Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-12-2010

Gdańsk - kuratorowi sądowemu Janowskiemu 200zł za 2h dręczenia dziecka...

Przedstawiamy jak przebiegają widzenia Ojca z dzieckiem w pokoju kontaktów w obecności urzędnika państwowego - kurwatora. Choć ten powinien tylko prowadzić notatki i obserwować, wtrąca się nieustannie, krąży w odległości 2m nad dzieckiem, wpycha się do toalety żeby podglądać dziecko... patologia czy zboczenie?
Ojciec musi się dopraszać swoich praw. Wzywa psy policyjne które mają problemy z węchem... w końcu co można więcej oczekiwać od kundlów?

 

Jak taki gówniarz (z samego wyglądu) zostaje kuratorem? 

Pozostają problemy dla rodzin których nie potrafią rozwiązać humaniści sędziowie-gówniarze po studiach ( sędzia rodzinnym zostaje ten kiepski bez układów) i w dodatku bez wiedzy i doświadczenia życiowego. Sąd zamieniają w cyrk pełen prawniczych sztuczek - gdzie sędzia-czarodziej? daje wiarę lub nie subiektywnym odczuciom typu: pomówienia, molestowanie dzieci przy kąpieli, psychologiczne gwałty na żonie :-), mobbing itp.   - słowem mamy chory paranoidalnie nieodpowiedzialny system władzy sądowniczej. 

Dzisiaj sędziowie, w przeciwieństwie do obywateli są bezkarni za odstawianą chałturę sądową - kryją się jak tchórze za immunitetem, przed odpowiedzialnością i niekompetentnymi nieproceduralnymi orzeczeniami. Kit wciskany ludziom w sądach to norma. 
W grze np. piłce nożnej nie wolno zagrywać rękoma, z kolei w piłce ręcznej - nogami. Jednak w zagrywkach sądowych wcale nie jest tak, że obowiązują przepisy prawa  (nie mylić ze sprawiedliwością) na które powołują się urzędnicy. Sędzia jest niezawisły, a więc może wymyślać dowolne pierdoły, dawać wiarę krasnoludkom  i twierdzić, że jest bosski :-)... cóż , postaramy się żeby w końcu jakiś "zawisł" i skończyło się wreszcie bezprawie sądowe.

Mówi się o konieczności dokształcenia sędziów, specjalizacji tych urzędników w dziedzinach w których mają orzekać. Jednak jak na razie dalej mamy komunistyczny system  - historyczno-humanistyczny kształcenia prawników, którym karze się orzekać w sprawach specjalistycznych (księgowości firm, błędów budowlanych, lekarskich itp.) o których rozpatrywaniu nie mają "zielonego pojęcia"...
cdn.

Piotrków Trybunalski - Sąd Rodzinny i niekompetentna SSR M. Szawel – Pietrak która lekceważy swoje obowiązki i godność urzędu sędziowskiego.

Zamiast pomóc, zabrano im troje dzieci, ponieważ są biedni... - Przeczytaj także pierwszą część artykułu.

Rodzina zastępcza = opieka zastępcza Dlaczego minister Fedak (PSL) nie pomaga rodzinom, nie docenia rodziny ? Odmawia jej jakiegokolwiek wsparcia ?

Ukryte cele kasty szwindlerów . Jak działa „demokratyczne” państwo.

Śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym

Nielogiczne wyroki sądów. Jak zwolnić złych sędziów?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~anna
15-12-2010 / 11:02
Spalono dwa samochody należące do sędzi i kuratora www.youtube.com/watch?v=FYuittJaZnw&feature=related
~Dasza
08-12-2010 / 12:38
kuratorzy, opieka społeczna i policja wraz z prokuraturą i sędziami rodzinnymi, to spójny system Służb Sądowych. Ludzie tam zatrudnieni, wywodzą się albo bezpośrednio, albo w drugim pokoleniu, z urzędniczo-esbeckiej warstwy, wiernie służącej każdej władzy i chorobliwie nienawidzących normalnych polskich rodzin .
~PRAWA DZIECKA
04-12-2010 / 17:22
Dziecko zostało tutaj ewidentnie zastraszone przez panów w ciemnych kombinezonach. A pan kurator to chyba przesadza ! To jakiś koszmar.
~DRA
04-12-2010 / 12:28
Kuriozalny jest fakt iż kurator miast chronić atmosferę spotkania z dzieckiem zakłóca na polecenie sędziów rodzinnych tegoz przebieg .
~tumida
03-12-2010 / 19:29
pisze się nie kundlów a kundli. Gówno nam zrobicie, Kaczka odstrzelona. A spektakularne wygrywanie we Wrocławskich sądach na fikcyjne firmy skutecznie przestraszyło wszystkich bojowników w kraju rad. Psami POszczuć......
~ciśnie w kroku
03-12-2010 / 17:53
Magdalenę chyba mocno ciśnie, bo jest za parytetem kroczacym