Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-01-2011

GURU OWSIAK I KOLEJNA ŻEBRANINA?  SIEMA barany - znowu was dymamy!!! POSUMOWANIE :-)

SIEMA!!! - Tak brzmi sztandarowe pozdrowienie guru wszystkich przekrętów IIIRP. Co ono oznacza?

Jest to termin zapożyczony z gwary więziennej czyli tzw."grypsery" i oznacza on pozdrowienie wymieniane pomiędzy grypsującymi.
Polski język jest bardzo ubogi, stąd też takie autorytety moralne jak wspomniany guru, postanowiły wzbogacić naszą ojczystą mowę terminami z grypserki.
 
Owa tzw. fundacja pod nazwą WOŚP powstała w czasie największej prosperity wszelkich przekrętów skupionych w organizacji zwanej KLD na której czele stał..., no właśnie, jak myślicie, kto stał na czele bandy głoszącej wszem i wobec, że "pierwszy milion trzeba ukraść"?
Przypomnę tylko, iż po mutacjach ta złodziejska instytucja ostatecznie przyjęła formę tworu potocznie zwanego Platforma Obywatelską, a jeżeli ktoś pomyślał, że ci złodzieje POprzestali na pierwszym milionie, to się bardzo, ale to bardzo pomylił.
 
Na całym świecie istnieją różne fundacje.
Zbierane są pieniądze na najbiedniejszych, a takich nie brakuje w Afryce i krajach Trzeciego Świata, gdzie zwykła woda jest marzeniem niejednego szpitala.
Czy widział ktoś w Europie zbiórkę kasy na karetki pogotowia?
W normalnym kraju istnieje ministerstwo odpowiedzialne za wyposażenie służby zdrowia, ale Polska nie jest niestety krajem normalnym, stąd też nie łudźmy się, że Kopaczowa cokolwiek kupi, bo i po co? - Są większe potrzeby w PO!
 
Czy ofiarodawca zdaje sobie sprawę, iż zebrane pieniądze nie są od razu inwestowane w sprzęt na który to rzekomo są zbierane?
Trzeba nam wiedzieć zanim wrzucimy złotówkę do magicznej puszki Owsiaka, że cała zebrana kwota zminusowana bodaj o 20%, bo tyle się Owsiakowi i jego nielicznym współpracownikom należy, a chyba nawet więcej, trafia najpierw do banku na lokatę, która ma przynieść dochód na ...zorganizowanie sodomistycznej POhulanki w Kostrzynie nad Odrą, zwaną skądinąd "Przystankiem Woodstok".
Wiecie po co organizuje się ten spęd?
Otóż Owsiak wymyślił sobie, że będzie to swoista rekompensata dla wolontariuszy biorących udział w procederze wyłudzania kasy.
 
Kilka obrazów z tej wspaniałej imprezy:
 
(Fot. pochodzi stąd)
 
 
 
(Fot. pochodzi stąd)
 
(Fot.pochodzi stąd)
No cóż w tym dziwnego, że kilku idiotów wyraża chęć wzięcia udziały w tym spędzie trzody-ktoś zapyta?
Chyba nic tutaj nie trzeba dodawać, poza tym, że ów spęd ma też inny wydźwięk, bowiem okazuje się, że biorą w nim udział byli kaeldowcy oraz wszelkiej maści Bolki i inna swołocz.
 
(Niejaki Buzek)
 
(Kolejny yntelygent -Kondrat)
 
(No comment)
 
(Człowiek z mgły)
 
 
(Gruba Kreska)
 
 
(Róbta co chceta)
(Tak się bawi polska jewropa za pieniądze z WOŚP)
 
Ustaliliśmy więc, że zdePOnowane pieniądze nie są bezpośrednio przeznaczone na zakup sprzętu, a leżą one ulokowane w bankach, ażeby wolontariusze mogli się zabawić.
Nie jest to koniec dziwnych zjawisk, gdyż okazuje się,że przetarg na zakup sprzętu zostaje ogłoszony dopiero we wrześniu.
Osobiście uważam, że warto by było przyjrzeć się takiemu przetargowi pod kątem-kto i za ile sprzedaje dla WOŚP ów sprzęt, ale jest to sprawa dla NIK-u chyba.
 
Pisałem już, że nie jestem zwolennikiem dymania polskich obywateli, stąd też ani złamanego centa dla tych LODZIARZY!
 
