 września 2013 roku o nr RPO- 505284-V/05/BA podaje, że sprawa została szczegółowo wyjaśniona zapewniając Marszałka Senatu, że mnie żądane dokumenty jako kluczowe dowody w sprawie zostały przekazane . Te zapewnienia nie polegają na prawdzie ponieważ mimo usilnych starań tych dokumentów nadal nie otrzymałam , a nawet ich nie nigdy nie widziałam.

Dowodem na potwierdzenie faktu, że odpowiedz zamieszczona na stronie Senatu w tej sprawie nie opiera się o dokumenty jest kolejne moje pismo z żądaniem tych kserokopii ( takich jest ponad 100) do Prezesa Sądu Okręgowego do Gliwic złożone za potwierdzeniem odbioru dnia 03 stycznia 2014 roku , które przedstawiam.

brzyszkiewicz.s1.jpg brzyszkiewicz.s2.jpg

To moje żądanie kserokopii dokumentów uznanych przez Sąd jako dowody i to kluczowe w sprawie ciągnącej się 13 lat świadczy o tym, że jest coś na rzeczy skoro takich kserokopii choćby dwóch dowodów nie można otrzymać.

Z opisu w artykule z dnia 03 grudnia 2013 r. wynika, że według pełnomocnika Koncernu najskuteczniejszym środkiem zapobiegawczym abym z uporem maniaka nie żądała żadnych dowodów powołanych w uzasadnieniu drugi raz wydanego wyroku byłoby aresztowanie mnie i tam przypuszczalnie wykończenie .

Dowodów na to, że od lat wnoszę o ugodowe i zgodne z dowodami pisemnymi zakończenie tej sprawy jest dziesiątki jednym z ostatnich jest pismo przesłane z Niemiec dnia 21 grudnia 2013 roku do Dyrektora Generalnego w Zarządzie PROCTER & GAMBLE w Polsce.

kapusc.s1.jpg

kapusc.s2.jpg kapusc.s3.jpg

kapusc.s4.jpgkapusc.s5.jpgkapusc.s6.jpg

Z tego pisma wynika, że ja działania adwokata Piotra Skrzydelskiego podającego się za pełnomocnika Koncernu nie są rzetelnie w żaden sposób udokumentowane. Kolejny raz wnoszę o odpowiedz jaką korzyść miałby osiągnąć taki Koncern o światowym zasięgu działania z bezpodstawnego aresztowania mnie w Areszcie Śledczym w Katowicach. Przypominam, że nie otrzymałam odpisów dowodów na potwierdzenie , że mnie zaproponowano warunki ugody i odszkodowanie ,a ja je odrzuciłam.

Ponadto wyraźnie wynika, że Sąd w Bielsku – Białej rozpatrywał pozew złożony przez pełnomocnika nieistniejącej od 8 lat firmy GILLETTE w lipcu 2013 roku. Pozew z powództwa Koncernu przeciwko mnie ( Spółce w zawieszeniu) , który do mnie do tej pory nie został przesłany abym nie miała możliwości złożenia odpowiedzi na wniesiony pozew – co stanowi pozbawienie prawa do obrony.

Z PROCTER & GAMBLE z Warszawy nie otrzymuję na moje pisma żadnych odpowiedzi dlatego po tylu latach jedynym środkiem obrony jest nagłośnienie sprawy.

Analizując komentarze internautów do artykułu z dnia 03-12-2013r. ( jest ponad 50) , w których przewija się wątek, że jest to nie do wiary aby tak poważny Koncern nie dążył do zakończenia sprawy z wdową w drodze analizy istniejących dowodów.

W poprzednim artykule przypomniałam i dokumentowałam ile razy przysyłano pod moje drzwi osoby po cywilnemu w asyście Policji mundurowej zastraszając mnie aresztem.

Obecnie przygotowuję materiał aby przekazać go za pośrednictwem Senatorów do Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej w tej ciągnącej się 13 lat bulwersującej sprawie, na którą otrzymał odpowiedz nie odnoszącą się w żadnym stopniu do istniejących faktów i dowodów.

W następnym artykule przedstawię materiał, że od 2005 roku, że w tej sprawie były moje wnioski oraz wnioski Posłów do Parlamentu Europejskiego nawet z Brukseli oraz Przewodniczącego Partii PIS i innych do Rzecznika Praw Obywatelskich - efekt jest taki , że zamiast wyjaśnienia sprawy została podana informacja do Marszałka Senatu, że wszystko jest w porządku, że mnie przekazano żadne dowody – co nie polega na prawdzie.  

Takich dowodów nigdy nie widziałam , nikomu ich nie przesłano, nie ma ich w aktach sądowych tej sprawy. Treść skargi z 2005 roku jest w aktach sądowych natomiast żadnej odpowiedzi nie ma. Temat jest nadal mataczony , a mnie w dalszym ciągu zastrasza się zamknięciem w areszcie dlatego jestem zmuszona do obrony aby nie dopuścić do następnej śmierci tak jak to stało się z moim mężem.

