Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-06-2011

SIEDEM TAJEMNICZYCH ŚMIERCI - Tragedia Smoleńska to nie tylko 96 ofiar delegacji do Katynia, to także tajemnicze śmierci osób z tragedią związanych...

Jeszcze nigdy od roku 89 nie zginęło w tajemniczych okolicznościach w ciągu zaledwie pół roku tylu Polaków którzy byli lub stali się osobami publicznymi. W większości wypadków byli wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Byli ludźmi energicznymi, kreatywnymi. Byli patriotami.

Proszę Państwa! Tragedia Smoleńska to nie tylko 96 ofiar delegacji do Katynia, to także tajemnicze śmierci osób z tragedią związanych. Zdarzenia mające miejsce już w Polsce. Wszyscy znamy łódzki mord. Media mówiły o tym, bo musiały, pomijając jednak lub nie rozwijając niewygodnych dla mainstreamu wątków.

Powszechne milczenie zapadło jednak wobec pozostałych ofiar, gdzie sprawcy już nie ujawniają się jak w Łodzi, tylko wszystko dzieje się tak jakby to były wypadki.

Jednak proszę Państwa w wypadek można uwierzyć gdy jest jeden i gdy śledztwo jest prowadzone rzetelnie, zaś nawet zwolennicy tezy iż w Smoleńsku nie było nic więcej niż błąd polskich pilotów plus naciskający prezydent lub gen. Błasik, podczas rozmowy nie odważą się twierdzić że seria tajemniczych śmierci po 10 kwietnia - i łącząca się z nimi wcześniejsza śmierć Grzegorza Michniewicza, szefa kancelarii prezydenta, to były przypadki.

Grzegorz Michniewicz. Pierwsza ofiara.
Dyrektor generalny kancelarii premiera. Osoba mająca najwyższy status dostępu do informacji tajnych. Jego przełożonym, był Tomasz Arabski. Zginął w tajemniczych okolicznościach, 23 grudnia tego samego dnia kiedy do Polski powrócił Tupolew z remontu. Wedle oficjalnej wersji, popełnił samobójstwo wieszając się na kablu. Wcześniej jednak nic nie wskazywało na taki jego stan. Tuż przed mniemanym samobójstwem dzwoni do żony umawiając się na następny dzień, wysyła esemesy do znajomych. Osoby które go znały zgodnie twierdzą że nie miał żadnych stanów depresyjnych ani skłonności samobójczych. Po jego śmierci w mediach, przecież tak żądnych sensacji, zapada zadziwiająca cisza.

Biskup Mieczysław Cieślar. Druga ofiara.
 Ginie 18
kwietnia w wypadku samochodowym. Miał być następcą ks. Adama Pilcha, pełniącego obowiązki Naczelnego Kapelana Ewangelickiego Wojska Polskiego, który poniósł śmierć w Smoleńsku. Biskup Mieczysław Cieślar, był specjalistą od tematyki inwigilacji środowisk protestanckich przez SB. Wedle pewnych źródeł, po katastrofie odebrał telefon od ks. Pilcha. Po jego śmierci, tak niesamowitej gdy kilka dni po katastrofie ginie następca głównego kapelana wojskowego, zapada w mediach głucha cisza.

Szyfrant Zielonka. Trzecia ofiara.
 Zwłoki w stanie rozkładu
zostały wyłowione z Wisły 27 kwietnia. Rok wcześniej szyfrant Zielonka oficjalnie zaginął. Ciało bo w stanie rozkładu, dokumenty zaś przy nim idealnie zachowane. To była ważna osoba w polskim wywiadzie. Miał dostęp do najbardziej tajnych materiałów będących w posiadaniu polskiego rządu. Fachowiec który szkolił innych, jeden z najlepszych w kraju. Doskonale znał kanały i sposoby przekazywania tajnych informacji. Pomimo że sprawa winna była wzmóc najwyższą czujność organów państwowych i mimo, że rozkład zwłok kolidował ze znakomicie zachowanymi dokumentami, stwierdzono samobójstwo. Mainstreamowe media nie dociekały.

Krzysztof Knyż, operator „Faktów” TVN. Czwarta ofiara.
 Pracował z W.Baterem. Wedle informacji podanej zdawkowo przez TVN umiera 2 czerwca. Niejasne krótkie komunikaty mówiły o chorobie. Prasa zagraniczna pisała, iż został zamordowany we własnym mieszkaniu. Wedle pewnych źródeł sfilmował awaryjne lądowanie Tupolewa na smoleńskim lotnisku co miał na żywo pokazać kanał informacyjny. Faktem jest że materiały telewizyjne z pierwszych chwil, gdy nie było wiadomo jeszcze co się stało i tuż sprzed katastrofy zniknęły. O śmierci Knyża w mediach była i jest cisza.