Najważniejsze pytanie wysuwające się z tej krótkiej notki, to:
 
CZY OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA W POLSKICH SZPITALACH NIE UMRZE ŻADNE DZIECKO Z POWODU BRAKU SPRZĘTU NA KTÓRY ZBIERAŁA WOŚP?

Z rodowodu Jerzego Owsiaka:

dywersant, oszust, ateista, renegat, syn ubeka, degenerat polskiej młodzieży, propagator ruchu Hare Kryszna, piewca wszelkich patologii, anarchii, narkomanii i rozwiązłości, spec od anarchizmu i deprawacji …”róbta co chceta”

Róbta co chceta…

Nie liczta się z innymi, hałasujta
Urządzajta parady techno
Pijta, palta, ćpajta
Plujta, wymiotujta, startujta w wyborach
Obiecujta złote góry i gruszki na wierzbie
Oszukujta, korumpujta, bierzta łapówki
Bądźta pewni siebie, oklaskujta
Kupujta co chceta i kogo chceta
Nadążajta za modą, bądźta biznesłumen
Lubta hity i bestsellery, ścigajta się
Pozujta, udawajta, wywyższajta się
Wymandrzajta się, przechwalajta, szarżujta
Poniżajta, bijta, wymuszajta
Kopta leżącego, znęcajta się
Kłóćta się, ubliżajta, wyśmiewajta
Idźta po trupach, awansujta
Zarabiajta, zarabiajta, zarabiajta
Piszta po murach, śmiećta, niszczta przyrodę
Zalewajka sąsiadów, wyrzucajta przez okno
Podglądajta, plotkujta, obgadujta
Mówta co chceta, bluźnięta, kłamca
Wróżta, czarujta, wierzta w horoskopy
Mówta bzdury, bełkoczta, przeklinajta
Nie słuchajta i nie szanujta innych
Nie dotrzymujta słowa, nie ustępujta
Nie myjta się, zakładajta seksszopy
Oglądajta pornosy i książeczki czekowe
Nie czytajta książek, nie uczta się
Wyrzucajta z pracy, redukujta, transformujta
Nie spłacajta długów, prywatyzujta
Umarzjta z powodu znikomej szkodliwości albo przedawnienia
Pouczajta, strofujta, europeizujta
Piszta głupoty, ceńta się, dawajta zły przykład
Podkładajta śmiech pod filmy, nadawajta reklamy
Oglądajta telewizję, czytajta gazetki, nie myślta
Głupiejta, głupiejta, głupiejta
Miejta bogów cudzych, bierzta imię nadaremno
Nie święćta, nie czcijta
Zabijajta, cudzołużta, kradnijta
Mówta fałszywe świadectwo
Pożądajta żony i każdej rzeczy 

Wychowujta dzieci na swój obraz i podobieństwo.

Amen.