Z Sądu Apelacyjnego z Katowic na pismo z dnia 09 października 2013 roku skierowane w tej sprawie do Prezesa Sądu Romana Sugier w dalszym ciągu nie mam odpowiedzi ( pismo jest przedstawione w art. z dnia 03-12-2013r.).  

Ciąg dalszy tej sprawy w obronie własnej będzie nagłaśniany w Polsce i poza granicami kraju .

Materiał przygotowała Helena Fleszar.

Więcej:

UKRYWANIE FAKTU SĄDZENIA DWA RAZY TEJ SAMEJ SPRAWY BEZPRAWNYMI EGZEKUCJAMI ŁĄCZNIE Z ARESZTEM. 

Prześladowanie właścicielki Spółki TECHDOM z Rybnika przez GILLETTE i PROCTER & GAMBLE oraz warszawskiego adwokata Piotra Skrzydelskiego.

RYBNIK - CZY SĄD REJONOWY W RYBNIKU JEST JUŻ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ PREZESA KRZYSZTOFA FOJCIKA?

„ Rybnik- nierówni wobec prawa”  oraz RYBNIK - nierówni wobec PRAWA - czyli jak załatwiane są małe firmy...cz.2 

Gliwice Sąd Rejonowy 29.08 godz. 13 zapraszamy media i osoby zainteresowane na posiedzenie w sprawie Heleny Fleszar i koncernu Gillette. 

Metody działania koncernu PROCTER & GAMBLE wcześniej GILLETTE zmuszające małą jednostkę gospodarczą do działalności bez obligatoryjnie obowiązujących faktur VAT.

DWA WYROKI W JEDNEJ SPRAWIE WYDANE PRZEZ SĘDZIEGO W GLIWICACH LESZKA GUZA dotyczący Koncernu PROCTER & GAMBLE , a wcześniej GILLETTE który skrzywdził firmę z Rybnika.

OBRONA FIRMY TECHDOM Z RYBNIKA - DAWIDA PRZED GOLIATEM - CZYLI PRZED GILLETTE a aktualnie PROCTER & GAMBLE

PRAWO I DOWODY W SPRAWIE – A BEZWZGLĘDNA WŁADZA SĘDZIEGO SĄDU REJONOWEGO W RYBNIKU ANDRZEJA GOZDAWA – GRAJEWSKIEGO.