Profesor Marek Dulinicz. Wybitny polski archeolog. Piąta ofiara.
 Ginie w wypadku samochodowym w dniu 6 czerwca
. Szef ekipy archeologów która miała w czerwcu wyjechać do Smoleńska. Dulinicz był pomysłodawcą wyprawy, ale też osobą aktywną w staraniach o wyjazd. W tym miejscu, wspomnę Państwu tylko jak wyglądał śmiertelny wypadek samochodowy Waleriana Pańki, szefa Najwyższej Izby Kontroli z początku lat 90-tych. W oponach było wywierconych setki mikroskopijnych dziurek, które dopiero, gdy samochód jechał z dużą prędkością tworzyły one zawirowania skutkujące wpadnięciem w poślizg. Tego dnia kierowca prezesa Pańko jechał z szybkością 150/h. Tego nie mogli, nie potrafili wykonać zwykli gangsterzy. To wiedza zastrzeżona dla służb. Po śmierci prof. Dulinicza jak i we wcześniejszych wypadkach na ten temat zapada cisza.

Dr Dariusz Ratajczak. Szósta ofiara.
 Nie wiąże się go bezpośrednio z tragedią smoleńską, ale nie można jego osoby
oddzielić od jej skutków. Zwłoki dr Dariusza Ratajczaka w stanie rozkładu znaleziono 11 czerwca 2010 r. w samochodzie zaparkowanym pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Świadkowie twierdzą, że poprzedniego dnia samochodu na parkingu nie było. Komenda Miejska w Opolu Umorzyła śledztwo pomimo że sami policjanci stwierdzili że śmierć nastąpiła 3-4 dni wcześniej. Dr Ratajczak został wyrzucony z uczelni po opublikowaniu książki w której cytował niektórych autorów podważających część ustaleń dotyczących holocaustu. Poprzedzone to było nagonką rozpętaną przez opolskąGazetę wyborczą”. Wiąże się tę śmierć, z działalnością ujętego niedługo potem agenta Mossadu. Faktem jest że po 10 kwietnia nastąpiło rozprzężenie rodzimych służb i wzmożona działalność agentury. Zaś śmierć Dariusza Ratajczaka wyraźnie wskazuje na działanie tzw. Nieznanych sprawców. Na temat jego śmierci - cisza.

Minister w rządzie PiS Eugeniusz Wróbel. Siódma ofiara.
 Zaginął 15 października. Poćwiartowane zwłoki wyłowiono z Zalewu Rybnickiego. Wybitny ekspert od spraw lotniczych. Jeden z nielicznych o takiej wiedzy w Polsce. Wybitny specjalista od komputerowych systemów sterowania lotem samolotów. Specjalista od precyzyjnej nawigacji satelitarnej dla lotnictwa. Ekspert przepisów lotniczych krajowych i unijnych. Inicjator powstania Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego. W latach 1998-2001 uczestniczy m.in. w opracowaniu projektu prawa lotniczego. To tylko niektóre z kompetencji i osiągnięć ministra Wróbla. Zostaje rzekomo zamordowany przez oszalałego syna. Rodzina ministra Wróbla jest jednak rodzina wzorcową - żadnych konfliktów. Syn nie zdradzający nigdy żadnych zaburzeń umysłowych początkowo rzekomo przyznaje się do winy, potem wypiera się jej. Nie jest osadzony w areszcie i poddawany określonej prawem obserwacji psychiatrycznej, jak to ma miejsce w wypadku morderstwa tylko po jednej rozmowie z biegłym, który stwierdza jego całkowitą niepoczytalność, zostaje zamknięty w ośrodku dla umysłowo chorych. Podobno całkowicie niepoczytalny, poćwiartował piłą zwłoki ojca, lecz w pokoju - gdzie miało się to odbyć nie ma najmniejszych śladów makabrycznego czynu. Całkowicie niepoczytalny syn w sposób idealny, który byłby bardzo trudny dla osoby zrównoważonej, oczyszcza pokój. Minister Wróbel od początku mówił w prywatnych rozmowach że wrak w Siewiernym nie jest wrakiem Tupolewa którym lecieć miała nasza delegacja. Osobom dla których taka informacja o przekonaniu min. Wróbla zaskakuje i wątpią w nią dodajmy iż Antoni Maciarewicz w niedawnym radiowym felietonie stwierdził iż samolot nie uderzył w ziemię i wygląda to tak jakby co najwyżej rozsypał się w powietrzu. Minister Wróbel był członkiem komisji Maciarewicza. Te ohydne ćwiartowanie zwłok niektórzy uznają za ostrzeżenie: „Widzicie, będziecie kwestionować oficjalne ustalenia katastrofy, skończycie jak minister Wróbel”. Po jego śmierci zapada cisza, o którą łatwiej tym bardziej, że zostaje dokonany mord na Marku Rosiaku, pracowniku biura poselskiego w Łodzi. Niektórzy łączą te dwie śmierci twierdząc iż głośna śmierć Rosiaka miała odwrócić uwagę opinii publicznej od ministra Wróbla.