Na czym polega "wielka ściema" Owsiaka i jego WOŚP?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Troll
10-01-2013 / 16:33
Sam nie pojmuję czemu straciłem cenny czas na czytanie wypocin jakiegoś Zawistnego Kretyna będącego autorem tego paszkwilu, oraz bełkotu Rasistów w komentarzach. Zagadkowe jest również że zamiast zamknąć okno przeglądarki i nigdy już tu nie wracać zacząłem pisać te słowa - może to przez to że nie mogę nie skomentować takiej ilości głupoty znajdującej się w jednym miejscu.. i choć nie wierzę żeby mój komentarz został opublikowany to napiszę co o tym sądzę, mianowicie "żal mi was".
~NOSTRADAMUS
07-09-2012 / 12:07
Pieniądze to nie wszystko !!! Ludzie są wolni i robią co chcą ! Pacyfiści zaś są ograniczeni pacyfizmem ! Owsiak podając rękę politycznym zbrodniarzą nie tylko zgubił pacyfkę lecz okrada młodzież z pacyfizmu i sprzeciwu ! Teraz podajrzewam że wyposażone szpitale będzie trzeba sprywatyzować gdy zabraknie kasy na na przykład 10 letni projekt " TARCZA ". Już słyszę Owsiaka -idziemy na wybory!
~Tyya
26-01-2012 / 21:38
No more s***. All posts of this qauilty from now on
~ZacietrzewioneTrzewia
10-01-2012 / 15:56
Nienawiść łupież i plwociny zakryły Tobie oczy anonimowy autorze tych bredni!
~bratkwiat
09-01-2012 / 02:15
Dziekuje za informacje :) zawsze bylem przeciwnikiem takich masowych akcji, ale po przeczytaniu tego juz wiem ze warto im dawac pieniadze. Dziekuje raz jeszcze. AVE :)
~Melamed
08-01-2012 / 22:49
"to polscy żydzi a pozostali to polski motloch ktory plawi się w błocie doslownym i w przenośni aby sprawić im przyjemność poniżania Polaków" - święta racja - WOSP to jest chucpa, taka jest istota żydowskiej zabawy, jaj robionych na całego, że głupi daje na tacę żydowi i służy Mamonowi, bo mamon to pieniądz, żydowski bóg starożytny, czczony jeszcze przed Jahwe jako złoty cielec. Mojżesz kazał wyrżnąć połowę swojego ludu, która oddawała cześć temu plemiennemu Bogowi Izraela; za to ludobójstwo, pierwszy holocaust, autokastrację narodu wybranego przez Mamona do dzisiejszego rządzenia światem, Bóg Mojżesza ujawnił, że to Mojżesz zrobił sobie sam tablice przykazań, bo Powiedział do Mojżesza: "wyciosaj sobie dwie tablice z kamienia podobne do pierwszych a na tych tablicach wypisz znów słowa" Księga Wyjścia, 34.; nota bene: o literach na tablicach mowa, że były "wyryte", a nie "wykute", "wypisz" - mówi Pan, dlatego słuszne będzie przyjąć, że tablice te były z wypalonej przez Mojżesza gliny, na której wyryto zwyczajem Mezopotamskim i pismem klinowym, bo hebrajskiego żydy jeszcze nie znały (lub hieroglifami egipskimi), drewnianym patykiem nazywanym po hebrajsku jad, te 10 przykazań, które Kościół Katolicki po obcięciu historycznych uzależnień odnoszących się do konieczności uzasadniania prymitywnym ludziom, dlaczego to mają czcić swgo ojca i matkę, itp. a także po dokonaniu obżydliwych zaiste manipulacji Pismem św. dot. m.in. rozdzielania jednego grzechu na dwa, itd., co słusznie wytykają interlokutorom Zielonoświątkowcy i wszystkie inne Kościoły zebrane w Polskiej Radzie Ekumenicznej, z którą Episkopat toczy od Soboru Watykańskiego II ożywiony dialog ekumeniczny tak, żeby się tylko nic nie wydało, bo na każdego można przecież znaleźć haka, jak tylko się chce; jak się chce Naród utrzymać w strachu, żeby wybrany spośród innych pokoleń do mordowania braci Lewita mógł potem uchodzić całe wieki za kapłana jedynego Boga sowa.quicksnake.org/Radio-PLUS/Ile-kosztuje-Polske-promocja-syna-zyd
~obi
07-01-2012 / 14:59
bez komentarza dla tego kto ten artykuł pisał. Jak to fajnie polaczki krytykowac czyjąś inicjatywe siedząc swoim zaśmierdziałym dupskiem w ławce w kościele, i sponsorując biskupów pasibrzuchów pod pretekstem sławienia "boka" prawda jest taka że największe pieniądze w tym kraju zarabia kler, na temat rydzyka sie nie bede wypowiadał bo każdy co ma odrobine rozumu widzi nawet czym szanowny radiotelegrafista jeździ. co do samego festiwalu nie widze nic zbereźnego w tym że młodzi ludzie się bawią w taki a nie inny sposób, tak szczeże powiedziawszy lepsze to od księdzy pedofilów, którym za taki czyn grozi co najwyżej przeniesienie do innej parafii .
~odraza
24-01-2011 / 21:44
Na tych zdjeciach ci "panowie" to polscy żydzi a pozostali to polski motloch ktory plawi się w błocie doslownym i w przenośni aby sprawić im przyjemność poniżania Polaków.
~black
20-01-2011 / 16:25
ale kurwa o co chodzi? owsiak robi to co ma robic rzad a rzad chuja robi. dlaczego mam nie dac kasy dla owsiaka? nawet niech sobie wezmie z tego na rozne oplaty etc... ale przynajmniej cos robi a nie pierdoli ze zrobi jak inni. nic nie robienie jest jeszcze gorszym syfem
~nikt
19-01-2011 / 15:06
Nie wspieram akcji Owsiaka. To ze Rydzyk jest bardziej kulturalny wynika z czegos innego, raczej trudno wyobrazic sobie rozebrane i rozigrane babcie i ojczulka w czerwonych gaciach. A było by zabawnie. Corka mojej sasiadki przywiozła sobie ciązę z pielgrzymki swietej