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~mario
22-02-2017 / 12:12
Ujawnijmy prawdę o układzie w Magdalence i zaprzedaniu Polski przez kolejne rządy. Proszę o zamieszczanie dowodów - podpisu Grażyny Milik. szefowej Kancelarii Głównej w Ministerstwie Sprawiedliwości - w sprawie przestępstw Zbigniewa Ziobry - https://plus.google.com/u/0/106804368098902392269
~semprul
18-09-2016 / 11:05
~jinlong
14-10-2015 / 12:57
~Arcoiris250
16-07-2015 / 19:41
do Pani Fleszar: Niech Pani sprawdzi w komunikacji z glowna firma w USA czy czasem ktos z Polski nie sfalszowal Pani podpisu i byc moze pobral nalezne Pani odszkodowanie.
~Arcoiris250
16-07-2015 / 19:29
Oby tego typu sytuacje niemogly nadal istniec. Bardzo ciekawe jak zachowa sie nowa ekipa rzadzaca (premier,minister sprawiedliwosci i inni). Kim jest obecna premier to wiedzialem w momencie gdy wyglosila tzw,expose. Nic w nim nie wspomniala o walce z aferami i korupcja. Tak wiec juz bylo wiadomo ze to bedzie kontynuacja linii Tuska. Czekam na expose nowego prezydenta i nowego/ej premier.
~Jitendra
02-06-2015 / 02:31
Hello presently there! we m so bedehlon we all detected your web site. we contingency contend we all located we all by miscalculation, while we was acidity upon Reddit pertaining to something diffrent. Anyway, I'm below right straight away and also would merely confirm to understand we for the shining essay in addition to a all switch engaging blog site (I in addition adore the thesis / design). we do not have sufficient time for you to crop it all during the notation however we've book observed it as well as additionally combined within your RSS rss feeds, so if we have time we are behind to sense much more. Please perform lift upon a good career.
~Wojtek
13-02-2015 / 19:23
Trzeba bronić prawdy i siebie ale nie należy nawoływać do przemocy.Trzeba tylko sędziów i prokuratorów odsunąć od parawanu zwanego immunitetami.Wprowadzić im podwójną odpowiedzialność z Kodeksu Karnego za przestępstwa.Oraz to co w Niemczech -za korupcję kasacje majątku.Wyrzutki prawne odpadną ,a pozostaną uczciwi sędziowie i prokuratorzy -którym de facto immunitety nie są potrzebne.Immunitet chroni przestępców w tych kręgach -co jest oczywiste. Walczącym życzę odwagi.
~Wacław
31-01-2015 / 19:04
Mamy, więc już nowych męczenników. Są proamerykańscy, rusofobiczni i bardzo związani z katolickimi wartościami – a może raczej z instytucją Kościoła, jako elementem polityki syjonizmu. Dzisiejsza żydowska gadzinówka Michnika robi nowym męczennikom przysługę – dobrą prasę. Tak pisze Żyd, z-ca red. Naczelnego GW, Jarosław Kurski (jego brat, Jacek Kurski, obsadził się w drużynie przeciwnej, w PiS): „Miejsce bandytów biorących udział w zamachu na Rzeczpospolitą jest na ławie przed niezawisłym sądem.” – język jak za czasów żydo-bolszewickiej władzy, ale to chyba nie powinno nikogo dziwić. Sytuacja żydostwa w IIIRP jest nieco bardziej skomplikowana niż w czasach PRL. Wtedy, od 1956 do 1980 jednoczyła Żydów walka z polskim aparatem władzy. Dzisiaj są podzieleni, jest opcja pro USA i opcja pro UE. Oczywiście zawsze zjednoczą się przeciw nam, Polakom, ale jednak konkurują między sobą o władzę w IIIRP. Wśród męczenników w siedzibie PKW widzimy tylko jedną, proamerykańska opcję. Chłopcy z Ruchu Narodowego (RN), R.Winnicki i K.Bosak z jakichś powodów opuścili siedzibę PKW, z przed siedziby PKW odszedł także młodzieżowy aktyw RN (?). Niestety, nie dopisało społeczne zaangażowanie i przed siedzibą PKW oprócz organizatorów protestu i aktywu RN nie było większej publiczności. Dlatego trudno ocenić, czy wyborcza hucpa 2014 jest początkiem kontrolowanego przez służby żydo-reżimu przewrotu, czy będą one czekać na większą publiczność przy następnej, sprokurowanej okazji, żeby „przewrót” stał się bardziej wiarygodny.
~marek
31-01-2015 / 19:02
Jedno nie ulega wątpliwości, socjotechniczne zaplecze żydo-reżimu z pewnością zdecyduje się na uruchomienie całkowicie kontrolowanego przez siebie „przewrotu”, uprzedzając tym samym wybuch (nie kontrolowanego przez żydo-reżim) społecznego niezadowolenia, prowadzącego do odrzucenia okupacyjnego systemu żydo-władzy. Analogia do taktyki wojennej, czy taktyki w sportowych grach zespołowych, jest tu jak najbardziej uzasadniona. Żydo-reżim musi, więc wykonać atak wyprzedzający społeczny wybuch, jeśli chce utrzymać system żydo-władzy. I tak jak w drugiej połowie lat 1970. miejscowa żydowska V kolumna wspierana przez Kościół, przez CIA i syjonistów z Wall Street, kreowała swoich męczenników – późniejszą mordę Solidarności -, tak i dzisiaj możemy obserwować identyczną taktykę kreowania męczenników i autorytetów.
~marek
31-01-2015 / 19:00
Tak, popieram wywód przedstawionego scenariusza podanego przez Dariusza K. niezaleznie od problemów technicznych zaczepienia publikacji na wordpress. Zawsze twierdzę, że G.B. jest osobą podstawioną pod określone zadanie wyprzedzające – zdradzają go elementy anty-rosyjskie, a niekiedy przekazywane kwestie przez niego są nie spójne treściowo, logicznie, Np. obrazuje on i potwierdza działanie zewnętrzne na Ukrainie przez “zachód” i US skierowane przeciw Rosji za Syrię, a w innym miejscu gdzie indziej skierowuje swe ostrze przeciw Rosji podług poprawności z talmudu. Dzialanie jest iście szatańskie spod znaku gwiazdy Judę z treści zydzizmu. Dziękuję D.K. za udokumentowanie tych działań nie pozostawiających tu wątpliwości co do ich intencji. Dziwić się należy tylko R.N. z mlodym ich liderem w tle. Prowokacja jest czyniona obustronnie, przy czym brat J.K. medialnie publicznie jest już kreowany na męża “opatrzeniowego” – propozycja chyba tylko dla głupców. Stan sytuacji jest rozwojowy. Trzeba pilnie śledzić i przedsięwziąć dzialania, nie pozostawiając kwestii bez koncepcji. Trzeba rozmawiac, porozumiewać się oddzielając plewy, zwodnicze akcje od prawdy. Odsłona ukrytych szatańskich intencji jest otwarta, oczywista.