Proszę Państwa. Jeszcze nigdy od roku 89 nie zginęło w tajemniczych okolicznościach w ciągu zaledwie pół roku tylu Polaków którzy byli lub stali się osobami publicznymi. W większci wypadków byli wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Byli ludźmi energicznymi, kreatywnymi, bardzo zdolnymi. Byli patriotami.

(Notka została przygotowana do warszawskiego radia Jutrzenka i emitowana 10 kwietnia. Zostawiam ją w takiej formie)

(INTERNET)

http://wirtualnapolonia.com/2011/04/19/siedem-tajemniczych-smierci/

WIĘCEJ W TEMACIE:

Jerzy Buzek - tajny współpracownik służby bezpieczeństwa - (TW) "Karol" - jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego blokuje prawdy o Katastrofie Smoleńskiej.
Prowokacja w rocznicę katastrofy smoleńskiej. W nocy z 8 na 9 kwietnia Rosjanie usunęli tablicę ufundowaną przez bliskich ofiar.
Osobnym lotem po śmierć w Smoleńsku - dokumentacja faktow.
Kaski, pały i barierki symbolami demokracji obchodzonej 10.04.20011r w Rocznicę Zamachu Smoleńskiego na prezydencki samolot.
10.04.10 - PIERWSZY FILM ŚLEDCZY O TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ - [HD] - Rok produkcji: 2011
10.04.11 - Rocznica Katastrofy Smoleńskiej - Największa Manifestacja Antyrządowa w Historii Polski !!! 
Pomnik Ofiar - Uwaga! 16 stycznia (niedziela) o 12.30 w kościele św. Rocha w Białymstoku odbędzie się uroczysta msza św. po której nastąpi poświęcenie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej.
Raport MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej... my nie będziemy się ośmieszać...
Zagadka Smoleńskiej mgły związana z zamachem na Prezydenta i najwyższych urzędników RP?
Lista obecności na lotnisku w Smoleńsku. Agent ambasador Tomasz Turowski  
Przypominamy 10.12.2010 kolejna rocznica - manipulacja „Newsweeka” w sprawie zamachu na polska elitę władzy pod Smoleńskiem?
SMOLEŃSK - tajemniczych zgonów ciąg dalszy...
Zawalczą o gwarancje skutecznego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu.
KRZYŻ SMOLEŃSKI RAUS - Komorowski pokazuje swoją prawdziwą twarz ?
NARODOWA AKCJA - 10. 10.2010r ZBUDUJEMY TRAGICZNIE ZMARŁYM POMNIK SMOLEŃSKI - kamień do kamienia...
SOCJOTECHNIKA WOKÓŁ KRZYŻA SMOLEŃSKIEGO
Żenujący spektakl z tablicą rządową - zamiast pomnika mającego upamiętniać ofiary katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, odsłonięto ochłap PO - tablice na ścianie prawego skrzydła Pałacu Prezydenckiego.
List otwarty rosyjskich dysydentów po katastrofie smoleńskiej zaniepokojonych przebiegiem śledztwa.
PODMIANY DOKUMENTÓW WS. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ
CUI BONO? - czyli kto na smoleńskiej tragedii skorzysta...
TRAGEDIA W SMOLEŃSKU - Hipoteza fałszywych nadajników NDB
CZYŻBY POLSKA ZNALAZŁA SPOSÓB NA GLOBALISTÓW?- i zapłaciła straszną cenę [pod Smoleńskiem]
KATASTROFA W SMOLEŃSKU PREZYDENT RP LECH KACZYŃSKI NIE ŻYJE - KOLEJNE OFIARY KATYNIA
To mógł być zamach. Największe wątpliwości. Zbiór materiałów i hipotez związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Filip Stankiewicz
Olewnik... i płockie księstwo komendanta policji..
List od Włodzimierza Olewnika do Donalda Tuska
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA cz.3
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA cz. 2
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA
Ukryta władza nad Polską - MAFIA ISTNIEJE i działa nie tylko w sprawie morderstwa Krzysztofa Olewnika
KRĘGI PIEKŁA  - dlaczego i jak "dobierano" się do Olewnika...
20 pytań dot. śmierci Krzysztofa Olewnika dla Sejmowej Komisji Śledczej która będzie rozpatrywała niekompetentne postępowania funkcjonariuszy prokuratury w tej sprawie.
Syndrom Olewnika - z cyklu patologie wymiaru władzy...
APEL WŁODZIMIERZA OLEWNIKA do osób, które mają wpływ na kształtowanie praworządności w Polsce. 
W Olsztynie rozpoczęła działalność Fundacja na Rzecz Pomocy Ofiarom Porwań im. Krzysztofa Olewnika.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ragab
08-03-2017 / 01:08
بسم الله الرحمن الرحيم تقوم شركتنا بالتخلص من الحشرات المنزلية تعمل شركتنا لمكافحة حشرات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9% شركة مكافحة حشرات بنجران على ابادة العديد من انواع الحشرات التى اصبحت موجوده فى حياتنا بكثافة فتتعمل شركتنا على ابادتها نهائيا مثل الصراصير والنمل والبق , وايضا الناموس والذباب فضلا عن التخلص من الابراص والقوارض والفئران وتنظيف المنزل من البراغيث والحشرات الاخرى التى انتشرت مؤخرا www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9% 2- الحفاظ على المخازن من التآكل حيث كثيرا ما تمتلئ المخازن بالمزيد من الحشرات المؤذيه والمزعجه والتى قد تسبب تآكل لما هو داخل المخازن من محاصيل او مواد غذائيه , لذلك يقوم فريق عملنا بمكافحة تلك الافات والحشرات من خلال رش مبيدات حشريه سليمه وصحيه www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9% عزيزى العميل ان شركة الكمال ليست الوحيده فى مجال مكافحة الحشرات ولكنها الافضل دائما نظرا لما تقدمه من خدمات متنوعه وخاصة وحصرية وبأسعار منخفضة جدا تلائم جميع الطبقات , نظرا لتقديم ضمانات بالخدمة المقدمة لعملائها , واليك بعض من مميزات شركتنا www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9% بماذا تتميز شركة نور المملكة - خدماتنا متنوعه للتخلص من كل مسبب للامراض والتلوث مثل الحشرات والقوارض والابراص والتى تتواجد فى مختلف الاماكن العامه والخاصه كالمنازل والفنادق والمطاعم والتجمعات السكنيه والمؤسسات والشركات وغيرهم مثل المنازل والمدارس والمستشفيات وغيرها من الأماكن التي يتواجد بها الإنسان والغذاء واننا ايضا نقم رش المبيدات القضاء علي الحشرات أمرا ليس سهلا تعتمد شركة رش مبيدات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8 رش مبيدات بنجران على مجموعة من أحدث الاساليب والطرق التى تساعد بشكل كبير فى القضاء نهائيا علي جميع انواع الحشرات الطائرة والزاحفة عن طريق استخدام السوائل المائية والسوائل الزيتية وكذلك الضباب ، باعتبارنا شركة رش مبيدات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8 أهم شركة رش مبيدات بالطائف فاننا نتبع العديد من التعليمات والضوابط عن رش المبيدات التى تساعد فى التخلص من الحشرات بشكل نهائي وهذا من أجل الحفاظ علي صحة وسلامة الأفراد وعدم الضرر نتيجة المواد التى يتم استخدامها في رش المبيدات. لدينا ماكينات رش متطورة لرش مساحات كبيرة توفر شركة رش مبيدات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8 الضمان وخدمة الطوارئ القضاء علي الحشرات أمرا ليس سهلا تعتمد شركة رش مبيدات بالطائف على مجموعة من أحدث الاساليب والطرق التى تساعد بشكل كبير فى القضاء نهائيا علي جميع انواع الحشرات الطائرة والزاحفة عن طريق استخدام السوائل المائية والسوائل الزيتية وكذلك الضباب ، باعتبارنا شركة رش مبيدات أهم شركة رش مبيدات فاننا نتبع العديد من التعليمات والضوابط عن رش المبيدات التى تساعد فى التخلص من الحشرات بشكل نهائي وهذا من أجل الحفاظ علي صحة وسلامة الأفراد وعدم الضرر نتيجة المواد التى يتم استخدامها في رش المبيدات. لدينا ماكينات رش متطورة لرش مساحات كبيرة توفر شركة رش مبيدات بالطائف الضمان وخدمة الطوارئ وفى شركة نور المملكة وبفضل خدماتنا التي نقدمها لعملائنا فنحن نمتلك ادوات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8 ومعدات حديثة تقوم بعمل عزل شامل لخزانات المياه العلوية والارضية للقضاء علي التسرب والرواسب التي توجد في قاع الخزانات لاننا عندما ننظر الي قاع الخزانات يوجد بها رواسب وبكتريا مضرة رغم انها مغلقة جيدا فنحن ننصح عملائنا في شركة عزل خزانات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8 بعزل الخزانات بصفة دورية ومستمرة وتعقيمها لعدم تسرب المياه تحت اشراف شركة متخصصة ومجهزة علي استخدام المواد الحديثة في عزل الخزانات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8 فنحن في شركة نور المملكة نسعي دائما لتقديم خدمات جيدة تحافظ لعميلنا علي تقديم خدمة جيدة له من خلال التعامل مع افضل شركة عزل خزانات التي تقدم لك عميلنا خدماتها باسعار مناسبة ترضي عملائنا من خلال عزلنا للخزانات العلوية والارضية www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8 التي توجد بالمدارس والعمارات والفلل والشقق والشركات والمساجد والفنادق وجميع انواع www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8 %D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%8A%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86/ شركة كشف تسربات المياه بجازان الخزانات الموجودة داخل المنشأ الخاص بك ونقدم كشف التسربات وكان لنا عميل يقولكنت اعانى من وجود شقوق فى منزلى والحائط شبه www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8 شركة كشف تسربات المياه بنجران بيها بوشان ولا اعلم ما هو السبب وكنت بدفع فاتوره المايه والكهرباء غاليه جدا وعلى الرغم من كل دا نصحنى احد اصدقائى بالقيام عن الكشف www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8 عن التسربات فكنت اعلى ان الكشف عن التسربات يتم عن طريق الكسر والتبليط ويتاج الى اموال طائله فقررت الاستعانه باحد الشركات المخصصه للقيام باعمال الكشف فكانت طريقه الكشف عن طريق احدث الاجهزه التى تعمل بالذبذبات وبالفعل www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8 بسرعه جدا عرفوا ما هو سبب المشكله والقيام بتوفير الاجراءات اللازمه للقيام باعمال الاصلاح كل ذلك تم بسرعه جدااا وكمان فى مقابل اقل الاسعار والسلامه عليكم ورحمة الله
~ragab
06-03-2017 / 23:02
بسم الله الرحمن الرحيم تقدم شركة نور المملكة احدث الطرق للتنظيف لــو عاوز الخبره www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% فعليك بشركة نور المملكة ان تتصل بشركة نور المملكة لخدمات التنظيف لو عاوز الخبــره فــعليك ان تتصل بشركة نور المملكة لخدمات التنظيف www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% لان الشركة لديها الخبره والايدى العامله المدربــه فأذا كنت تعانى من اى مشكله فى خدمات التنظيف فعليك ان تتصــل بشركة نور المملكة هى الشركة الرئده فى مجال تنظيف المنـــــازل شركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% شركة تنظيف بحائل لخدمات التنظيف ….هى الرئده فى مجالات التنظيف والمقاولات والدهامات ولدينا الخبره الفائقه ولدينا احدث انواع التصميمات فى الدهانات فعليك ان تتصل بشركة الكمال لخدمات التنظيف …. لــو عاوز الخبره … فعليك بشركة ان تتصل بشركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% لخدمات التنظيف لو عاوز الخبــره فــعليك ان تتصل بشركة نور المملكة لخدمات التنظيف لان الشركة لديها الخبره والايدى العامله المدربــه فأذا كنت تعانى من اى مشكله فى خدمات التنظيف فعليك ان تتصــل بشركة نور المملكة هى الشركة الرئده فى مجال تنظيف المنـــــازل شركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% شركة تنظيف بمكة لخدمات التنظيف ….هى الرئده فى مجالات التنظيف والمقاولات والدهامات ولدينا الخبره الفائقه ولدينا احدث انواع التصميمات فى الدهانات فعليك ان تتصل بشركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% لخدمات التنظيف كما نقدم تنظيف المجالس والكنب بافضل الطرق المعدات الحديثه للجفاظ عليهم من التخريب ونعمل على ازالة البقع والاوساخ المتراقمة على المجالس www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% نحن في شركة تنظيف خزانات نقدم افضل الطرق لتخلص من الصدى الموجوده داخل الخزان والقاء تماما على الجراسيم فى شركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% بفضل خدماتنا التي نقدمها لعملائنا فنحن نمتلك ادوات ومعدات حديثة تقوم بعمل نظافة شاملة لخزانات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% المياه العلوية والارضية للقضاء علي البكتريا والرواسب التي توجد في قاع الخزانات لاننا عندما ننظر الي قاع الخزانات يوجد بها رواسب وبكتريا مضرة رغم انها مغلقة جيدا فنحن ننصح عملائنا في شركة تنظيف خزانات www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% علي نظافة الخزانات بصفة دورية ومستمرة وتعقيمها كل 6 شهور تحت اشراف شركة متخصصة ومجهزة علي استخدام المواد الحديثة في نظافة الخزانات فنحن في شركة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% نسعي دائما لتقديم خدمات جيدة تحافظ لعميلنا علي تقديم خدمة جيدة له من خلال التعامل مع افضل شركة تنظيف خزانات التي تقدم لك عميلنا خدماتها باسعار مناسبة ترضي عملائنا من خلال نظافتنا للخزانات العلوية والارضية www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% التي توجد بالمدارس والعمارات والفلل والشقق والشركات والمساجد والفنادق وجميع انواع الخزانات الموجودة داخل المنشأ الخاص بك كما نقدم نقل الاثاث بالرياض مع الفك والتركيب والتغليف مع العمالة المدربة والفنين المتخصصين فى النقل للحفاظ على اثاث العمله www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%B5%D9% ونقدم تسليك المجارى شركة تسليك مجارى www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9% بابه يعانى البعض من مشكلة انسداد المجارى وذلك ناتج عن وجود ترسبات او مواد صلبة متراكمة يتم التغلب على هذه المشكلة عن طريق استخدام معدات ومواد معينه لتفتيت هذه المواد الصلبة والتخلص منها مثل حبيبات داك المعروفة فى تطهير واذابة المواد الصلبة . شركة الكمال افضل شركة تسليك مجارى www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9% ا لديها خبرة وايدى عاملة ماهرة فى هذا المجال(تسليك المجارى – تنظيف البيارات) انواع الطرق التى تستخدم فى تسليك المجارى أولأ: الغسيل لأنابيب الصرف الصحى بسد الأنبوب المراد تنظيفه عن طريق غرفة تفتيش موجوده فى بداية الانبوبة www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9% وتتم هذه الطريقة عن طريق سد الانبوب عن طريق حفرة تفتيش عن طريق سدادة معدنية ثم تملأ غرفة التفتيش بالمياه ثم تزال السدة بشكل مفاجئ فتتشكل موجة مياه جارفة تجرف الرواسب امامها www.noorelmamlka.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9% ثانيا : الغسيل باستخدام كرة معدنيه مصنوعة من صفائح معدنية دائرية متراكبة وفى هذه الطريقة يتم اختزان المياه خلف الكرة المعدنية فتقوم المياه المختزنه خلف الكرة بخلخلة الرواسب وتحريكها ويوضع فى هذه الطريقة ألة خاصة من أجل التقاط الكرة واخراجها
~ekhwaa ksa
13-02-2017 / 15:51
~ekhwaa ksa
12-02-2017 / 19:20
~Itte
04-12-2016 / 14:52
6 czerwca 2011 roku w hiszpańskiej Asturii doszło do katastrofy dwóch awionetek. Zginął architekt Stefan Kuryłowicz, który zaprojektował i realizował projekt terminala Warszawa-Okęcie, jego współpracownik Jacek Syropolski, oraz Janusz Zieniewicz, były kierownik działu łączności w PLL LOT, potem właściciel firmy Cerberis, zajmującej się zabezpieczeniami elektronicznymi, która również obsługiwała Okęcie. Co się stało z nagraniami z kamer na Okęciu powinien on wiedzieć. Kuryłowicz znał min. plan tuneli pod Okęciem prowadzących do hangarów. Istnieje podejrzenie, że pasażerów mających lecieć Tupolewem zgromadzono w nowym hangarze (zburzonym po 10 kwietnia) i ewentualnie tam ich zamordowano. Jak twierdzi np inż. Krzysztof Cierpisz, nie doszło do odlotu delegacji z Okęcia. Rzekoma „katastrofa” w Smoleńsku została sfingowana, zaś członkowie delegacji zostali porwani i zamordowani. Niektóre zwłoki podrzucono na Siewiernym, aby zasugerować „katastrofę” pocięto ich piłami mechanicznymi. Członków delegacji porwano w Polsce, z jednym może wyjątkiem – Lecha Kaczyńskiego, który mógł nie wrócić z Litwy 8 kwietnia. To samo twierdził Doktor Eugeniusz Wróbel, były członek rządu PiS, wykładowca na Politechnice Śląskiej. Udowodnił, że złom na Siewiernym to nie TU-154M o numerze bocznym 101. Nie ma śladów uderzenia w ziemię, a złom należy do kilku różnych samolotów. Zabity za pomocą piły mechanicznej 16.10.2010 r, tak jak twierdził, że zabito ofiary zamachu.
~Itte
04-12-2016 / 14:28
Bardzo dokładna analiza faktów, dokumentów i zeznań rozmaitych osób w e-booku “Czerwona Strona Księżyca” biblioteka.kijowski.pl/free%20your%20mind/czerwona-strona-ksiezyca.p
~elsayedosama
22-10-2016 / 00:02
من المعروف ان تنظيف المنازل من بين اهم الخدمات الضرورية في التنظيف والترقية بمنازلنا الى مصاف المنازل العصرية والتي عرفت تنظيفا عصريا من شانه ان يوفر لساكنته ظروفا حياتية راقية ولابد من توفر هيئة تختص في المجال مع تقديم ضمانات متكاملة من شانه ان تجعل الافراد يضمنون نجاح خدمة التنظيف ولا حاجة للمزيد من ضياع الاموال عبر طلبات خدمة تنظيف المنازل التي لا تلبي حاجياتهم ولا تتماشى مع رغباتهم لأن العديد من شركات تنظيف المنازل تسعى فقط الى عرض خدماتها عبر طرق ترويجية فحسب من اجل كسب المال فقط دون مراعاة الوازع الاخلاقي والضمير المهني الذي يحتم على مدراء مثل هاته الشركات ان يسعوا خلف ارضاء العملاء ليس اكثر من هذا عبر اتقان تنظيف المنازل . شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/about/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9 نقل عفش بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9 تنظيف شقق بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9 تنظيف مجالس بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9 مكافحة حشرات بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9 تنظيف منازل بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/about/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8 تنظيف خزانات بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/about/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9 عزل خزانات بالطائف
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/uncategorized/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86% نقل عفش بالقصيم
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9 تنظيف خزانات بالقصيم
شركة" rel="nofollow">www.google-clean1.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9 مكافحة حشرات بالقصيم
~elsayedosama
22-10-2016 / 00:01
من المعروف ان تنظيف المنازل من بين اهم الخدمات الضرورية في التنظيف والترقية بمنازلنا الى مصاف المنازل العصرية والتي عرفت تنظيفا عصريا من شانه ان يوفر لساكنته ظروفا حياتية راقية ولابد من توفر هيئة تختص في المجال مع تقديم ضمانات متكاملة من شانه ان تجعل الافراد يضمنون نجاح خدمة التنظيف ولا حاجة للمزيد من ضياع الاموال عبر طلبات خدمة تنظيف المنازل التي لا تلبي حاجياتهم ولا تتماشى مع رغباتهم لأن العديد من شركات تنظيف المنازل تسعى فقط الى عرض خدماتها عبر طرق ترويجية فحسب من اجل كسب المال فقط دون مراعاة الوازع الاخلاقي والضمير المهني الذي يحتم على مدراء مثل هاته الشركات ان يسعوا خلف ارضاء العملاء ليس اكثر من هذا عبر اتقان تنظيف المنازل . شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B نقل عفش بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81 مكافحة حشرات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف شقق بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف منازل بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B نقل عفش بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81 مكافحة حشرات بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف منازل بالقصيم
~elsayedosama
19-09-2016 / 22:08
من المعروف ان تنظيف المنازل من بين اهم الخدمات الضرورية في التنظيف والترقية بمنازلنا الى مصاف المنازل العصرية والتي عرفت تنظيفا عصريا من شانه ان يوفر لساكنته ظروفا حياتية راقية ولابد من توفر هيئة تختص في المجال مع تقديم ضمانات متكاملة من شانه ان تجعل الافراد يضمنون نجاح خدمة التنظيف ولا حاجة للمزيد من ضياع الاموال عبر طلبات خدمة تنظيف المنازل التي لا تلبي حاجياتهم ولا تتماشى مع رغباتهم لأن العديد من شركات تنظيف المنازل تسعى فقط الى عرض خدماتها عبر طرق ترويجية فحسب من اجل كسب المال فقط دون مراعاة الوازع الاخلاقي والضمير المهني الذي يحتم على مدراء مثل هاته الشركات ان يسعوا خلف ارضاء العملاء ليس اكثر من هذا عبر اتقان تنظيف المنازل . ومن اجل اثراء الواقع الخدماتي الذي يدخل في اطار تنظيف ونظافة المنازل اردنا ان نساهم معكم في ذلك، وذلك بالإعلان عن الخدمات المميزة في هذا المجال والتي ترفع شعار تنظيف المنازل والتي تحولت الى وجهة حقيقية يطلب خدماتها الالاف من عملاء تنظيف المنازل وكلهم امل ويقين وقناعة بالمستوى الراقي الذي تحققه الشركة لهم من جودة في تنظيف المنازل سرعة في تنظيف المنازل ,ضمان في تنظيف المنازل، انية في تنظيف المنازل، وهذا كله راجع لما تملكهمن امكانيات هامة في المجال من افضل اليات تنظيف المنازل، ارقى وسائل وإمكانيات تنظيف المنازل، جميع ارقى وأفضل مطهرات المنازل والتي ساعدت في انتشار تلك الشركات على نحو واسع من مناطق المدينة المنورة حتى اصبحت متداولة بين كل العملاء والواقع الميداني يشهد على صحة ما نقول عبر المنازل التي عرفت عمليات تنظيف واسعة النطاق ساعدت في رضا ملاكها بصورة متكاملة من الضمان. شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4% كشف تسربات المياه بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3% تسليك مجارى بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2% عزل خزانات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف خزانات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف مجالس بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D8%B8% نظافة عامة بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف منازل وبيوت وفلل وقصور بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82% نقل عفش بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83% مكافحة حشرات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف شقق بالرياض
~elsayedosama
19-09-2016 / 22:07
من المعروف ان تنظيف المنازل من بين اهم الخدمات الضرورية في التنظيف والترقية بمنازلنا الى مصاف المنازل العصرية والتي عرفت تنظيفا عصريا من شانه ان يوفر لساكنته ظروفا حياتية راقية ولابد من توفر هيئة تختص في المجال مع تقديم ضمانات متكاملة من شانه ان تجعل الافراد يضمنون نجاح خدمة التنظيف ولا حاجة للمزيد من ضياع الاموال عبر طلبات خدمة تنظيف المنازل التي لا تلبي حاجياتهم ولا تتماشى مع رغباتهم لأن العديد من شركات تنظيف المنازل تسعى فقط الى عرض خدماتها عبر طرق ترويجية فحسب من اجل كسب المال فقط دون مراعاة الوازع الاخلاقي والضمير المهني الذي يحتم على مدراء مثل هاته الشركات ان يسعوا خلف ارضاء العملاء ليس اكثر من هذا عبر اتقان تنظيف المنازل . ومن اجل اثراء الواقع الخدماتي الذي يدخل في اطار تنظيف ونظافة المنازل اردنا ان نساهم معكم في ذلك، وذلك بالإعلان عن الخدمات المميزة في هذا المجال والتي ترفع شعار تنظيف المنازل والتي تحولت الى وجهة حقيقية يطلب خدماتها الالاف من عملاء تنظيف المنازل وكلهم امل ويقين وقناعة بالمستوى الراقي الذي تحققه الشركة لهم من جودة في تنظيف المنازل سرعة في تنظيف المنازل ,ضمان في تنظيف المنازل، انية في تنظيف المنازل، وهذا كله راجع لما تملكهمن امكانيات هامة في المجال من افضل اليات تنظيف المنازل، ارقى وسائل وإمكانيات تنظيف المنازل، جميع ارقى وأفضل مطهرات المنازل والتي ساعدت في انتشار تلك الشركات على نحو واسع من مناطق المدينة المنورة حتى اصبحت متداولة بين كل العملاء والواقع الميداني يشهد على صحة ما نقول عبر المنازل التي عرفت عمليات تنظيف واسعة النطاق ساعدت في رضا ملاكها بصورة متكاملة من الضمان. شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4% كشف تسربات المياه بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3% تسليك مجارى بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2% عزل خزانات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف خزانات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف مجالس بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D8%B8% نظافة عامة بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف منازل وبيوت وفلل وقصور بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82% نقل عفش بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83% مكافحة حشرات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/2016/09/07/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86% تنظيف شقق بالرياض